Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Zarabiaj na Astrocash.org z oficjalnym mentorem!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

ciamciaj

ciamciaj

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 26 postów

Zarabiaj na Astrocash.org z Ciamciajem!

Jesteś nowy w PPA?
Zarabiałeś już kiedyś ale nie masz pomysłów?
Chcesz znaleźć nowe metody promowania się, zwiększyć swoje zarobki?
Pomogę Ci w tym!

• Powiem, nauczę, jak od początku zarabiać w PPA, na czym się to opiera, jak to ugryźć i jak zarabiać jak najwięcej.
  • Nauczę Cię jak założyć własną strone/bloga, podpowiem gdzie to zrobić, zarówno w płatnej jak i darmowej "opcji". Pomogę Ci przy wordpressie, pozycjonowaniu, szablonach, grafice.
  • Pokaże Ci co wrzucać na początku, jak na tym najwięcej zarabiać
  • Jeśli masz już doświadczenie w PPA, pomogę znaleźć nowe nisze, rozbudować istniejące o nowe miejsca promowania itp
  • Nauczę Cię jak skutecznie pozycjonować Twoją stronę, pomogę w pozycjonowaniu własnymi programami.
  • Odpowiem na wszystkie pytania związane z PPA i nie tylko Dołączona grafika

Czego oczekuję?

• Zarabiania na AstroCash.org
  • Wystarczy, że założysz konto na Astrocash.org z mojego polecenia, bądź jeśli już masz konto podasz mi swój nick Dołączona grafika
  • Chęci do pracy i zarabiania!

Jak się ze mną skontaktować?

http://help.astrocash.org - preferowana forma kontaktu
PW na forum
help@astrocash.org - preferowana forma kontaktu

Postaram się na wszystkie wiadomości odpowiedzieć jak najszybciej, uprzedzam, że też mam życie i momentami mogę nie być w stanie odpowiedzieć i proszę o wyrozumiałość Dołączona grafika
Zachęcam do zadawania pytań i rozwijania niejasności. Na stronie pojawią się w krótkim czasie podstawowe poradniki, na temat bardziej złożonych, nowych metod promowania itp proponuje kontakt stały Dołączona grafika

Grudzień (1 miesiąc):

Dołączona grafika

Zarobki w AstroCash do 28 stycznia:
Dołączona grafika

• 1

Dołączona grafika

Boniekk

Boniekk

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów
Polecam Ciamciaja !
Jestem jego Refem i jestem bardzo zadowolony !
Zawsze gdy mam jakiś problem, pytanie on mi pomaga :)
  • 2

Dołączona grafika

AstroCash - Najlepszy Serwis PPA ! Polecam !

ciamciaj

ciamciaj

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 26 postów
Dzięki za dobre słowo :) Staram się pomagać jak tylko mam czas :)
  • 1

Dołączona grafika

ciamciaj

ciamciaj

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 26 postów
Aktualizacja zarobków w styczniu:

Dołączona grafika

Zapraszam do współpracy!
  • 0

Dołączona grafika

Kago56

Kago56

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 46 postów
Niestety, zarejestrowany z refa dnia 18.03. Napisałem maila na pocztę help@astrocash.org oraz zarejestrowałem się na blogu pana http://help.astrocash.org/ . Do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi mailowej oraz potwierdzenia rejestracji.

@edit
26.03 i wciąż nic
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!