Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online


Możesz nas wesprzeć!


Zdjęcie

Dobre Nisze, Mało Kasy? - Promuj Się Z Termikiem Na Sharebay.net!


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1
termik

termik

  Początkujący

 • Użytkownik
 • 7 postów

Czy zdarzyła Ci się taka sytuacja, że miałeś genialny pomysł na niszę, wykonałeś ją porządnie, doszlifowałeś do perfekcji, jednak wszystko skończyło się na etapie promowania?

Mi też Dołączona grafika Dlatego zacząłem szukać informacji na temat promowania takowych plików. Trafiłem na pojęcia pozycjonowania i optymalizacji.


. I tak zacząłem wpajać wielką ilość wiedzy na temat sposobów dotarcia do swoich klientów z produktem.
Dalej masz problemy z promowaniem swoich produktów, bądź siedzisz na przesiąkniętym PPA YouTube?Dlaczego masz nie spróbować metody, którą stosuję z powodzeniem zdecydowana mniejszość earnerów i która przynosi o wiele większe zyski przy mniejszym nakładzie pracy?
Dołączona grafika
Uwielbiam formę przedstawiania oferty w formie pytań i odpowiedzi (question&answers), więc teraz też tak uczynię.

[P] Kim jesteś i jakimi osiągnięciami możesz się pochwalić?
[O] Nazywam się Piotrek, mam 21 lat i pochodzę z okolic Rzeszowa. Ogólnie w naszym małym światku jestem znany jako termik. Taki mam nick na forum.lockerz.com.pl ,zarabiam.com (tam do tego czasu się praktycznie nie udzielałem) oraz na wielu innych stronach o marketingu internetowym. Aktualnie uczęszczam na 2 rok informatyki na Politechnice Lubelskiej i na razie dobrze mi tam Dołączona grafika Domyślacie się pewnie czym się interesuję, a więc oprócz szeroko pojętego IT, czasem lubię pograć w kosza, a w zimie obowiązkowo wyjeżdżam na narty w jakieś góry. Nie mam jakiegoś nietypowego hobby, więc nie ma tutaj dalej o czym rozprawiać.

To co Was interesuje, czyli czas kiedy zacząłem poznawać różne techniki i zasady marketingu internetowego sięga 2009 roku. Nie będę oryginalny, jeśli powiem, że moją pierwszą stroną zarobkową było Lockerz. Streszczając swoją przygodę do jednego zdania, potem próbowałem właśnie trochę PPA, następnie zainteresowało mnie CPA, jednak sumy zarabiane do tamtej pory nie były nawet liczbą trzycyfrową.

Poważniejsze zarabianie zaczęło się kiedy gdzieś na początku 2011 roku odkryłem Clickbank. Bardzo fajnie trafiłem z niszą, która miała duże zapotrzebowanie i wtedy zacząłem uczyć się podstaw pozycjonowania. Bardzo mi to oczywiście na początku topornie szło, samo pojęcie SEO na LCP czy ZC było praktycznie nieznane, więc ciężko było o szybką pomoc Dołączona grafika Ale po jakimś miesiącu zacząłem w końcu po ciężkiej pracy odnotowywać wzrosty pozycji przy niektórych frazach i to mnie zmotywowało do kolejnych działań. Efektem było TOP3 (3 fraza od góry) po wpisaniu „bio energy. Był to niewątpliwy sukces, ponieważ samą moją osobą zainteresowało się kilka osób, które proponowały mi jakieś umowy i biznesy, jednak nigdy nie lubiłem zanadto ryzykować, więc odmawiałem. Zarabiałem tak kilka miesięcy, aż do momentu wycofania ‚oferty’ (czyt. produktu) z Clickbanka.Prawie przekroczyłem magiczną barierę 1000$, ale widocznie na to dane mi było jeszcze poczekać Dołączona grafika

Wiadomo, miałem różne przestoje, następnie zrywy, dziesiątki nieudanych projektów itd. Każdy to ma za sobą.

Kolejnym większym i udanym projektem było smite.net.pl Jest to obecnie największa polska strona o grze SMITE. Nie będę się rozpisywał zbytnio o detalach, po prostu wraz z współadminem (kubri) opanowaliśmy jakieś 60% tego rynku. Ciągle rozwijamy się i pniemy w górę, więc kto wie gdzie tą stronę poniesie. Wspominam o tym, ponieważ to kolejny mój sukces ze stroną opartą na WordPressie, pozycjonowaniu i optymalizacji stron internetowych (szczególnie tych zarobkowych).

Będąc oficjalnym mentorem na sharebay.net prowadzę też inny projekt, już nastawiony o wiele bardziej na zarobek niż poprzedni. Także ciągle się szkolę, w dziedzinach w których będę Wam pomagał ciągle się coś zmienia i zawsze trzeba być na bieżąco, więc myślę, że będę mógł jeszcze lepiej Wam służyć Dołączona grafika

To więc tyle ode mnie, chciałem przedstawić tu po prostu krótką historię mojego zarabiania w internecie. Choć na samym modelu PPA zarobiłem mało, to znam wszystkie jego zasady i przede wszystkim jak takie strony pozycjonować.


[P] No dobra, ale na PPA zarobiłeś przecież bardzo mało?
[O] Tak to wyszło, że na PPA raczej nie jest mi dane zarabiać. Zapewne jeśli bym się bardzo przyłożył do pracy to coś by z tego wyszło, ale po prostu nie lubię tego modelu (chodzi mi o samą metodę 'plikową'). Jednak ja nie nauczę Was jak wgrać plik na SB lub czy opłaca się wrzucać cały link, czy go ciąć skracaczem. Nauczę Was czegoś znacznie ważniejszego, bez czego nie ruszycie z niczym (chyba, że na YouTube, to powodzenia Dołączona grafika). Widziałem dziesiątki stron przeznaczonych pod PPA, te lepsze i te gorsze i powiem jedno - nic mnie nie zdziwiło.

[P] Dlaczego wybrałem Sharebay.net?
[O] Już kiedy Karczu zapowiadał swój serwis spodziewałem się czegoś fajnego. Choć osobistego kontaktu z nim wcześniej nie miałem, to bacznie obserwowałem jego działania - przede wszystkim w oczy rzucił mi się sukces jaki odniósł ze swoimi licznymi serwisami (darmowki.eu, uploaduj.com itd.). Gdy przeczytałem, że tworzy serwis PPA byłem bardzo ciekawy co unikalnego on wniesie. Nie chciałem rozczarować się kolejnym serwisem, który jedynie próbuję nieuczciwymi praktykami zniszczyć konkurencję, oferując to samo co ona, tylko w lepszym opakowaniu.

Tak się na szczeście nie stało. Sharebay aktualnie ma nie jedną, nie dwie, a 5 różnych sfer zarobku w Internecie. Pomyślałem sobie czemu by nie pomóc w rozwijaniu tak fajnego serwisu, który może zwiększy jakość generowanego ruchu przez serwisy PPA. Tak więc oto tutaj trafiłem Dołączona grafika

[P] Co oferuję poleconym?
- prywatny blog (KLIK), który będzie zabezpieczony i widoczny tylko dla moich poleconych (aktualnie jest otwarty, bo kilka części wielkiego poradnika będę chciał Wam pokazać by po prostu Was zachęcić do rejestracji pode mną)
- pomoc w zakresie pozycjonowania stron internetowych oraz ich optymalizacji, a także pomoc w silniku CMS-owym - Wordpress
- serię poradników (wstępny plan jest dostępny tutaj) które będą zawierać moją całą wiedzę na tematy w których pomagam (poradniki naprawdę będą obszerne i wydawane w częściach tematycznych)
- osobisty kontakt poprzez email (termik@sharebay.pl) bądź tutaj - na wszystkie maile odpowiadam codziennie, zazwyczaj w godzinach wieczornych - możecie pytać o wszystko (oczywiście czasem mogę nie być w stanie))
- w przyszłości: czaty, screencasty, prywatne forum, masę zniżek na przeróżne usługi, programy itd. (jeśli wszystko się w miarę rozwinie)

[P] Czego wymagam od poleconych?

- bycia moim refferalem i umieszczania linków tylko do Sharebay.net (lub mirrorów)
- systematycznej pracy (pozycjonowanie i optymalizacja to takie zajęcie, że praktycznie codziennie trzeba czegoś doglądać i coś zmieniać - opłaci się to potem, kiedy już praktycznie wystarczy monitorowanie pewnych rzeczy)
- dobrego contentu (jeśli nie masz żadnej zawartości na stronie, nic nie szkodzi [jeśli masz, tym lepiej], pomogę stworzyć taką, by była jak najlepiej przyjazna pozycjonowaniu, jednak pamiętaj - wymagam, że weźmiesz się szybko do pracy)
- znajomości modelu PPA (jak wcześniej wspomniałem, nie będę Cię uczył podstaw. Jestem dla Ciebie dlatego, by pomóc Ci się 'przebić' z produktem i zacząć zarabiać/zwiększyć zyski)
- kultury (dyskusja na poziomie to najbardziej efektywna dyskusja, dlatego też jeśli kiedykolwiek wyślesz mi maila typu 'ty idioto źle mi powiedziałeś teraz mi nie działa pomóż no' to wiedz, że długo moim poleconym nie pobędziesz)
Jeśli jesteś dalej zaciekawiony serdecznie zapraszam:


termik.sharebay.pl (BLOG)


termik@sharebay.pl (EMAIL)

Jeśli jednak już podjąłeś decyzję:1) Zarejestruj się pod tym linkiem: http://www.sharebay....ml?referral=190


2) Napisz do mnie MAIL, że się zarejestrowałeś jako mój polecony i PODAJ SWÓJ NICK W SERWISIE


3) Nawiążmy kontakt Dołączona grafika

PS. Ten temat służy do dyskusji o mnie jako mentorze na Sharebay.net, będę tu też uaktualniał wszelkie informacje nt. siebie, nowych funkcjonalności i moich poleconych.
PS2. Wiem, że na tym forum jestem prawie w ogóle nieaktywny, ale do napisania tego tematu zachęciło mnie to, że jest to oficjalne forum ShareBay, więc też tutaj chciałem się ogłosić ;) Gdyby ktoś mi nie ufał, udzielam się często na forum.lockerz.com.pl.
 • 2

#2
Karczu

Karczu

  Administrator

 • Administrator
 • 5471 postów
Oczywiście polecam Termika i autoryzujemy go w pełni jako naszego Mentora :)

Przy czym zaznaczamy, że nie pomaga on w szukaniu nisz i Jego oferta skierowana jest tylko do osób, które potrzebują pomocy z samym WordPressem, pozycjonowaniem i optymalizacją.

PS. Nie zapomnijcie o rejestracji z jego reflinku: http://sharebay.net/...ml?referral=190!
 • 1

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

 

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!


#3
termik

termik

  Początkujący

 • Użytkownik
 • 7 postów
Dodałem temat z poradnikami, które dotychczas wypuściłem:
http://uploaduj.com/...armo-by-termik/

Zapraszam :)
 • 0

#4
Karczu

Karczu

  Administrator

 • Administrator
 • 5471 postów
Wiadomość od Termika:

Chwilkę nie byłem aktywny w kwestii pisania nowych poradników, ale już powróciłem.

Zabezpieczony: Hacki? Odejdźmy od tego! + jak szukać nisze

Wpis jest zabezpieczony hasłem. Po hasło proszę się zgłosić na maila termik@sharebay.pl (oczywiście daję je tylko poleconym).

Na dniach wyjdzie też pierwszy poradnik gdzie zaczniecie aktywnie działać w pozycjonowaniu.


 • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

 

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!


#5
termik

termik

  Początkujący

 • Użytkownik
 • 7 postów
Nowy materiał, zabezpieczony innym hasłem - zapraszam Dołączona grafika
Moc tagów w Wordpressie + mini analiza do YT

Po hasło oczywiście zapraszam na maila - termik@sharebay.pl [tylko dla poleconych]
 • 1

#6
jarix666666

jarix666666

  Świeżo zarejestrowany

 • Użytkownik
 • 44 postów
Promo...http://adf.ly/1eOLEg
 • 0
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.