Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online


Możesz nas wesprzeć!


Zdjęcie

Uwaga! Brak profesjonalizmu - oszustwo ze strony CF!


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
Golum

Golum

  Świeżo zarejestrowany

 • Użytkownik
 • 34 postów
Witaj,
Właśnie przed chwilą na Chatboxie miała miejsce rozmowa z pracownikiem (konkurencyjne forum na z) obsługującym konto CF - dość długo nie wchodziłem na ten serwis, ale zerknąłem ostatnio i moim oczom ukazało się pobranie za 333$ tak za taką kwotę (pewnie jakaś pomyłka skryptu) ale bądź co bądź nie dało się tego wypłacić. Dołączona grafika

Po napisaniu o tym pracownikowi zostałem wyśmiany oraz posądzony o podrobienie tego i na dosyć złego pobranie po prostu zostało usunięte :
Dołączona grafika

Ale jednak są te banerki reklamowe i na nich dalej widać zarobek 333$:
Dołączona grafika

Krótko mówiąc, zostałem opluty i poniżony - a serwis nie zaproponował żadnej rekompensaty, a na domiar złego oskarżył o podrobienie screena.

Także z Góry nie polecam tego serwisu - kto wie może więcej było pobrań, a serwis oszukuje i zbiera wszystko sam dla siebie.
 • 3

#2
Karczu

Karczu

  Administrator

 • Administrator
 • 5471 postów
Ten serwis już od dawna dystansuje się od Użytkowników, tutaj na forum już praktycznie nie zagląda. Niby nie muszą, ale jednak Użytkownicy sobie to zawsze cenią. Przykładem może być FC, które support na przykład prowadzi na wszystkich forach, GG, mailach. ShareBay również, ale nie wypada mi tego zachwalać.

Masz może jakieś screeny tej rozmowy z kimś z CF? W sumie z tego powodu tutaj napisałeś, więc taki "dowód" na takie potraktowanie byłby czymś dobrym :)
 • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

 

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.