Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Problem przy wgrywaniu plików na CatShare.net

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Trojan

Trojan

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów
Witam!
Po wgraniu pliku nie wykrywa go. Wygląda to tak jakbym nigdy żadnego pliku nie wgrał. Pomocy!
Pozdrawiam!
  • 0

sockk

sockk

Żaczek

• VIP
  • 210 postów
FTP? Przez przeglądarkę?

Jeśli przez przeglądarkę, to jesteś zalogowany na konto swoje? Jeśli FTP to jesteś pewien, że plik do końca się załadował? U mnie FTP śmiga, aż miło, bez żadnych najmniejszych problemów.
  • 0

Trojan

Trojan

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów
On automatycznie mnie przekierował do zakładki ''Moje Pliki'' a tam nic nie ma a na dole w zakładce "wgraj pliki" pisze:

Upload FTP już aktywny

Host: ftp.catshare.net

• 0

sockk

sockk

Żaczek

• VIP
  • 210 postów
ściągnij sobie filezille i połącz się przez FTP. Sprawdź, czy będzie Ci działać.

Wtedy użyj tych danych do połączenia, host: ftp.catshare.net, login taki jaki używasz do logowania w serwisie a hasło musisz tam ustawić. Spróbuj i napisz czy Ci poszło.

@EDIT: Tutaj instrukcja konfiguracji: http://www.lh.pl/pom...racja-filezilla
  • 0

Trojan

Trojan

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów
Może to być wina tego że poszedł mi cały transfer na grudzień? Okres rozliczeniowy mam 4 stycznia.
  • 0

sockk

sockk

Żaczek

• VIP
  • 210 postów

Może to być wina tego że poszedł mi cały transfer na grudzień? Okres rozliczeniowy mam 4 stycznia.

transfer internetu? Dobrze zrozumiałem? Jeśli tak, to może to być powód.

Bo na catshare nie ma żadnego ograniczenia co do wysyłania.
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
U mnie również nie ma żadnego problemu.
I jeżeli chodzi o duże pliki to nie polecam uploadu przez przeglądarkę, gdyż mogą wyniknąć z tego duże błędy. Najlepiej skorzystać z klienta FTP, który jest zazwyczaj wyposażony w system wznawiania zerwanych połączeń, co minimalizuje ryzyko przerwania wysyłania.
  • 0

Trojan

Trojan

Początkujący

• Użytkownik
  • 9 postów
Pozostaje mi poczekać do piątku i zobaczymy. Ten plik, który zamierzam wgrać ma 12,7 MB, więc nie jest to duży plik. :)
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Podziel się z nami w piątek swoimi spostrzeżeniami.
  • 0

sockk

sockk

Żaczek

• VIP
  • 210 postów

Pozostaje mi poczekać do piątku i zobaczymy. Ten plik, który zamierzam wgrać ma 12,7 MB, więc nie jest to duży plik. :)

ewentualnie spróbuj dzisiaj wgrać ten plik na inny hosting, aby sprawdzić czy też występuje taki problem.
  • 0

ZeeZ

ZeeZ

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 71 postów
Ja tez nie mam problemów z wgrywaniem. A mam też info że nie długo bedzie można używać JD bo pojawi sie wtyczka na poczatku nowego roku.
  • 0

GhostRaider

GhostRaider

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 24 postów
Ogólnie ftp działa bardzo ładnie, ale dzisiaj jest chyba jakaś awaria, bo plik ładuje mi z prędkością 300 kb/s, więc praktycznie nie ma co się brać za upload. Oby jak najszybciej to naprawili.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!