Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Wypłata - Rapidgator.net

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

miki666643

miki666643

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 61 postów

Witam. Mam taki problem otóż: chciałbym wypłacić pieniądze z rapidgator ale niestety nie wiem jak ;(

tutaj jest tylko opcja web money ;/ a jak zakładałem konto było jeszcze PayPayl

O co chodzi? Proszę o pomoc.

Serdecznie Pozdrawiam.

Użytkownik miki666643 edytował ten post 14 sierpień 2016 - 11:44

• 0

Siec Afiliacyjna

Prawdak

Prawdak

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 26 postów
Niestety nie ma już opcji wypłaty na Paypal a jedynie na WebMoney
  • 1

miki666643

miki666643

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 61 postów
O kur... to kijowo, a nie wiem czy to prawda bo gdzieś wyczytałem że WM ściąga ogromne prowizje, czy to prawda?

A wie może ktoś jak stamtąd wypłacać? Bo już zrobiłem tam konto, dodam że posiadam konto bankowe ale jeśli na paypal jest taniej wypłacić to proszę o instrukcje.

Pozdrawiam.
  • 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2275 postów
Jeśli wypłacasz z RG na WM to musisz wypłacać minimum 100$ i od tego pobierana jest prowizja 11$.

Z WM natomiast albo weryfikujesz konto i wypłacasz na konto bankowe, albo za pomocą opcji exchange paypal wysyłasz kwotę na PP.

Więcej tu http://www.webmoneyt..._z_webmoney.php
  • 1

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

miki666643

miki666643

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 61 postów
dlaczego akurat 100$? nie można mniej? a ta prowizja idzie z RG na WM?

Pozdrawiam.
  • 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2275 postów
Pomyliło mi się. Z RG na WM wypłacasz standardowo ile chcesz, natomiast na wypłatę z WM do banku jest nałożone minimum 100$.
  • 1

noutilus-1(1).gif

miki666643

miki666643

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 61 postów
A jest jakaś blokada co do wypłaty z WM do PP? Wiem tylko że jest prowizja.
  • 0

sockk

sockk

Żaczek

• VIP
  • 210 postów
napisz do instane1993, podobno ma jakiegoś gościa, który wymienia hajs WM -> PP.

Ja doładowuje telefon zawsze, nie jest w ogóle pobierana prowizja (albo mi się zdaje, ponieważ nie odczułem).
  • 1

miki666643

miki666643

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 61 postów

napisz do instane1993, podobno ma jakiegoś gościa, który wymienia hajs WM -> PP.

Ja doładowuje telefon zawsze, nie jest w ogóle pobierana prowizja (albo mi się zdaje, ponieważ nie odczułem).

ok a gdzie go znajdę? jest tutaj na forum? i za ile robi takie operacje?
  • 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2275 postów
Link do jego profilu http://uploaduj.com/...837-insane1993/
  • 1

noutilus-1(1).gif

miki666643

miki666643

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 61 postów
ok dzięki na razie
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!