Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

Koniec CashFile?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów

W sumie to Ogór wykazał się niezłym sprytem. Zatrzymał wypłaty userów z CF i wystartował incognito z nowym serwisem, gdzie też pewnie niezłe pieniądze kosi.

• 0

tochkan

tochkan

Żaczek

• Użytkownik
  • 161 postów
Silnik CF v3 był tworzony przez grupę osób która teraz obsługuje Roaringcash. CashFile na początku normalnie wypłacał,ale potem Ogórkowi od hajsu odbiło i tak to się skończyło ;)

Lecz sądzę że ekipa RC nie jest tak zachłanna jak 0g0r na kasę.

Ogór po prostu nie dorósł,aby prowadzić taki serwis.

edit:
Ale jeżeli okazało by się że w ekipie RC nadal jest 0g0r,to liczę na niezły lincz dla adminów RC :D
  • 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1059 postów

@up ciężko posta edytować? po co pisać post pod postem

a co do tematu się nie zdziwię jak ogórek jest w ekipie RC bo jakoś musi zdobyć kasę na resztę wypłat z CF

• 0

6wHy6rY.png

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów

@sewirus, jesteś wielkim optymistą, jeśli myślisz, że wypłaci zaległe pieniądze.

• 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1059 postów

Optymistą jestem ale nie w tej sprawie :P Nie napisałem że wszystkim, wypłaca po części ostatnio mój kolega otrzymał zaległą wypłatę, a widać że wypłaty losowo idą i tylko tym co się o to upominają.

• 0

6wHy6rY.png

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Mnie raczej dziwi fakt, że nie wykonał praktycznie żadnych kroków, aby spróbować uratować ten serwis. Kto normalny by się tak zachował? To pierwszy polski serwis PPA, który był dla niego świetnym biznesem, maszynką do robienia pieniędzy. Jeśli ktoś bez żadnego wzruszenia pozwala upaść takiemu niemalże perpetum mobile, to albo jest kompletnym debilem, albo ma w zanadrzu już kiełkujący nowy biznes oparty na tych samych zasadach, ale bez zaległych wypłat do realizacji... ;)
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

tochkan

tochkan

Żaczek

• Użytkownik
  • 161 postów

Mnie raczej dziwi fakt, że nie wykonał praktycznie żadnych kroków, aby spróbować uratować ten serwis. Kto normalny by się tak zachował? To pierwszy polski serwis PPA, który był dla niego świetnym biznesem, maszynką do robienia pieniędzy. Jeśli ktoś bez żadnego wzruszenia pozwala upaść takiemu niemalże perpetum mobile, to albo jest kompletnym debilem, albo ma w zanadrzu już kiełkujący nowy biznes oparty na tych samych zasadach, ale bez zaległych wypłat do realizacji... ;)

Ogór ma załatwioną robotę w klinice swojej matki.

Ale w sumie mnie też to dziwi,bo na CF można by zarobić jeszcze kupę forsy,no chyba że 0g0r myśli że zrobi reaktywacje i ludzie nadal będą u niego zarabiać,jak mu zabraknie hajsu.

Wgl. wszystko w tej firmie było podejrzane,nie wspominając o tym że wycieczkę na Majorkę wygrał jeden z najbliższych znajomych Arifa i wgl. całej firmy Liventure, pewnie oni po prostu umówili się na takie wakacje,a przy tym zorganizowali fałszywy konkurs.

@up ciężko posta edytować? po co pisać post pod postem

a co do tematu się nie zdziwię jak ogórek jest w ekipie RC bo jakoś musi zdobyć kasę na resztę wypłat z CF

Bardzo ciężko :<<< Sądziłem że jest tutaj wgrana taka opcja jak na innych forach,że automatycznie dodaje nowego posta do poprzedniego.

• 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!