Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

Problem z FTP w Turbobit

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

GhostRaider

GhostRaider

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 24 postów
Może ktoś ma ten sam problem. Od wczoraj nie mogę połączyć się przez ftp. Wcześniej była jakaś przerwa techniczna, teraz,
mimo, że okno dostępnych serwerów jest aktywne, w żaden sposób się nie łączy. Oczywiście nic nie zmieniałem w ustawieniach.
Używam gFTP 2.0.18. i do tego czasu wszystko działało bez problemu.
  • 0

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów
Może to ich wina jeszcze? Zobacz czy na file zilla masz ten sam problem :)
  • 0

GhostRaider

GhostRaider

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 24 postów
Mam problem z wysyłaniem na TB. Nie wiem, w czym rzecz, ale bardzo długo pliki nie pojawiają się po wysłaniu. Próbuję też przez FileUploadera i chociaż tym sposobem pliki, które uda się wysłac pojawiają się natychmiast, to tutaj znowu większość plików powyżej 1GB zrywa w trakcie wysyłania. Może ktoś zna jakieś ustawienia, które za to odpowiadają (naprawiają problem).
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!