Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

Problem z uploadem przez FTP

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

Krukosz

Krukosz

Początkujący

• Użytkownik
  • 7 postów
Witam,

Uploaduje na catshare przez ftp Czemu ? Wczoraj wrzucilem 2 GB przez przegladarke ktore sie w ogole nie pojawily na koncie.
Zatem uzywam filezilla. Loguje sie, trwa upload, pliki sie wrzucają.

Jest tylko jeden mankament. Prawdopodobnie wygasa sesja FTP ktora pozwala na popatrzenie na pliki (bo potem i tak one jakby znikaja z folderu FTP i pojawiaja sie na koncie). Nie mam olbrzymiej predkosci uploadu - 100KB/s, plik 1 GB u mnie idzie 2,5 godziny.

Problem jest taki, że Filezilla widzac ze na serwerze nie ma pliku uploaduje go jeszcze raz. Tym sposobem przez noc plik wrzucił mi się 3 razy i przerwalem jak sie wrzucał 4 raz i byla juz polowa. Narazie nie kupuje VNC, gdyz uploaduje pojedyncze rzeczy. Sam musze zrobić kalkulacje czy to bedzie mi się oplacac pienieznie i czasowo.
  • 0

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów
Użyj File Uploader :)
  • 0

Krukosz

Krukosz

Początkujący

• Użytkownik
  • 7 postów
od zooma ?
  • 0

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów
tak :)
  • 0

Krukosz

Krukosz

Początkujący

• Użytkownik
  • 7 postów
No i klops.

Wrzuciłem 2 GB - niedoladowaly sie do konca. Kolejne ponad 5 godzin w plecy.
Wrzucalem 2 jednoczesnie, teraz zobacze czy się da pojedynczo.
Jak narazie ten serwer sprawia mi same problemy.
  • 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość
Nie lepiej zainwestować w jakiś serwer z VNC (Shell, VPS, Serwer Dedykowany)?
  • 0

Krukosz

Krukosz

Początkujący

• Użytkownik
  • 7 postów
noutilus, mam zamiar to zrobić, tylko aktualnie zbliża się sesja. Nie chce zabierac sobie czasu. Bo wiem, ze jak się na cos podjaram to potem bede siedział nad tym a nie nad nauką.
Czytałem Twoje posty, czytalem jak skonfigurować serwer.

A ten wrzut jest głównie dla kumpla, na studiach mieszkamy daleko a akurat ja to znalazłem i wrzucam dla niego. Wybrałem catshare bo tutaj nie ma remote upload, potem przerzuce ta metoda na inne hosty i przy okazji powrzucam linki na fora.

No... Pojedynczo plik się wrzucił jak należy. Dobrze że mam tutaj terminal do uploadu a nie cały komputer bo pradu by poszło...

Btw. Czy do Catshare są potrzebne jakieś dodatkowe rzeczy by uploadować z Kimsufi, bez wykupywania np. polskiego IP ?
  • 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość
Na CatShare wystarczy ci sam serwer bez konieczności kupna IP.
  • 0

GhostRaider

GhostRaider

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 24 postów
Ogólnie najlepszy obecnie hosting. Życzylibyśmy sobie, żeby wszystkie tak naliczały. Jednak jeśli chodzi o FTP, to chyba powinni już teraz zwrócić uwagę, bo zainteresowanie jest wielkie (nie ma się co dziwić) i widać to też w prędkościach FTP. Ja już zauważyłem, że ostro spadają. Dzisiaj w godzinach przedpołudniowych jest już bardzo słabo. Pliki wysyłają mi się z szybkością oscylującą w granicach 1.5mb a bywa, że spada poniżej 1mb. Wysyłanie z takimi prędkościami mija się już z celem. Oby zareagowali, nim FTP padnie całkowicie.
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Ja również zauważyłem drastyczny spadek prędkości. Pisałem nawet w tej sprawie do zarządu CS, ale jak na razie zero odzewu.
  • 0

GhostRaider

GhostRaider

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 24 postów
Niestety jest tak, jak można było przypuszczać. Prędkości ftp są już naprawdę bardzo słabe. W godzinach rannych działa to wszystko jeszcze ok, ale już około południa, albo i wcześniej, ftp pada na "ryj". 2mb na wysyłaniu to maks a ostatnio coraz częściej transfer się zatrzymuje.

Pisałem do CS, odpisali, że dokładają serwery i "powinno być lepiej". Nie widać żadnej poprawy. Można powiedzieć, że ftp w CS, to teraz jeden z najwolniejszych w ogóle. Nie ma sensu wysyłać, kiedy leci poniżej 1mb.
  • 0

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów

Niestety jest tak, jak można było przypuszczać. Prędkości ftp są już naprawdę bardzo słabe. W godzinach rannych działa to wszystko jeszcze ok, ale już około południa, albo i wcześniej, ftp pada na "ryj". 2mb na wysyłaniu to maks a ostatnio coraz częściej transfer się zatrzymuje.

dużo osób wrzuca ja też miałem problem, żeby cokolwiek dodać ale jakoś poszło :)
  • 0

GhostRaider

GhostRaider

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 24 postów
Czy Wy też cały czas macie wieczorami takie problemy z FTP w CS? Używam na Shellu gFTP 2.0.18 i popołudniami się zaczyna. Prędkości wysyłania tragiczne. Próbuję też FileUploaderem, ale tutaj jeszcze gorzej - idzie tak samo słabo, a z reguły zrywa w trakcie. Z Turbobitem jest praktycznie tak samo.
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Tak, serwery CS nie wyrabiają z ilością połączeń i nie ma w tym nic dziwnego ze względu na rosnącą wciąż popularność CS.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!