Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online

Mentor PPD: Podnieś swoje zarobki!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

BaTi

BaTi

Żaczek

• Użytkownik
  • 231 postów

a zdażaja sie takie co maja 50zl dziennie? lub wyzej ;) ? Bo jesli nie to cos licho

• 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość
Pewnie że tak, ale oni już mnie nie informują o zarobkach i są to z reguły bardziej doświadczeni uploaderzy, którzy zapisali się z refa tylko w tym celu aby być na bieżąco z hostingami PPD. Wiadome że początkujący od razu takich kwot nie osiągnął ze względu na brak doświadczenia w tej branży.

Dla tego właśnie nie kieruje się tu zarobkami z poleconych bo od nich mam niewielki procent, może z 10% by od nich uskrobał natomiast pozostałe 90% to mój wkład własny.
  • 0

Makto

Makto

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 27 postów

czy temat nadal aktualny ??

• 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość
Tak nadal aktualny.
  • 0

adus10

adus10

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

Czy teraz temat jest aktualny?

Użytkownik adus10 edytował ten post 17 luty 2014 - 23:34

• 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość

Tak nadal aktualne, chodź proszę się nastawić na cierpliwość gdyż nie zawsze jestem w stanie odpisać.

• 0

GeckO

GeckO

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

oferta nadal aktualna? wyżej było już kilka takich zapytań ale mijają miesiące a nauczyciel może się zniechęcić już :) 

pozdrawiam. 

• 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość

Tak nadal aktualne.

• 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość
Witam.

Za niedługo ruszam z porządnym mentoringiem w PPD! Do tej pory wszelakiej pomocy udzielałem poprzez GG i opierałem się na poradnikach, do których linkowałem. Już niedługo wszelkie metody nauczania się zmienią na lepsze ;-) Utworzona zostanie specjalna strona o mnie, na której będą sukcesywnie wprowadzane wszelakie porady.

Ze względu na rosnącą popularność, pewnie przez zbliżające się wakacje zostanie wdrożony na owej stronie Live Chat, który będzie aktywny we wskazanych przeze mnie godzinach, to pozwoli zebrać od razu szerszą widownię i nie będą musiał odpisywać na setki tych samych pytań.

Myślę że te zmiany pójdą teraz w lepszym kierunku i przyczynią się do wzrostu waszych konwulsyjnych zarobków.

Mam też dobrą informację dla mnie jak i dla was.
Zaufało mi już ponad 110 osób, którzy zapisali się z mojego linka poleconego na CatShare.

Dziękuję wszystkim za zaufanie, myślę że nie zawiedliście się na mojej dotychczasowej pomocy, chodź wiem że czasem gonił mnie czas i nie byłem w stanie pomóc wszystkim.
  • 0

DzienDobry

DzienDobry

Żaczek

• Użytkownik
  • 225 postów

A jeśli ja nie potrzebuje praktycznie pomocy i tłumaczenia tylko po prostu dużą liste for (najlepiej też do XXX :D) to w zamian za refa na catshare da rade tak :D?

• 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość

Da radę ;)

• 0

zzxz

zzxz

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

brak kontaktu, zostala mi wyslana przez Ciebie wylacznie oferta kupna poradnika ;) noutilus najwyrazniej chcesz wiecej zarobic nic nie robiac a sprzedajac wylacznie to co napisales bo o kontakt pisalem do Ciebie juz kilka razy :) nie mozna z Toba porozmawiac i tyle. 

brak takiej wspolpracy troche odsuwa od Ciebie. szkoda bo oferta opisana jest profesjonalnie. 

jest kilka innych osob co maja negatywna o Tobie opinie lecz chcialem przekonac sie o Twojej wiedzy sam.. niestety do nich musze dolaczyc.

pozdrawiam

• 1

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość

Wszystkim wysyłam zawsze to samo, rzecz napisaną z automatu, która zawsze powinna wam zastąpić odpowiedź na wszystkie pytania. Jeśli nie odpisuję na GG to najwyraźniej nie mam czasu się tym obecnie zajmować albo nie chce z takowym delikwentem podjąć współpracy. Mam wiele osób, którym regularnie staram się pomagać jednak nie mogę objąć wszystkich pod moje skrzydła, a tylko tych, którzy wytrwale chcą ze mną współpracować i poszerzać wiedzę w tej dziedzinie. Sam ostatnio nie mam zbyt wiele czasu by zajmować się PPD/PPS bo obecnie zajmuje się tym raczej hobbystycznie nie zważając na zarobki i korzyści jakie można z tego uzyskać :).

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!