Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online

Mentor PPD: Podnieś swoje zarobki!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość

Podnieś swoje zarobki z Mentorem PPD!

W systemie PPD zarabiam już 2 lata, więc wiedza i doświadczenie zdobyte przez ten okres czasu mówią same za siebie!

Ze względu iż system PPD ostatnimi czasy nie funkcjonuje najlepiej (zbyt duża ilość remoterów) postanowiłem wam pomóc zostając właśnie Mentorem do spraw związanych z Pay Per Download oraz możliwe Pay Per Sale jeśli ktoś był by zainteresowany. Do tej pory moja pomoc nie była w całości ujawniana i wszystkim osobom chętnym wysyłałem tylko zalążek informacji... Teraz się to zmieni ponieważ mam na to o wiele więcej czasu i będę się skupiał aby pomagać innym.

W systemie PPD z moją pomocą zarobisz od 5$ dziennie w zależności od zaangażowania w ten biznes.

Czego wymagam:
  • Stałego kontaktu z osobą, której wysyłał będę na bieżąco świeże informacje
  • Nie odbiegania od sposobu zarabiania jaki przedstawiłem
  • Rejestracji z linku referencyjnego przynajmniej na jednym hostingu
  • Pytania jak czegoś nie wiesz, postępowania zgodnie z tym czego od ciebie oczekuję
  • Konta Shell (jeśli nie masz napisz, zobaczymy co da się z tym fantem zrobić)
Co oferuję:
  • Dokładnie napiszę ci jak zacząć zarabiać na PPD, wytłumaczę wszystko od podstaw jeśli jesteś w tym totalnie zielony, wyjaśnię ci dokładnie wszystko co związane z PPD
  • Pomogę ci w ogarnięciu warezów, przygotuję specjalne szablony na poszczególne fora i portale warezowe
  • Załatwię każdej osobie konto na prywatnym trackerze, na sam start dostaniesz jedno konto od ręki
  • Otrzymasz aktualną i najlepszą listę hostingów z planem PPD
  • Dostaniesz niewielką ale najbardziej dochodową listę warezów (tak w skrócie mówiąc 5$ wyciągniesz na jednym warezie i to na nim będziemy się skupiać, reszta warezów to tylko dodatek jeśli chcesz zarabiać więcej :-))
  • Przekażę ci informacje skąd pobierać nowości aby być na bieżąco, co wrzucać i gdzie najlepiej pobierają się wstawki
  • Z czasem jeśli będziesz rzetelnym i oddanym poleconym dostaniesz zaproszenia na prestiżowe i najlepsze prywatne trackery
  • Pomagam w zdobywaniu rang na warezach, szybkim ręcznym postowaniu
  • Zdradzam informacje jak zdobyć range Trial Uploadera na portalach warezowych, które przyczynią się do wyższych zarobków w granicach 10$ dziennie
  • Dostaniesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące cię pytania
  • Dla najlepiej zarabiających poleconych możliwe BOTy na warezach
Pomoc zawarta w ofercie nie jest kompletna bo z pewnością zapomniałem wymienić, niektóre informacje ale oczywiście w kontakcie ze mną je otrzymasz. Dla poleconych możliwy jest refback do uzgodnienia w prywatnej rozmowie.

Wśród poleconych zapisanych z linku poleconego na CatShare możliwe że będą organizowane konkursy wśród, których zostanie wylosowana jedna osoba i otrzyma nagrodę w formie pieniężnej lub nawet możliwe konto shell za darmo!

KONTAKT (tylko Gadu-Gadu)

-------------------

11902512

-------------------

ZAPRASZAM! ZWIĘKSZ SWOJE ZAROBKI JUŻ DZIŚ!

• 4

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów

Dołączona grafika

Mentor został oficjalnie potwierdzony przez forum Uploaduj.com w dziedzinie PPD i PPS.

• 1

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

bialywsrh

bialywsrh

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 21 postów
cytuje: Teraz się to zmieni ponieważ mam na to o wiele więcej czasu i będę się skupiał aby pomagać innym.

a to dobre. cały dzien probuje sie do Ciebie dobić i zero odzewu ...
  • 1

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość
Wiesz ze względu iż chodzę do Technikum mam zajęcia w szkole, które z reguły są na popołudniu dzisiaj lekcje kończyłem o 19:00. Pisząc że mam więcej czasu miałem na myśli że więcej go wam poświęcę ale kiedy będę dostępny to już moja sprawa.

Żeby was jednak nie zniechęcać postaram się edytować temat i podać godziny kiedy jestem dostępny i do waszej dyspozycji.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Przydałaby Ci się "mentorska strona" na której miałbyś opisane takie rzeczy :)
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość
Mam już coś w planach, ale chyba noutilus.pl przerobię na mentorską stronę z informacjami o zaraobkach refów itp. a druga strona to blog o PPD, który jak narazie jest niespodzianką ale informacje o PPD tam zawarte będą bardzo według mnie przydatne dla wszystkich i rozpisane tak szczegółowo że jeden poradni zawierający takie ogólne podstawy wyszedł by mi na 10 części :-)
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
To może połącz stronę mentorską z tym blogiem? Według mnie to lepsze wyjście :) A na noutilus.pl miej taką "stronę domową", gdzie napiszesz czym się zajmujesz, zalinkujesz do strony mentorskiej, do popcorna, może coś też o inwestycjach, bo w tym też siedzisz.
  • 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość
Wiesz co zastanowię się jeszcze, ale myślę że nie jest to najgorszym rozwiązaniem, więc możliwe że tak właśnie zrobię.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
O tyle jest to lepsze wyjście, że mógłbyś np. wstępy do poradników pisać normalnie, a resztę blokować hasłem - tylko dla refów :) Taki wiesz, blog ogólny o PPD/PPS z dobrymi treściami, ale najlepsze smaczki dla refów. Oczywiście merytoryczne posty wpływają na to, że każdy chce z Tobą współpracować. W ten sposób masz wygodę pracy i 2 pieczenie na 1 ogniu.
  • 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość
Tak to jest bardzo dobry pomysł. Dzięki za radę chyba z niej skorzystam.
  • 1

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Do usług. Jak blog zacznie ruszać/tworzyć się to odezwij się :)
  • 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość
Spoko myślę że uda mi się w tym tygodniu jeszcze dopiąć sprawy techniczne.
  • 1

Akuku

Akuku

Żaczek

• Użytkownik
  • 186 postów
Napisałem na GG :)
  • 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość
Witam.

Bardzo dziękuję wszystkim za kontakt, uzbierała się już liczna grupa osób zainteresowana uploadingiem. Dokładnie od założenia tego wątku napisały do mnie 43 osoby z czego prawie wszyscy otrzymali rady. Myślę że moja pomoc była przydatna nie mniej jednak nie zdołałem wszystkim objaśnić dokładnie metody zarabiania ponieważ miałem na to zbyt mało czasu, więc napisałem prostą ale zwięzłą notatkę, którą starałem się dostarczyć wszystkim zainteresowanym.

By jednak nie było niedomówień, postanowiłem rozplanować czas pracy i godziny kiedy do mnie najlepiej pisać:

Poniedziałek - od 22:00 do 23:00
Wtorek - od 20:00 do 21:00
Środa - od 23:00 do 00:30
Czwartek - od 22:00 do 23:00
Piątek - od 00:00 do 1:00
Sobota - od 14:00 do 18:00
Niedziela - od 15:00 do 16:00

To są godziny optymalne. Jednak nie mogę wam gwarantować że udzielę wam więcej informacji niż standardowo.

Z góry dziękuję wszystkim zaangażowanym.

Zgodnie z obietnicami w pierwszym wątku w tym miesiącu organizowany będzie konkurs ale nie tak jak było to napisane że pod uwagę będą brani użytkownicy zarejestrowani tylko z CatShare. Pod uwagę będę brał wszystkich zarejestrowanych na CatShare jak i na EgoFiles.

Nagroda główna w kwietniu to całkiem darmowa licencja na okres jednego miesiąca BOTA GG EXSite z wieloma funkcjonalnościami min. możliwością włączenia/wyłączenia powiadomień, możliwością wyboru kategorii z której mają być wysyłane powiadomienia, możliwością subskrypcji powiadomień danego użytkownika.

Dla pozostałych moich poleconych na program przewiduję zniżki w jakiej będą one cenie jeszcze nie wiem, ponieważ programista nie skończył BOTA w całości.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy napisali. Myślę że mój poświęcony dla was czas przyczyni się do wzrostu waszych zarobków :-)

Jeśli wam zarobki nie idą, zarabiacie grosze piszcie, rozwiążę ten problem. Pamiętajcie że jesteśmy w stałym kontakcie na GG 11902512
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Polecam noutilus-a. Zna się na rzeczy.
  • 0

tusz84

tusz84

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 75 postów
Ciekawe godziny nie powiem hehe. Zastanawia mnie pytanie ile czasu siedzisz skoro piszesz, że z 1 warezu 5$ minimum.
  • 0
Jest wiele sposobów zarobku przez neta, jednak dużo jest pułapek, ważne żeby dostrzec potencjalne zagrożenie i ustrzec się go!

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość

To tylko kwestia dobrego źródła, nie trzeba poświęcać dużo czasu wystarczy wiedzieć co i w których godzinach będzie miało scenową premierę.

• 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość
Witam ponownie.

Zgodnie z tym co napisałem, co miesiąc jest i będzie organizowany konkurs a osoba, która wygra dostawać będzie dodatkowe narzędzia ułatwiające zarabianie w systemie PPD.

Jest już 12 maj, tak więc czas na podsumowanie konkursu. Z pośród listy moich poleconych został rozlosowany użytkownik Furia3127, który otrzymuje ode mnie w pełni sprawnego Bota EXSite. Serdeczne gratulacje!

W następnej odsłonie konkursu, który przewidywany jest na następny miesiąc do wygrania będzie również za darmo:
Bot EXSite
Poradnik "Podstawy zarabianiu na planie PPD" (jest on płatny, w konkursie do wygrania za darmo!)

Zapraszam!
  • 0

BaTi

BaTi

Żaczek

• Użytkownik
  • 231 postów

Ciekaw jestem ile użytkownicy zarabiaja z twoja pomoca

• 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość
Wiesz, z reguły ich o to nie pytam, jeśli moje rady do nich trafiają to zostają i zarabiają dalej a jedyne czego mogą ode mnie oczekiwać to dodatkowa pomoc. Jednak ci co nie są aż tak wytrwali po prostu rezygnują, ich sprawa. Nikogo na siłę nie zmuszam, bo sam mam dużo pracy i nie zawsze wszystkim dam radę pomóc terminowo wtedy kiedy do mnie dana osoba pisze.

Jednak jeśli z ciekawości chcesz wiedzieć to ostatnio miałem jednego takiego osiłka, który napisał że ~8zł/dziennie. Myślę, więc całkiem niezły poziom jak na początkującą osobę, ale co prawda zdarzają się i też takie osoby, które zarabiają z moimi radami ~2zł/dziennie. Zarobki są więc różne, zależy od tego jak interpretują moje porady i jak wykorzystują je w praktyce.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!