Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Koniec CashFile?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
26 odpowiedzi w tym temacie

ulung

ulung

Rozkręca sie

• Tutor
  • 487 postów
Żeby nie bylo Diqtion że na jeden serwis sie uparłem, czas napisać coś o CF :P

Oto post Usera WojnaRR na innym forum (za ktorym nie przepadam, ale za to można sie tam pośmiać i znależć wiele smaczków):

Witam forumowiczów.

Ze strony administracji CF zero odzewu zarówno przez mail jak i GG, dlatego też postanowiłem tutaj co nieco napisać, publicznie.

I
Jak pewnie większość wie, "pracowałem" w CF kilka miesięcy, do końca września. Zwyczajna umowa o dzieło.

Na początku wszystko pięknie, fajnie.

Potem okazuje się, że nie dostanę III raty za umowę, bo nie zrobiłem raportu o tym, co zrobiłem podczas trwania 3 okresu.

Napisałem, że nie mogę zrobić raportu, ponieważ przecież dane mam na nowy miesiąc, także nie mam z czego wziąć informacji.

Dostałem odpowiedź od 0g0ra, że dostanę wszystkie statystyki na dniach.

Miało to miejsce na początku października. Dzisiaj mamy 20 marca 2013. Minęło +/- pół roku. Do tej pory niezałatwione.

II

Wiadomo, że umowa wiąże się z tym, że rozlicza mnie już firma. Dlatego też muszę dostać PIT-11, żeby się rozliczyć.

Nie dostałem III raty, nie dostałem rachunku, nie dostałem PITa. Ponoć został wysłany w zeszłym tygodniu.

Doprawdy? Moja skrzynka pocztowa nadal jest pusta.

@edit: Po napisaniu tego tematu dostałem informację, że jednak został wysłany dopiero wczoraj kurierem.

III

Od baardzo długiego czasu system źle zliczał zysk z poleconych. Mam nawet screena gdzie jest to widoczne.

Dostałem wiadomość, że zostanie to naprawione na dniach.
Sytuacja miała miejsce jeszcze przed wakacjami, więc Minął prawie rok. Do tej pory niezałatwione.
Dołączona grafika

CF to jedna wielka kpina. Pozdrawiam.

Warto dodać że CF przestało wyplacać kase. Jeden z ich najlepszych userow sergiej1 ktory ich zawsze bronił napisał w tym temacie:

Po rozmowie na GG napisze tyle - CF BANDA OSZUSTOW.

Pojawila sie też wypowiedź Arafata czyli byłego koordynatora projektu CF:

Jeżeli chodzi o CF, to chciałbym wszem i wobec wygłosić moje oficjalne stanowisko w zaistniałej sytuacji. Jestem (już nie długo) koordynatorem projektu CashFile. Niestety, ale z pewnych powodów, których nie będę roztrząsał na forum, firma zaczęła się sypać. Ogólnie rzecz biorąc, mam już dosyć tłumaczenia się za mojego już niebawem byłego szefa i odłączam się wraz z kilkoma innymi osobami od projektu. Od dnia dzisiejszego proszę mnie nie kojarzyć z CashFilem, ponieważ nie mam już Nimi nic wspólnego. Sytuacja finansowa niestety wymknęła się z pod kontroli i teraz szef szuka winnych, a nie widzi tego że sam sobie jest winny. Ja mogę powiedzieć tylko tyle że Wasze wypłaty na 99.9% pójdą.
Powiem również że ja i te kilka osób, które poszły za mną również od jakiegoś czasu wypłat nie ujrzeliśmy i mamy zamiar otworzyć własny projekt. Ten krok mieliśmy postawić troszkę później, ale niestety to co się dzieje przechodzi ludzkie pojęcie, więc postanowiliśmy że nie będziemy czekać na cud i zaczniemy działać na własną rękę. Na razie szczegółów zdradzać nie będę, ale już niebawem dowiecie się więcej.
Cóż mogę jeszcze rzec... przepraszam Was wszystkich za to co się dzieje i mam nadzieję że osoby, które po tym wszystkim zdecydują się zaufać nam, nie będą musiały przeżywać tak przykrych doświadczeń.

Dziękuję,
Pozdrawiam

W temacie najwiecej błysnął Karczu który zdobym wiecej reputek nawet niż autor tematu :P Temat nazywał sie "Cashfile (Liventure) Od Wewnątrz." a Karczu napisal:

Po nazwie tematu spodziewałem się fotek z przeszklonego biura na ostatnim piętrze wieżowca, z uśmiechniętymi twarzami Ogora i jego mamy :P A tu takie zaskoczenie...

• 2
Kazdy problem jest trudny do momentu, kiedy staje sie prosty ;)

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Jeśli CF z tego nie wybrnie, to niezła kumulacja się zrobi. Get4File, CashFile, ostatnio też coś CashBuzz nie wypłacało.

Btw., zaczynam się Ciebie trochę bać :D Ale jak tak lubisz grzebać, to zrób dochodzenie kto stoi za tymi włamaniami na blogi PPA, bo ostatnio było ich zdecydowanie za dużo...
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

ulung

ulung

Rozkręca sie

• Tutor
  • 487 postów
To juz ciezki orzech do zgryzienia, na moje oko kilka osób za tym stoi ;)
  • 1
Kazdy problem jest trudny do momentu, kiedy staje sie prosty ;)

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Karczu jak zwykle ponad wszystkimi. Brawo.
  • 1

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Oj tam, zawstydzacie mnie ;)
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Na LCP pojawiła się ciekawa wypowiedź Kiljana:

Gdybyście czytali to co piszę zamiast mnie hejtować(nabierać się na obietnice ogórka) to byście dawno wiedzieli co jest grane. Ale nakreślę sytuację jeszcze raz:

Ogór wydał kasę z bieżących wypłat na własne przyjemności ponieważ myślał, że ma ich więcej(zabójcza księgowość). Kasy nie wystarczyło na wypłaty więc czekał na przelewy z sieci, jednak ludzie zaczęli odchodzić więc kasa nie jest nabijana bo niby jak? Dlaczego nie wykorzystał rezerw? Bo ich nie miał, wolał kupić samochód za 150 tys i dofinansować działalność rodziców(mają 3 nowiutkie kliniki). Jedynym wyjściem z sytuacji jest zastrzyk własnych pieniędzy lub też czekanie aż ludzie wrócą, żeby kasa z sieci była, co jest raczej długofalowym procesem bo ciężko będzie to raczej nadrobić. No to teraz możecie hejtować, informacje są prawdziwe, jeśli nie, to możesz mnie śmiało pozywać o zniesławienie lub co tam chcesz.

ps. możesz również wypłacić pieniądze z funduszu hakerskiego do ataków na FC, chyba, że tam też pustka :)

Generalnie ważną informacją jest kiedy sieci afiliacyjne wypłacają kasę na konto CF (każda sieć wypłaca inaczej i w różnych terminach), bo jeżeli wypłata za marzec jest jeszcze nie zrealizowana to nie ma paniki, ale jeżeli już poszła to jest wręcz dramat...

Nie wiadomo oczywiście na ile jest to potwierdzone info, a na ile kolejne plotki. W każdym bądź razie CF zalega już z wypłatami na wiele tysięcy dolarów i nie zanosi się, by je chcieli wypłacić, a już na pewno nie szybko.

Także wszystkim, którzy jeszcze trzymają się tego trupa prowadzonego przez od zawsze olewającą go i niepoważną administrację polecam zmianę serwisu.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Z racji tego, że CF wysyła pojedyncze wypłaty (i to ze świeżych zleceń), a niektórym zalega z wypłatą jeszcze z lutego i marca, subforum CashFile ląduje w dziale "Scam / Zamknięte" - jest to serwis, którego nie polecamy.
  • 0

Akuku

Akuku

Żaczek

• Użytkownik
  • 186 postów
Serwisy PPA zaczynają powstawać tak często jak PPD. Z tego co wyczytać można w pierwszym poście to kolejny się robi hehe
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Niestety jak widać po tym dziale nie jest to tak prosty rynek jak się wydaje ;)
  • 0

Akuku

Akuku

Żaczek

• Użytkownik
  • 186 postów
Jest prosty jak się myśli. Z tego co można wyczytać to ktoś wydał całą kase i koniec :)
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów

CashFile już offline. Czyli ludzie kasy prawdopodobnie nie odzyskają ;) No ale po co ma wypłacać kasę, jeśli nowy projekt się rozwija...

• 0

tochkan

tochkan

Żaczek

• Użytkownik
  • 161 postów

Chodzi Ci o RoaringCash? Z tego co słyszałem,to 0g0r nie ma nic z nim wspólnego,ale jak to jest w rzeczywistości,kto wie ;)))

• 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów

Tak, tak, nie ma nic wspólnego, a CF v3 i RoaringCash to ten sam skrypt ;) A przecież przekształcenie skryptu, a pisanie od nowa to 2 różne rzeczy. Na LCP Ogórowi temat w scamie leżał i w niego nawet nie zaglądał, a Roaringa odświeżał sobie zainteresowany co 5 minut. I w końcu ostatnia rzecz, kto olałby sobie swój dochodowy biznes? Tylko osoba, która nie chce wypłacić długów, bo otwiera się jej nowy.

• 0

tochkan

tochkan

Żaczek

• Użytkownik
  • 161 postów

Arif (administrator RC) pisał raz w temacie RC, na konkurencyjnym forum że skrypt w 100% należał do niego i innych osób,które tworzą teraz Roaringcash,wykluczając przy tym 0g0ra, aczkolwiek mi się również wydaje że 0g0r ma swoje "interesy" w nowym serwisie. :)

• 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów

No okej, ale jeżeli ten nowy skrypt miał być nową wersją CF, to musiał być pisany z dostosowaniem pod ich bazę danych/obecne pliki, a do nich Arif nie miał żadnych praw. No chyba, że Ogór ma w tym jakieś interesy.

Z resztą to ciekawy zbieg okoliczności - CF nie chce wypłacać kasy, więc "upada" i tworzy się ich wersja v3 jako nowy serwis. Tja...

• 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Coprawda dział leży już dawno w scamie, ale warto uzupełnić ten temat o kilka faktów i dwie ciekawe teorie:

1. Jeden z Użytkowników postanowił zadzwonić do siedziby firmy LiVenture, czyli matki Patryka Ogórka, który prowadził CashFile. Oto zapis dwóch jego rozmów:
* http://w77.wrzuta.pl...fl0gb/422758383
* http://w249.wrzuta.p...tIvI9/422758383
Z rozmowy drugiej dowiadujemy się, że współpracownicy wyprowadzili z firmy sporą ilość pieniędzy. Kto był współpracownikiem Patryka przy projekcie CashFile? Twórcy obecnego RoaringCash.com, który postawiony jest na skrypcie, na którym miało stać CashFile v3.0.

2. Teoria druga. CashFile miał spore zaległości w wypłatach, więc celowo doprowadzono do jego upadku, bez jakichkolwiek prób jego ratowania, bowiem wpadli oni na pomysł, aby CF v3.0. uruchomić jako nowy serwis. Możnaby pomyśleć, że aż taka teoria spiskowa jest troszkę przesadą, jednak nie po tym, co ostatnio pojawiło się w sieci ;) Jak myślicie, czy serwis, którego opuścili jego współpracownicy, pozwoliłby im na testowanie ich nowego tworu na jego serwerze, w jego adresie? Logicznym jest, że nie. A jednak RoaringCash był początkowo tworzony i hostowany pod adresem beta.cashfile.org, już jako RoaringCash. Wyobraźcie sobie, że ktoś kradnie Wam samochód i chce sprzedać go na części - powyższa sytuacja wygląda tak, jakbyście pozwolili mu rozkręcać ten samochód w Waszym garażu...

http://web.archive.o...a.cashfile.org/

• 0

ddww

ddww

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 11 postów

A tak się zarzekali, że RC nie ma nic wspólnego z CF ;)

Pozdrowienia dla tych co tam zarabiają  :cool:

• 1

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1059 postów

Mnie to i tak obojętnie mam tam konto ale i tak nie zarabiam (nie posrało mnie czekać na wypłatę w systemie net30), chyba wiadomo z jakich środków niektórzy użytkownicy dostali ostatnio zaległe wypłaty z cashfile :lol:

• 1

6wHy6rY.png

tochkan

tochkan

Żaczek

• Użytkownik
  • 161 postów

A tak się zarzekali, że RC nie ma nic wspólnego z CF ;)

Pozdrowienia dla tych co tam zarabiają  :cool:

Bo nie ma nic wspólnego ? Oprócz tego że kiedyś 0g0r razem z tą ekipą tworzyli CF'a ?

Roaringcash normalnie wypłaca.

• 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
CashFile też normalnie wypłacał. A wspólne ma chociażby to, że RoaringCash był tworzony w domenie CashFile już jako RoaringCash, nie mówiąc już o tym, że stoi na silniku niedoszłego CF v3.

Nie mówię, że mają oni jakąś spółkę, ale mówienie, że nie mają oni ze sobą nic wspólnego jest lekkim nonsensem - a już na pewno powoływanie się na "wypłacalność"...
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!