Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

ShareProfi.com

• Zamknięty Temat jest zamknięty
41 odpowiedzi w tym temacie

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów

Nie podoba mi się ten host. Śmierdzi mi to spuścizną pozostawioną po HellShare i FastShare. Obydwa już nie płacą bo się zescamiły, a naliczanie też wiedzę słabe.

Dodatkowo nie można uploadować kilku partów bo FU wymaga dodatkowych bibliotek dll, więc coś tu jest nie tak - hosting ma świadczyć usługi profesjonalnie a nie utrudniać transmisje plików.

Też mam jakieś wątpliwości co do działania tego hostingu, ale zobaczymy czy wypłaca.

Jeśli chodzi o biblioteki do ZOOM-a, to RapidGator też ich wymaga.

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2282 postów

Też mam jakieś wątpliwości co do działania tego hostingu, ale zobaczymy czy wypłaca.

Jeśli chodzi o biblioteki do ZOOM-a, to RapidGator też ich wymaga.

RG owszem i może sobie na to pozwolić ponieważ dostarcza drugą w pełni sprawną opcję transmisji, czyli FTP - ShareProfi takowej nie oferuje.

• 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

Melantiq

Melantiq

Żaczek

• Zbanowany
  • 121 postów

39 ściągnięć

Stan konta: € 0,11025

Wniosek:

Pobierania ładnie idą, znacznie lepiej niż z cat czy ego porównując ilość plików jaką mam na tych obu serwerach.

Lecz naliczanie słabe.

Porównując:

Catshare: 3 ściągnięcia = średnio 0.12 PLN x 39 = 1.56 PLN

Egofiles: 3 ściągnięcia = średnio 0.12 PLN x 39 = 1.56  PLN

Shareprofi: 39 ściągnięć = 0.11 € x 4 = 0.44 PLN

Czyli praktycznie 4 razy słabsze naliczanie !!!

Jestem zawiedziony. Ten serwis mógłby być lepszy.

Nadzieja jedyna w tym, że pobrania pokazuje jako rozpoczęte dopiero, ale wątpie.

Użytkownik Melantiq edytował ten post 28 lipiec 2013 - 17:44

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów

RG owszem i może sobie na to pozwolić ponieważ dostarcza drugą w pełni sprawną opcję transmisji, czyli FTP - ShareProfi takowej nie oferuje.

Chyba, że tak. 

• 0

scofi16

scofi16

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów

39 ściągnięć

Stan konta: € 0,11025

No to powiem Ci, że konkretnie bo dzisiaj dla testu wrzuciłem pare wstawek i taki efekt:

29 pobrań = 0.00975 €

Także chyba sobie odpuszczę ten hosting ;]

• 0

Melantiq

Melantiq

Żaczek

• Zbanowany
  • 121 postów

No to powiem Ci, że konkretnie bo dzisiaj dla testu wrzuciłem pare wstawek i taki efekt:

29 pobrań = 0.00975 €

Także chyba sobie odpuszczę ten hosting ;]

No Ty to już przegięcie masz.

Ogółem mam już 79 ściągnięć.

Zarobek:

0.26075 €

;(

• 0

scofi16

scofi16

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów

Łącznie za 59 pobrań = 0.02475 € same pliki 0,5 - 1 GB więc nie wnikam

• 0

Melantiq

Melantiq

Żaczek

• Zbanowany
  • 121 postów

Zastanawiam sie czy kiedykolwiek dorzuce do cat i ego jakiś trzeci pewny mirror dający mi zarobek jak ów dwa wymienione :(

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów

Zastanawiam sie czy kiedykolwiek dorzuce do cat i ego jakiś trzeci pewny mirror dający mi zarobek jak ów dwa wymienione :(

Rapidgator, Turbobit, BitShare.
  • 0

Melantiq

Melantiq

Żaczek

• Zbanowany
  • 121 postów

Rapidgator, Turbobit, BitShare.

Rapidgator odpada, nie wypłacają ani do banku, ani na paypal. Turbobit nie nalicza mi kasy za sciagniecia (powod nieznany).

A bitshare ponoc na wyplate trzeba czekac miesiacami. Także daruje sobie te 3 hostingi, szkoda czasu i nerwów :(

• 0

scofi16

scofi16

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów

Możesz wypłacić na WebMoney i potem exchangerem na paypal. Opłata wychodzi niewielka, bo przy 100$ na webmoney po wymianie masz 95$ na paypalu. A z turbobitem może coś nie tak masz ustawione w planach zarobku

• 0

Melantiq

Melantiq

Żaczek

• Zbanowany
  • 121 postów

Mówisz o Rapidgatorze? A czy konto WebMoney łatwo założyć? Potrzebne są jakieś weryfikacje bankowe itp.? Bo nie chce sie w nic bawić. Na TurboBit mam ustawione Pay Per Download.

• 0

Shaki

Shaki

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 322 postów

Rapidgator odpada, nie wypłacają ani do banku, ani na paypal. Turbobit nie nalicza mi kasy za sciagniecia (powod nieznany).

A bitshare ponoc na wyplate trzeba czekac miesiacami. Także daruje sobie te 3 hostingi, szkoda czasu i nerwów :(

Ja wymieniałem wczoraj 100$ xmgold mają prowizje 5% i PayPal bieżne swoje to zostało mi 90,52$ na Paypalu z 100$ WMZ

• 0

Melantiq

Melantiq

Żaczek

• Zbanowany
  • 121 postów

Ja wymieniałem wczoraj 100$ xmgold mają prowizje 5% i PayPal bieżne swoje to zostało mi 90,52$ na Paypalu z 100$ WMZ

Na co wypłaca Turbobit? I jak zrobić żeby pobrania mi naliczało ? Bo nalicza, ale bez kasy :(

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2282 postów
Wypłaca na PayPal co dwa tygodnie. I tu pytanie czy masz w ustawieniach podany adres konta PP? To może być powodem niezaliczania.
  • 0

noutilus-1(1).gif

Melantiq

Melantiq

Żaczek

• Zbanowany
  • 121 postów

Wypłaca na PayPal co dwa tygodnie. I tu pytanie czy masz w ustawieniach podany adres konta PP? To może być powodem niezaliczania.

Chodzi o to ?

Current purse: xxx (paypal)

W miejscu xxx mam wpisany swój adres PayPal.

Dalej mam:

Rate plan

Current rate plan: Mixed (Pay Per Sale & Downloads)
Rate plan from the next day: Mixed (Pay Per Sale & Downloads)

• 0

Shaki

Shaki

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 322 postów

To masz ustawiony plan Mixed (Pay Per Sale & Downloads) czyli płacą 7$ za 1000 pobrań to powinno Ci naliczać jakieś grosze :)

• 0

Melantiq

Melantiq

Żaczek

• Zbanowany
  • 121 postów

To masz ustawiony plan Mixed (Pay Per Sale & Downloads) czyli płacą 7$ za 1000 pobrań to powinno Ci naliczać jakieś grosze :)

Aha a niby jaki plan nalicza NIEGROSZE ?

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2282 postów
Najlepsze to All Inclusive (Pay Per Download) i General (Pay Per Download) niestety dostępne tylko dla starych kont. Te nowe konta mają tylko Mixed oraz Premium.
  • 0

noutilus-1(1).gif

Melantiq

Melantiq

Żaczek

• Zbanowany
  • 121 postów

Najlepsze to All Inclusive (Pay Per Download) i General (Pay Per Download) niestety dostępne tylko dla starych kont. Te nowe konta mają tylko Mixed oraz Premium.

Omg to ja widze, żę ten serwis wcale taki doskonały nie jest, jak go  wszyscy zachwalają. Stare konta mają pewne opcje, których nowe konta nie mają? No no, widze tutaj niezłe pole do popisu ze strony twórców. Osoby z dłuższym stażem, bo założyły konto wcześniej, mają lepsze opcje do wyboru, a nowe osoby już ich nie mają. Czy ta niesprawiedliwość sie wkońcu kurde skończy....

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!