Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online


Możesz nas wesprzeć!


Zdjęcie

Krótka zapowiedź.....


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
kuba485

kuba485

    Żaczek

  • Top Earner
  • 198 postów
Witam wstawiam wam mała zapowiedź do tego co będzie od najprawdopodobniej już poniedziałku, jeśli programista podoła zadaniu.Jeśli się tutaj znalazłeś chcesz zacząć zarabiać z FireCash.Org?Jako, że to są początki, więc każdy kto dołączona do nas otrzymuje rangę średnio zaawansowany, w tym dziale znajdują się filmiki:- Jak szukać nisz?- Podstawy promowania Bloga..- Visual Basic - podstawy - prosty hack- zmiana wartości na stronie- Tagi, extra tagi, jak wybrać najlepsze, po co są?- Podstawy WordPress-aOczywiście filmików będzie na bieżąco przybywać na każdy poziom, jest ich 3.1. Początkujący2. Średnio zaawansowany3. ExpertW naszym systemie nauczysz się wszystkiego od A do Z o Pay Per Action ( PPA )Co oferujemy?- Profesjonalna pomoc ,, programisty", z którym kontaktować możecie się poprzez maila:adrian-1987@firecash.orgPomoże wam w optymalizacji waszego bloga, wgranie domeny na serwer, zainstalowanie wordpress i inne sprawy związane z waszą stroną jej wyglądem oraz ,, kodem "- Pomoc w sprawach PPA - kuba485@firecash.org - moje odpowiedzi były dla was mało wyczerpujące? Czas to radykalnie zmienić.Dodatkowo w waszym Panelu znajduje się:- Czat, w którym często bywam, spełnia role ,, Live Chat ",- Nisze na dany dzień - będą zmieniane maksymalnie 5 razy na dzień - minimum raz na 2 dni.- Promowanie waszych filmików -typowane najlepsze filmiki na które zostanie rozdzielone po 30 like oraz 2 filmiki do których zostanie dodane 15 komentarzy, pakiety 250 Kredytów u2bviews.com, 100 kredytów SYV ( SHARE YOUTUBE VIDEOS )- około 1.000 viewsow, like - 30 na każdy film napewno przypadnie. - Jest to opcja zastępcza póki nie zostanie stworzona aplikacja do Like - kom,- Będą co jakiś czas rozdawane konta na YT,- Aplikacje dodatkowe do waszych postów, zachęcające do pobrania.- Konto SILVER w FireCash.Org na START!- Oczywiście WIELE niespodzianek:)Chcecie jakiś pomocniczych aplikacji.. ?Wystarczy napisać na mailu propozycje lub w temacie na jakimś forum, na którym mamy utworzone konto - każda propozycja zostanie rozpatrzona !Jeśli masz już konto na FireCash.Org, wystarczy napisać na maila: damian.kiljanczyk@firecash.org z prośbą o zmiane mentora na kuba485, podając mu dane swojego konta - piszcie z MAILA zarejestrowanego na FC!Myślę, że w końcu zarobki na PPA BĘDĄ O WIELE WIĘKSZE!Co niebawem.... ?- Masa pomocniczych aplikacji i wiele innych !Link do rejestracji:http://firecash.org/register/by/4805KONTAKT:Programista: adrian-1987@firecash.orgSprawy PPA: kuba485@firecash.orgKontakt od spraw PPA cały czas aktywny z programistą od startu BLOGA.
  • 0

http://firecash.org/sgn.php?id=4805&vtype=all

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.