Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

PPD - Zwiększ swoje zarobki z Sedorem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

sedor

sedor

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 55 postów
Stawiam stronę na wzór www.rapvision.pl na silniku Wordpress, do zarabiania na PPD. Czym moja strona będzie się różniła od rapvision.pl? Tym, że to nie ja będę zarabiał na uploadzie, lecz WY! Chętni będą podsyłać mi linki do całych albumów hip-hopowych wrzuconych na hosting PPD, a ja będę umieszczał je na stronie. Chcę zebrać możliwie jak najwięcej albumów od roku 2000 do dnia dzisiejszego (na razie tylko polskich). Ci, którzy są choć trochę w temacie, wiedzą jak wiele ich jest. No i nie wystarczy, że ktoś wrzuci jeden album na jeden hosting - będę dążył do tego, aby każdy album był dostępny na 3 hostingach. Zwiększy to ilość pobrań. Co ja z tego będę miał? Będę zarabiał na skracaniu waszych linków.

Dlaczego moja stronka wypali?
- a dlaczego miałaby nie wypalić? pomysł jest zajebisty. jednocześnie ja zarabiam, i wy.
- nisza jest baaardzo popularna
- polskiego rapu nie można znaleźć na torrentach - wszyscy ściągają go z hostingów PPD/chomikuj.pl
- rapvision.pl utrzymuje się i zarabia od wieeeelu lat, mimo że połowa linków jest nieaktywna po upadku rapidshare!
- uploaderzy będą mieli gwarantowane ściągnięcia swoich plików, ponieważ ja będę zajmował się tylko i wyłącznie promocją strony

Osoby chętne publikowaniem swoich linków na rapalbumy.pl proszę zgłaszać się w tym temacie.

Jutro w godzinach popołudniowych strona będzie gotowa. Pomysły i sugestie mile widziane!
  • 0

sockk

sockk

Żaczek

• VIP
  • 210 postów

Chętni będą podsyłać mi linki do całych albumów hip-hopowych wrzuconych na hosting PPD, a ja będę umieszczał je na stronie.

Trochę kiepsko, że musimy Ci wysyłać upload. Najlepiej byłoby stworzyć panel użytkownika, który może dodać posty, ale pojawią się na stronie dopiero do twojej akceptacji.

- nisza jest baaardzo popularna
- polskiego rapu nie można znaleźć na torrentach - wszyscy ściągają go z hostingów PPD/chomikuj.pl

Tutaj się zgadzam, mimo, że wielu ludzi nie przepada za ściąganiem plików z hostingów typu rg, hs, ef, cs to i tak musi to zrobić, aby zaopatrzyć się w dany album.

- rapvision.pl utrzymuje się i zarabia od wieeeelu lat, mimo że połowa linków jest nieaktywna po upadku rapidshare!
- uploaderzy będą mieli gwarantowane ściągnięcia swoich plików, ponieważ ja będę zajmował się tylko i wyłącznie promocją strony

utrzymuje się m.in. dlatego, że jest dobrze wypozycjonowana. Planujesz włożyć w stronę pieniądze, czy będziesz pozycjonował i promował ją sam?

Osoby chętne publikowaniem swoich linków na rapalbumy.pl proszę zgłaszać się w tym temacie.

Jestem chętny!

Pomysły i sugestie mile widziane!

Jeden z pomysłów podałem u góry - panel użytkownika.

Pozdrawiam i życzę powodzenia! :)
  • 0

sedor

sedor

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 55 postów

Trochę kiepsko, że musimy Ci wysyłać upload. Najlepiej byłoby stworzyć panel użytkownika, który może dodać posty, ale pojawią się na stronie dopiero do twojej akceptacji.

I tak zrobię! Dzięki za pomysł.

Co do promowania i pozycjonowania to będę to robił sam, przynajmniej na początku.</p>
  • 0

sockk

sockk

Żaczek

• VIP
  • 210 postów

I tak zrobię! Dzięki za pomysł.

No to ja wchodzę na pewno ;) czekam na start!
  • 1

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
A ja byłbym za tym abyśmy wysyłali tylko linki. Wysyłam sobie link, a sedor opatruje wpis w ładny tekst i inne a ja zarabiam. Taki ludzki bot do promowania linków.
  • 0

sedor

sedor

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 55 postów
Szczerze mówiąc myślałem dzisiaj o tym. I sam już nie wiem jak to rozegrać. Chyba jednak zostanę, przynajmniej na początku przy tym, że wy mi wysyłacie linki a ja robie tak, żeby to ładnie wyglądało na stronie. No bo wszystko musi być wg jakiegoś schematu. Np. na górze okładka albumu, niżej tracklista, a na samym dole Mirrory. Myślę, że po jakimś czasie, gdy utworzy się taka stała ekipa uploaderów, to będą oni mogli robić to samemu. Oczywiście wg wcześniej ustalonego schematu.
  • 0

sockk

sockk

Żaczek

• VIP
  • 210 postów

A ja byłbym za tym abyśmy wysyłali tylko linki. Wysyłam sobie link, a sedor opatruje wpis w ładny tekst i inne a ja zarabiam. Taki ludzki bot do promowania linków.

w sumie... masz rację ;p

Szczerze mówiąc myślałem dzisiaj o tym. I sam już nie wiem jak to rozegrać. Chyba jednak zostanę, przynajmniej na początku przy tym, że wy mi wysyłacie linki a ja robie tak, żeby to ładnie wyglądało na stronie. No bo wszystko musi być wg jakiegoś schematu. Np. na górze okładka albumu, niżej tracklista, a na samym dole Mirrory. Myślę, że po jakimś czasie, gdy utworzy się taka stała ekipa uploaderów, to będą oni mogli robić to samemu. Oczywiście wg wcześniej ustalonego schematu.

kiedy start?
  • 0

sedor

sedor

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 55 postów
Start jutro :)

Jeśli jest na tym forum ktoś, kto ogarnia WP i chciałby odpowiedzieć mi na dosłownie kilka pytań to byłbym wdzięczny.. :) Postawiłem stronkę ale trochę się motam, bo szczerze mówiąc, pierwszy raz w życiu mam kontakt z Wordpressem xD
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Napisz temat w "Pytania i Problemy" i chętnie pomożemy :)
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

sedor

sedor

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 55 postów
Macie jakiś pomysł jak zrobić, żeby kilka osób nie uploadowało w tym samym czasie tego samego albumu?
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Aż takiego ruchu Uploaderów się spodziewasz? ;) Zawsze możesz zrobić jakąś listę, kto zadeklarował jakie upy na dany tydzień.
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

sedor

sedor

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 55 postów
Haha :D W sumie z tymi deklaracjami to dobry pomysł.

Osoby, które napisały w temacie, że chcą zarabiać na mojej stronce dostaną zaraz ode mnie PW z informacją, gdzie taką deklarację wysyłać. A jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił to proszę śmiało pisać w temacie. :)
  • 0

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów
Również mogę wrzucać nie ma problemu :)
  • 1

ahne

ahne

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów
Zacznę od tego ,że Twój pomysł zasługuje na zainteresowanie jednak nie posiadasz odpowiednich umiejętności by takim projektem zarządzać , chęci w tym wypadku są nie wystarczające , z Twoich wypowiedzi wynika ,że nie dysponujesz właściwą wiedzą w zarządzaniu stronami opartymi o CMS czyli tutaj wordpress , a to podstawa by cokolwiek takiego realizować jak Twój projekt strony z polskim rapem , nie wystarczy sama idea niestety a więc ogólny zarys tego jak wszystko ma funkcjonować , potrzeba zdolności by to ogarnąć w szczegółach , natomiast Ty jesteś na etapie ,gdzie jest pomysł bez planu.
Nie piszę tego by wytykać Tobie brak umiejętności , chcę abyś wstrzymał się z projektem do czasu aż skonkretyzujesz wszystko w szczegółach ,bo przecież osoby zamieszczające linki na Twym blogu czy tam portalu nie mogą uczyć Ciebie zarządzania cms ,bo tą zdolność masz mieć w najmniejszym palcu.
Mam nadzieję ,że nie poczujesz się urażony , Twoja sprawa jak to pociągniesz , wyraziłem swoją opinię - przyznam ,że na ogól jestem bardziej krytyczny , ale pomiarkuje swe słabości.
  • 1

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Ahne ma rację. Na ogół nauczenie się podstawowej obsługi WP nie jest trudne, jednak jeśli chcesz dopracować swoją stronę i wyróżnić ją spośród 100 innych nawet jeśli chodzi tylko o wygląd, to musisz się trochę podszkolić, bo wystarczy jedno niedociągnięcie i cały misternie przygotowany kod bierze w łeb. Możesz również zatrudnić technicznego, który będzie dbał o silnik i kodował Twoje wizje, jednak zapewne wiąże się to z dodatkowym wydatkiem.
  • 0

sedor

sedor

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 55 postów
E tam. Postanowiłem, że będę realizował projekt ucząc się jednocześnie obsługi WP. Gdybym wstrzymał się ze startem, aż poduczę się zarządzania cms, znając siebie, nigdy bym projektu nie zrealizował. Jestem tego pewien na 100%. Byłoby tysiąc innych pomysłów. A tak sam fakt tego, że 'strona' już stoi na serwerze, że ludzie piszą do mnie z chęcią współpracy, że uploadują już albumy, mobilizuje mnie. Jestem pewien, że małymi kroczkami, każdego dnia strona będzie w coraz lepszym stanie. Jeszcze wracając do umiejętności - tutaj nie ma żadnej filozofii. Zakładam prosty portal z trzynastoma linkami w sidebarze, pluginem facebooka do promocji, i nic mi więcej nie potrzeba:) Cała treść to konsekwentne wrzucanie okładek płyt i mirrorów pod nimi. A cała reszta to dodatki, bajery. Jeszcze przedwczoraj nie potrafiłem zainstalować WP na serwerze, a patrz jak teraz strona wygląda. W każdym razie dzięki za wyrażenie opinii :)

Ahne ma rację. Na ogół nauczenie się podstawowej obsługi WP nie jest trudne, jednak jeśli chcesz dopracować swoją stronę i wyróżnić ją spośród 100 innych

Wymień mi chociaż 3 inne, a masz reputa :D:D
  • 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość
To i ja dorzucę swoje trzy grosze na temat wiedzy o WordPressie.

Sam skrypt WP tworzony jest z myślą o ludziach, którzy w teorii mają nie znać języków html/css ponieważ strony mają być blogami dla wszystkich użytkowników internetu i każdy z nich powinien mieć wolny dostęp do usługi jaką jest darmowy WordPress. Nie mniej jednak podana przeze mnie teoria wyklucza się z praktyką, ponieważ popularne strony postawione na WP wymagały ingerencji programisty lub kogoś kto zna się na podstawowej obsłudze języków html/css. Więc jeżeli stworzysz coś co nie będzie odbiegało od innych blogów, to w zasadzie nic nie osiągniesz. To wszystko co mam do powiedzenia na temat czystego skryptu.

Wracając do twojej strony, każdy użytkownik znający się na rzeczy rozpozna że strona tworzona jest przez amatora bez wiedzy i zrezygnuje z jej odwiedzania co poniesie za sobą kolejne niemiłe konsekwencje. Wchodząc na stronę od razu widać że nie jest ona zrobiona profesjonalnie a szablon jest stworzony przez zwykłego użytkownika WP.

Myślę że moi poprzednicy w tym temacie dość dobrze to ujeli, niestety ja też muszę ci to napisać. Naucz się html'a, css'a i wtedy zacznij działać. Jeśli masz sporo czasu to języki te przyswoisz w ciągu tygodnia a później sam stwierdzisz że jesteś na tyle mocny aby stworzyć coś unikalnego a nie tylko ograniczać się do czystej instalacji WordPressa i Szablonu. Pamiętaj o tym, że jeśli się do tego przystosujesz to stworzysz na WP prawie wszystko co będziesz chciał!

Pomnę tu kwestię pozycjonowania. Aby cokolwiek zacząć musisz nie tylko nauczyć się obsługi WordPressa ale również wziąć pod uwagę wtyczki jakie są dla niego napisane. Dużo z nich jest pisanych przez fanów skryptu co w ostateczności prowadzi do błędów w kodzie i strona nie jest wtedy dostatecznie zabezpieczona. Natomiast pozycjonowanie WP opiera się głównie tak jak w większości skryptów na dodatkowych wtyczkach/pluginach.
  • 1

sedor

sedor

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 55 postów
Zgadzam się ze wszystkim, jednak chciałbym dodać, że nie skończyłem jeszcze tworzyć swojej strony, a raczej dopiero zacząłem! :)
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów

Wymień mi chociaż 3 inne, a masz reputa :D :D

Nie chodzi mi o projekty ściśle związane z tematyką, w której Ty zaczynasz, a o inne prywatne warezy na których zapewne nie brakuje albumów. Z resztą wys
tarczy, że spojrzysz na stronę noutilusa ( http://popcorn24.pl ) a zobaczysz o co mi chodzi. Warez nie powinien bowiem prezentować tylko treści, a sam też powinien się godnie prezentować.

PS: Czekam na reputa :).
  • 0

sedor

sedor

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 55 postów
Moja strona to nie warez, a warez to nie rapalbumy.pl. Jeśli nie widzisz różnic to trudno. I nie uważam, że strona prezentuje się źle. Może wizualnie nie jest wybitnie, ale jest dobrze. A będzie jeszcze lepiej. Z każdym dniem. Zaufaj mi. Ponadto jest ona skierowana do konkretnej grupy odbiorców i wygląd nie jest tutaj rzeczą pierwszoplanową, a zawartość. Potwierdzeniem tego jest zaniedbane rapvision.pl, które robi $$$ od wielu lat, mimo jakże ubogiej szaty graficznej opartej na czystym htmlu. Co do reputa, to nie należy on Ci się, więc go nie wystawiam. Chciałbym zakończyć tym wpisem tą dyskusję i skoncentrować się na rozwoju serwisu a nie na kwestii pt "stronka wypali czy nie wypali".

A jak ma się strona na dzień dzisiejszy? Jak widać wizualnie jest coraz lepiej. Wszystko jak na razie robię sam i idzie mi to trochę mozolnie, ale ważne, że do przodu. Mam już osobę, która zajmie się pozycjonowaniem i osobę, która stworzy logo na stronę oraz grafikę pod sygnatury. Jeśli chodzi o uploaderów to jest lepiej niż myślałem :) Promocja, która zajęła mi 30min poskutkowała tym, że choćbym teraz zaczął wrzucać albumy na stronę, to nie wyrobiłbym się do północy. Jeśli ktoś chce pomóc w rozwoju w jakikolwiek sposób to chętnie przyjmę każdą pomoc. Tyle ode mnie :)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!