Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

FileParadox.in

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Użytkownik
  • 2282 postów

Dołączona grafika

FileParadox.in hosting plików oferujący plany PPD, PPS, PPR, MIX PPS oraz plan MIXED. Spośród innych hostingów wyróżnia go to że połączenie ze stroną jest szyfrowane protokołem https:// co może sprawiać wrażenie że strona jest w pełni wiarygodna. Pozostałe dodatki, którą oferuje strona to upload pliku o maksymalnej wielkości 10GB. Jedyny problem, który może zniechęcić to fakt że darmowi użytkownicy pobierać mogą 5GB na 3 dni, a zarejestrowani 10GB na 3 dni. Nigdy nie byłem zwolennikiem wprowadzania takich limitów bo to mocno ogranicza chęć uploadowania tam przynajmniej mi. No ale od tego są konta premium, więc jeśli hosting się wybije to nikt nie będzie zwracał uwagi na limity. Martwi też to że użytkownik bez premium ma limit dyskowy 500GB.

Plan PPD. Nasz kraj jest standardowo w grupie B

Dołączona grafika

Istotne rzeczy jakie warto też ująć to fakt że upload ftp jest bardzo szybki natomiast pobieranie dla free usera mieści się w granicach 200kb/s.

Wypłaty realizowane są na WebMoney, OkPay, Liberty Reserve, przelew bankowy.

Przykład wypłaty (nie mój)
Dołączona grafika

Link polecony: https://fileparadox.in/free17020.html
Czysty link: https://fileparadox.in
  • 0
Dołączona grafika

"Nothing else matters..."

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Użytkownik
  • 2282 postów
Nowe wieści od FileParadox'a

- Limit maksymalnej wielkości plików został zwiększony do 15 GiB
- Plan zarobkowy PPD uległ zmianie moim zdaniem na gorsze https://fileparadox.in/affiliate.html
- Francja przeskoczyła do grupy A
- Płatności realizowane będą w poniedziałki i wtorki
  • 0
Dołączona grafika

ZeeZ

ZeeZ

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 71 postów
Wypłaty nie mam na PayPal kicha. FTP nie działa.
  • 0

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

W końcu wypłaciłem :lol:

To była długa droga do wypłaty, czekałem od 03.01.2014, aż do dnia dzisiejszego kiedy moim oczom ukazało się 30 dolków na moim koncie :P

Także host jest wypłacalny, ale uzbierać te 30 dolarów to jakaś porażka. Powiem inaczej jest to najgorszy host z wypłacalnych, traktowałem go jako dodatkowy do najlepszych uploadów.

Dodam, że DMCA codziennie kasuje pliki, więc samymi 700 megówkami, wypełnić 500 GB to nie lada wyczyn. To by było na tyle, dziękuje i do widzenia :P

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Użytkownik
  • 2282 postów

Ten temat został zamknięty i przeniesiony do kosza przez moderatora z powodu złamania regulaminu forum.
Jeżeli uważasz, że nie powinien się tu znaleźć napisz prywatną wiadomość do kogoś z ekipy.

• 0
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!