Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

Adnooka.com

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

Sekhmet

Sekhmet

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 11 postów

Dołączona grafika

Adnooka to serwis podobny do FileIce. Nasza rejestracja musi zostać zaakceptowana(ale myślę że z tym nie będzie problemu).
Możemy zarabiać na uploadzie plików na ich stronie, poprzez content lockera, blokowanie linków lub stworzenie własnego systemu poprzez ich API i Postback.

Stawki i konwersja:
Stawki zaskakują wysokością, a konwersja jest bardzo duża(prawdopodobnie dlatego, że mam mały ruch a pobrania wpadają - ale co nie zmienia faktu że jest o wiele lepiej niż AC).

Wygląd mirrorów:
Mirror jest miły dla oka i wielojęzyczny(chociaż tłumaczenie ssie). Podgląd
Locker linków już taki ładny nie jest. Podgląd

Minimum wypłat:
  • PayPal (min. $35)
  • Check (min. $50)
  • Wire (min. $1000)
  • ACH (min. $500)
  • Payza (min. $35)
System poleconych:
Otrzymujemy 5% od zarobków osób z naszego polecenia.

Dowody wypłat:
Osobiście nie posiadam(dodałem wczoraj wieczorem - dziś 2 leady - na AC było o wiele gorzej).
Dowód wypłaty innego usera tutaj.

Ogólnie panel usera jest bardzo wygodny i zaskakuje ilość funkcji(generowanie różnych statystyk, informacje o nowych kampaniach).

A tutaj moje statystyki

Dołączona grafika

Rejestracja z refa

Rejestracja bez refa

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Mogliby popracować nad tłumaczeniami i szatą graficzną.
Ogromnym minusem jest fakt, że nie ma prostej instrukcji na stronie mirroru, jak dany plik zdobyć.
  • 0

Sekhmet

Sekhmet

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 11 postów

Mogliby popracować nad tłumaczeniami i szatą graficzną.
Ogromnym minusem jest fakt, że nie ma prostej instrukcji na stronie mirroru, jak dany plik zdobyć.

Wystarczy kliknąć Help a tam
Dołączona grafika
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Fakt, jest instrukcja, jednak takie rzeczy powinny być na widoku, aby ktoś się nie zniechęcił i nie zaczął szukać danego pliku gdzie indziej.
  • 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość

Ten temat został zamknięty i przeniesiony do kosza przez moderatora z powodu złamania regulaminu forum.
Jeżeli uważasz, że nie powinien się tu znaleźć napisz prywatną wiadomość do kogoś z ekipy.

• 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość

Ten temat został zamknięty i przeniesiony do kosza przez moderatora z powodu złamania regulaminu forum.
Jeżeli uważasz, że nie powinien się tu znaleźć napisz prywatną wiadomość do kogoś z ekipy.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!