Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online


Możesz nas wesprzeć!


Klub 27


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
 • Gość

Witam.

 

Ostatnio postanowiłem zgłębić wiedzę na temat Jima Morissona, artysta zmarł w wieku 27 lat, prawdopodobnie przedawkował heroinę. Zaciekawiła mnie jego biografia i postanowiłem zgłębić wiedzę na jego temat i zespołu The Doors. Kilka piosenek z ich twórczości jest naprawdę świetna. Jednak Jim Morrison jest postacią na tyle tajemniczą i ciekawą że mnie zainteresował i kilka dobrych godzin czytałem o nim ciekawostki. Z informacji w internecie gdzieś natknąłem się na tzw. Klub 27, który dał mi naprawdę niezłą dawkę ciekawostek i zacząłem po prostu doszukiwać się na ten temat jak najwięcej informacji dotyczących okoliczności powstania takiego klubu i tego co mogło być ich ideą.

 

Klub 27 to pośmiertny klub zmarłych w wieku 27 lat artystów. Moim zdaniem grupa ludzi (artyści, muzycy), którzy zmarli w wieku 27 lat nie było przypadkowe i na pewno istniał jakiś cel, idea, która kazała popełnić owym osobom samobójstwo lub umrzeć z innej przyczyny. Na pewno nie uznam tego za przypadek/zbieg okoliczności ponieważ nie wierzę aby w okresie '69 do '71 (największa popularność klubu) tylu muzyków umarło bez przyczyny w wieku 27 lat.

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Klub_27

 

Zaciekawiło mnie to i naprawdę uznaje to za dziwne zjawisko. Pominę fakt że do klubu napływają nowe osoby, ostatnio dołączył polak Sławomir "Mortifer" Kusterka. Lista muzyków na tej liście jest dość długa a oni sami są wyjątkowi, umarli za wcześnie bo ich twórczość w dalszym okresie mogła być naprawdę piękna, szczególnie wokalisty Kurta Cobaina (Nirvana), który moim zdaniem mógł w dalszym czasie tworzyć przepiękną muzykę.

 

Ktoś z was interesował się może tym zagadnieniem? Co o tym sądzicie?


 • 0

#2
Karczu

Karczu

  Administrator

 • Administrator
 • 5471 postów
Po śmierci Amy Winehouse wiele się mówiło w mediach o klubie 27. Zjawisko naprawdę ciekawe :) Stety-niestety, raczej zbieg okoliczności, raczej bardzo nieszczęśliwy.
 • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

 

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!


#3
Zaszakija

Zaszakija

  Świeżo zarejestrowany

 • Użytkownik
 • 29 postów
Avicii też sie prawie załapał
 • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.