Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

FireCash.org - Opis Hostingu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
80 odpowiedzi w tym temacie

Predator

Predator

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 26 postów
to po co tu wam konto jak nic wartościowego nie piszecie xd
  • 0

Dołączona grafika

FireCash.org

FireCash.org

Żaczek

• Konto Oficjalne
  • 242 postów
No i tym postem wlasnie zamknales nam "gebe" :) przeczytaj nasz poprzedni post ze zrozumieniem i skonczmy ten offtop, jesli masz jakies pytania to zapraszam na gg 5990424
  • 0
Dołączona grafika
Zarabiasz u konkurencji? Możemy podwoić Twoje zarobki ! Napisz PW lub na gg(5990424) a otrzymasz indywidualną ofertę(gwarancja przebicia konkurencji)

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
A dane firmy, razem nazwą, lokalizacją, NIPem etc. nie powinny znajdować się na Waszej stronie?
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

FireCash.org

FireCash.org

Żaczek

• Konto Oficjalne
  • 242 postów
Ze wzgledu na to ze jestesmy Polakami a strona jest po angielsku nie chcemy dobitnie pokazywac tego ze serwis prowadza polacy, bo niestety w internecie uchodzimy za oszustow, kretaczy i niestety złodziejów
  • 0
Dołączona grafika
Zarabiasz u konkurencji? Możemy podwoić Twoje zarobki ! Napisz PW lub na gg(5990424) a otrzymasz indywidualną ofertę(gwarancja przebicia konkurencji)

NiekrytySpamer

NiekrytySpamer

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 20 postów

bo niestety w internecie uchodzimy za oszustow, kretaczy i niestety złodziejów

Ponieważ tak jest i jest to prawdą ;)
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów
@up chodzilo dla FC o Polakach ale i tak się z toba zgadzam po raz 2 ;)
  • 0
Karczu: Sygnę wstaw sobie conajmniej 2krotnie niższą. Ludzie chcą tu konkretnej treści a nie jakiegoś anime na pół tematu w co drugim poście.

NiekrytySpamer

NiekrytySpamer

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 20 postów

A dane firmy, razem nazwą, lokalizacją, NIPem etc. nie powinny znajdować się na Waszej stronie?

przecież jak oszuści mogą coś takiego dodać ;)
  • 0

ladycarom

ladycarom

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 17 postów
Skończ już robić z siebie totalnego debila, bo jeżeli chodzi o dane firmy to są one dostępne dla każdego, chociażby tutaj na forum. :)
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów
Hm..

Skończ już robić z siebie totalnego debila

No i brak kultury...
  • 0
Karczu: Sygnę wstaw sobie conajmniej 2krotnie niższą. Ludzie chcą tu konkretnej treści a nie jakiegoś anime na pół tematu w co drugim poście.

ladycarom

ladycarom

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 17 postów
Co jak co, ale to Tobie i użytkownikowi wyżej brak kultury przez oczernianie nas na każdym kroku.
Zarabiasz na sharecash.org? To zarabiaj tam, nie zabraniamy Ci, ale w nasz wątek się nie wtrącaj jeżeli nie masz nic ciekawego do powiedzenia. :)
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Każdy następny taki przytyk i OT będzie karany soczystym ostrzeżeniem.
  • 0

FireCash.org

FireCash.org

Żaczek

• Konto Oficjalne
  • 242 postów
No i zostawiamy konkurencje kolejny raz w tyle ! filecom, skippyfile, up-flow, firecash + 40 PUNKTÓW PROCENTOWYCH WIĘCEJ (tak, tak dajemy 105% dla premium !) w godzinach 24-03 Jedziemy !
  • 0
Dołączona grafika

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
Zleciłem wypłatę w piątek na konto bankowe. Kiedy mogę spodziewać się kaski?
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Eqill

Eqill

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 16 postów
w Poniedziałek rano zawsze już mam kase na koncie ;)
  • 0

FireCash.org

FireCash.org

Żaczek

• Konto Oficjalne
  • 242 postów
Bardzo proszę wszystkich, żeby ustawili kraj pochodzenia zgodnie ze stanem faktycznym !!!
Nie rozumiem dlaczego Polak ustawia sobie,że jest Niemcem lub Amerykaninem

Proszę potraktować to poważnie, gdyż potrzebujemy tych informacji dla celów marketingowych.
  • 0
Dołączona grafika

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
A co to za działania?
  • 0

arehiba

arehiba

Żaczek

• Użytkownik
  • 241 postów
Mi osobiście ostatnio nie podoba się to, co FireCash robi z moimi pieniędzmi... Zleciłem ostatnimi czasy wypłatę ponad 100$, gdy kurs dolara wynosił ok. 3.50 zł, na wypłatę czekałem ponad 2 tygodnie i otrzymałem wypłatę, gdy kurs dolara bardzo się obniżył i wynosił zaledwie 3.33. Teraz zleciłem wypłatę 2 tygodnie temu ponad 150$ i wypłaty doczekałem się dopiero wczoraj, gdy kurs wynosił już tylko 3.21 zł. Bardzo mi się to nie podoba, gdy się pytam o pieniądze, dostaję odpowiedź, że czekają na pieniądze zza granicy. Nie wiem ile w tym prawdy i czy nie jest to czasami taki jakby zagranie, nie wykluczone także że mogłem mieć pecha, ale nic nie wiadomo.
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów
Jakiej z zagranicy? LOL LOL LOL !!111...
Przecież Oni biorą kasę z adworkmedia,cpaleda itd...
I wysyłają przelewami które idą 2dni,wiem ile idzie bo brat wysyła do mnie.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
PtasioR, a AdWorkMedia i CpaLead to niby jakie są? Polskie? To zagraniczne serwisy i uwierz mi, że wiem coś o tym.

A ile trzeba czekać od nich na wypłatę to nie wiem, bo wiesz - jedna sprawa to oczekiwanie na kasę z wykonanego już przelewu, a druga to oczekiwanie na to aż ten przelew wykonają po zleceniu wypłaty.
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów
Źle się wypowiedziałem zapomniałem dodać iż brat też wysyła kasę z za granicy,FC ma w ch** kasy na koncie i tylko chcą zarobić jeszcze mocniej wysyłając kasę jak jest mała stawka.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!