Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Youwatch.org

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

lib3rty1

lib3rty1

Żaczek

• Użytkownik
  • 205 postów
Youwatch.org - hosting oparty o xvideo sharing script. (Pay Per Stream)

Tabelka zarobków:

Dołączona grafika

Nie ma tu wymienionej Polski ale dla zainteresowanych jesteśmy w tier 3.
Tutaj już zarobki są interesujące.
Zapytacie czy to możliwe. Odpowiem, że tak, a czemu ?

1. Mogą nie zliczać wszystkich streamów, chociaż, nie zauważyłem aby były jakieś błędy w statystykach. Mogą po prostu systemowo zliczać co któreś pobranie.
2. Posiadają 3 popupy plus reklamy.
3. Posiadają konta premium, chociaż osobiście nie zauważyłem restrykcji dla free userów.

25% zarobków z refów

Najważniejsze informacje o hoście:

1. Upload plików kolejno, anonimowi, free, premium userzy - 1GB - 120kB , 3GB - 200 kB, 6GB - unlimited speed - pliki tylko w uzytowniku anoniomowym kasowane są po 30 dniach, dla reszty kont jest to czas nie skończony.
2. Plik wideo musi być większy niż 20 min
3 Wypłata min 100$ - PayPal, Western Union, transfer bankowy
4. Liczą jeden stream z ip na 24h

Host bardzo przyjazny, bardzo przyjemny. Support jest szybki i bardzo pomocny. Z chęcią dają konta premium jak trzeba. Ogólnie host rekomendowany, w którym można zarobić.

reff:
http://youwatch.org/free15919.html
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Upload FTP dla premium - wielka wada.
  • 0

lib3rty1

lib3rty1

Żaczek

• Użytkownik
  • 205 postów
Jest za to wsparcie file uploadera więc nie jest źle.

Użytkownik lib3rty1 edytował ten post 21 kwiecień 2013 - 18:56

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
W wolnej chwili przetestuję jak to jest z tym wysyłaniem przez ZOOM-a i zdam relacje.
  • 0

lib3rty1

lib3rty1

Żaczek

• Użytkownik
  • 205 postów
Ja testuje, żadnych problemów, nawet dzisiaj dostałem w sumie nie wiem za co, bonus w postaci 4$.
  • 0

Assghaton

Assghaton

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów

a wypłacają? ;>

• 0

lib3rty1

lib3rty1

Żaczek

• Użytkownik
  • 205 postów

Powiem na dniach. Zleciłem wypłatę na skrill.

• 0

zagmadfany

zagmadfany

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów

Hey lib3rty1 i jak ten YouWatch coś podesłał czy czekasz dalej ?

• 0

lib3rty1

lib3rty1

Żaczek

• Użytkownik
  • 205 postów

Wypłacalni są. Niby wypłata po 30 dniach od zlecenia ale czasem jest to 30 dni czasem dłużej ale są w 100% wypłacalni.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!