Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Odpowiedź Diqtiona do refa który generuje mu nawet kilkaset zł/msc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

kuba485

kuba485

Żaczek

• Top Earner
  • 198 postów
Tak jak w tytule :
Dołączona grafika

Taką uzyskałem odpowiedź.. Owszem jestem mentorem FC, yt zajmuje się niedługo.. Korzystam z tego co wiem, a nie wiem jak wygenerować szybko 10.000 views. korzystam z wszystkich mi znanych systemow do promowania, ale ze duzo filmow mam to mi to nie wystarcza.

Takie odpowiedzi to poprostu chamstwo.

Jestem jego poleconym, pytanie jak zadam to raz na tydzien - dwa ? Albo i rzadziej.
  • 0

http://firecash.org/sgn.php?id=4805&vtype=all

darko123

darko123

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 23 postów
Popieram Cie. Ja jakiś czas temu chciałem zostać jego reffem i co wynikło. To ze jak pierwszy raz się do niego odezwałem to byłem świeży w ppa i napisałem na gg to już mi pojechał za samo napisanie na gg a nie na maila .
Do tego pytałem cokolwiek to pisał tak jak by chciał a nie mógł i nie miał ochoty . Wolałbym już sam się uczyć wszystkiego nawet i rok ale jego reffem napewno bym nie był .To tyle. A ty Dawidzie wiesz nie każdy zarobi z dnia nadzień z twojego reffa 1000$ więc
zmień trochę podejście do ludzi . Widać że pieniążki udeżają do głowy
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Szczerze mówiąc jestem troszkę zaskoczony, bo myślałem, że u Diqtiona raczej łatwo i konkretnie można dostać zawsze odpowiedź, a tu małe zaskoczenie.

Zwłaszcza, że z tego co wiem to zarabiasz nie mało (ranga Top Earner nie jest u Ciebie przypadkowa), więc teoretycznie rzecz biorąc powinien Ci pomóc, jeśli jest Twoim Mentorem i co miesiąc ma z Twoich zarobków konkretne profity. Inna sprawa, że pracujecie w "jednym" teamie, więc nawet jakbyś nie był Jego Poleconym i na Niego nie zarabiał, to po koleżeńsku powinien pomóc.

Generalnie troszkę dziwna sprawa :-/
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

GhostRaider

GhostRaider

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 24 postów
Może chłopak miał gorszy dzień, albo wcześniej popił ;). Ogólnie ja miałem przez jakiś czas kontakt mailowy i za każdym razem ładnie wszystko wyjaśnił.
Nie dziwcie się, skoro ma od groma ludzi, którym wszystko musi po literce wyjaśniać.
Co do Ciebie, Darko123, to na Twoim miejscu lepiej bym sie nie udzielał i nie narzekał na innych, bo po przejściach z Twoim "poradnikiem" i sporadycznym, wymuszonym kontaktem, który na końcu się po prostu urwał, nie masz tak naprawdę prawa narzekać na innych. Trzeba najpierw popracować nad sobą.
  • 0

darko123

darko123

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 23 postów
Ghost na wszystko ci odpisałem w punktach . Do tego odpisalem na ostatnią wiadomość co do mnie napisałes.
  • 0

GhostRaider

GhostRaider

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 24 postów
Nie, stary, nie odpisałeś. To ja pisałem ostatni a Ty dałeś sobie spokój.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Może wyjaśnijcie to sobie na PW ;)
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

gotasr3

gotasr3

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 51 postów
Ja powiem tyle. Mentor to też człowiek wszystkiego wiedzieć nie musi !! Diqtion moim zdaniem uczy bardzo dobrze. Może miał zły dzień może coś innego, Ale pamiętajcie Mentor to nie maszyna to tylko człowiek, błędy może i będzie popełniać.
  • 1

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów

Tak jak w tytule :
Dołączona grafika

Taką uzyskałem odpowiedź.. Owszem jestem mentorem FC, yt zajmuje się niedługo.. Korzystam z tego co wiem, a nie wiem jak wygenerować szybko 10.000 views. korzystam z wszystkich mi znanych systemow do promowania, ale ze duzo filmow mam to mi to nie wystarcza.

Takie odpowiedzi to poprostu chamstwo.

Jestem jego poleconym, pytanie jak zadam to raz na tydzien - dwa ? Albo i rzadziej.

Pisałem Ci to już setki razy i napiszę Tutaj, aby każdy, nawet Karczu nie był zaskoczony. Denerwujesz mnie i Twoje podejście. Jesteś mentorem, uczysz swoich to ich ucz, bo na innych forach narzekają. Ja na pewno nie będę Ci pisał czegoś, co potem możesz wykorzystać zabierając mi poleconych. Nie znasz mnie, więc nie wyzywaj mnie w sieci, bo tutaj każdy może.

Popieram Cie. Ja jakiś czas temu chciałem zostać jego reffem i co wynikło. To ze jak pierwszy raz się do niego odezwałem to byłem świeży w ppa i napisałem na gg to już mi pojechał za samo napisanie na gg a nie na maila .
Do tego pytałem cokolwiek to pisał tak jak by chciał a nie mógł i nie miał ochoty . Wolałbym już sam się uczyć wszystkiego nawet i rok ale jego reffem napewno bym nie był .To tyle. A ty Dawidzie wiesz nie każdy zarobi z dnia nadzień z twojego reffa 1000$ więc
zmień trochę podejście do ludzi . Widać że pieniążki udeżają do głowy

Umiesz czytać? Widocznie nie, w pierwszym poście masz podane wyraźnie 2 formy kontaktu i notkę odnośnie pisania do mnie na GG. Gdybyś się zastosował nie było by żadnego problemu, ja pomagam, jestem wyrozumiały, ale również mam swoje wymagania. Od nikogo nie wymagam, żeby cos zarabiał. Pisałem nawet z 40 letnim panem, którego w szkole uczyli tylko rosyjskiego. Pomagałem mu jak mogłem, sam się jednak poddał, bo stwierdził, że mimo moich starań to nie na jego lata i nie chce żebym dalej większość za niego robił, bo nie dawał sobie rady z wieloma pojęciami. Moje podejście do ludzi trzymających się moim minimalnych wymagań jest aż nazbyt dobre, więc nic w nim zmieniać nie muszę. Podobnie jak koledze wyżej "Nie znasz mnie, więc nie wyzywaj mnie w sieci, bo tutaj każdy może."

Szczerze mówiąc jestem troszkę zaskoczony, bo myślałem, że u Diqtiona raczej łatwo i konkretnie można dostać zawsze odpowiedź, a tu małe zaskoczenie.

Zwłaszcza, że z tego co wiem to zarabiasz nie mało (ranga Top Earner nie jest u Ciebie przypadkowa), więc teoretycznie rzecz biorąc powinien Ci pomóc, jeśli jest Twoim Mentorem i co miesiąc ma z Twoich zarobków konkretne profity. Inna sprawa, że pracujecie w "jednym" teamie, więc nawet jakbyś nie był Jego Poleconym i na Niego nie zarabiał, to po koleżeńsku powinien pomóc.

Generalnie troszkę dziwna sprawa :-/

Jesteś zaskoczony, bo widzisz coś co napisała osoba A, bez potwierdzenia prawdziwości tych informacji. U mnie zawsze łatwo o informacje i odpowiedź, jeżeli user stosuje się do moich minimalnych wymagań, jakimi jest zarabianie w FC, działanie krok po kroku i kontakt email/chatlive.

Z Jakubem w żadnym teamie nie pracuje Karczu, mój team to FireMedia s.c., w którym Kuba nie jest. Na pewno jest tam Damian, Artur, Pani księgowa, nasz koder i programiści, z którymi świetny kontakt utrzymuję i miło mi się z nimi współpracuje.
  • 1

Dołączona grafika

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
To może po prostu wystarczy odpiąć Kubę od Ciebie, aby sytuacja była klarowna? Nie będziesz musiał mu pomagać, ale też nie będzie żadnego kwasu, że zarabiasz na Jego pobraniach nie udzielając Mu pomocy. Bo teoretycznie jeśli zarabia na pobraniach i jest Twoim Poleconym, to pomoc mu się powinna należeć bez względu na to, że udziela komuś innemu pomocy (bo przecież refów może mieć każdy i może im pomagać, to przecież nie żadne "zajęcie dla wybranych i wyjątkowych", z maksymalną monopolizacją), ale z drugiej strony Twoją sytuację też w 100% rozumiem. Dlatego to wyjście jest najbardziej uczciwe.

PS. Kuba, pamiętaj, że zawsze możesz się przepiąć do mnie ;) Refback 50%.
  • 0

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów
Ja nikogo do bycia moim refem nie zmuszałem i nikogo nie trzymam - ba pisałem wyraźnie, że ja nawet nie wymagam, aby ktoś był moim refem, wymagam, aby zarabiał w FireCash i już wtedy może otrzymać moją pomoc. Każdy może mieć swoich reffów, ale skoro ktoś się uważa za mentora i robi to na szeroką skalę to już jest co innego, gdyby Ciamciaj tu zajrzał to by potwierdził, bo on dobrze wie o co mi chodzi, sam się z takim chamstwem spotyka nie raz, bo nie raz sobie o tym dyskutowaliśmy.
  • 0

Dołączona grafika

kuba485

kuba485

Żaczek

• Top Earner
  • 198 postów

Ja nikogo do bycia moim refem nie zmuszałem i nikogo nie trzymam - ba pisałem wyraźnie, że ja nawet nie wymagam, aby ktoś był moim refem, wymagam, aby zarabiał w FireCash i już wtedy może otrzymać moją pomoc. Każdy może mieć swoich reffów, ale skoro ktoś się uważa za mentora i robi to na szeroką skalę to już jest co innego, gdyby Ciamciaj tu zajrzał to by potwierdził, bo on dobrze wie o co mi chodzi, sam się z takim chamstwem spotyka nie raz, bo nie raz sobie o tym dyskutowaliśmy.

W takim razie usuń mnie z refów, a nie wiem czy choćby Artur jest zadowolony twoją współpracą z Ciamciajem i wymiana refow jak to mi pisali.
Myślę, że dumny jest z tego powodu.
  • 0

http://firecash.org/sgn.php?id=4805&vtype=all

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów
Czym przepraszam? Wiesz co Ty piszesz człowieku? Usłyszałeś coś i powtarzasz jak kwoka na targu. Z Ciamciajem śledzimy osoby, która najpierw zarabiają u mnie, a potem uciekają do niego, lub odwrotnie, wykorzystując nas obojga, bo to jest właśnie chamstwo, a tego oboje nie znosimy.
  • 0

Dołączona grafika

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Czemu chamstwo? Każdy ma prawo zarabiać na dwóch serwisach, z resztą swego czasu był to standard który teraz powoli odchodzi w niepamięć (co trochę niekorzystnie wpływa na zarobki, ale z drugiej strony skraca czas pracy).

A jak ktoś chce zarabiać na dwóch stronach, to rejestruje się z dwóch linków Mentorów i od każdego wyjmuje co najlepsze. Natomiast faktycznie chamstwem jest korzystnie z pomocy Mentora z serwisu A, a zarabianie na serwisie B.
  • 0

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów
Nie rozumiesz karczu. Chodzi o to, że ktoś zarabia u mnie (przykładowo), wyciąga ze mnie tyle ile może, potem ucieka do farrara, zamienia linki na GoUpload, z niego wysysa równie dużo informacji i potem ucieka do AC znów zmieniając linki i wysysając wszystko z Ciamciaja, a na końcu znów pisze do mnie. Mieliśmy w trójkę już podobne przypadki dlatego, teraz ze sobą współpracujemy i pijawki eliminujemy.
  • 0

Dołączona grafika

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
O, no proszę, o tym to jeszcze nie słyszałem. Dobrze wiedzieć i dzięki za info :)
  • 0

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów
U nas to chleb powszedni, dlatego doszliśmy do wniosku, że warto ze sobą współpracować, chytry 2 razy traci ;)
  • 0

Dołączona grafika

lebshot

lebshot

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 10 postów
Wtrące swoje dwa grosze, co do tej dyskusji.
Nie jestem refem Diqitiona, lecz konto na Firecashu mam. Aktualnie zarabiam/zarabiałem na MGCashu i dalej tam jestem.
Ze strony Kuby to jest marna prowokacja, więc się nie przejmuj. Z Diqitionem ani razu nie pisałem na e-mailu czy tam live chatach. Zawsze odzywałem się do niego na GG w sprawach jakiejś pomocy i zawsze znalazł czas i starał się mi pomóć jak tylko mógł, chociaż nie przynosiłem mu żadnych zysków.
Pisałem do niego tyle razy, że w końcu przeniosę się na FC i zacznę tam zarabiać i co? Nie zaczełem dalej, lecz na GG od czasu do czasu się do niego odezwę w jakiejś tam pomocy. Nigdy tego nie ignoruje, zawsze odpowie, chyba że nie ma czasu ale to też jest zrozumiałe każdy ma swoje prywatne sprawy.

A wy ludzie nie myślcie że zadacie pytanie "jak mieć 10k viewsów dziennie?" i ktoś wam to na tacy poda, bo o ile mi to wiadomo nie jest to łatwą rzeczą. Nabijając 10k viewsów co dziennie lub co dwa dni, można w 4-5 dni filmik wybić w topke jeśli ktoś potrafi. A i kuba co do twojego pytania chcesz 10k viewsów dziennie? Jest takie angielskie forum o zarabianiu, zarejestruj się tam zapłać koło 10-20$ i dostaniesz.

btw. może kiedyś się na wrócę i na FC będę pracował żeby dostawać wypłaty na mniejsze wydatki a to z MGCasha odkładać, ale kto wie jak to wyjdzie.
  • 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!