Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

CometFiles.com - Rewolucja dla Polaków

• Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

mateusz43

mateusz43

Żaczek

• Użytkownik
  • 119 postów
Witam,
właśnie znalazłem serwis PPD/PPS w którym Polska znajduję się w grupie B! Co daje nam olbrzymie możliwości.
Serwis jest w dwóch językach: Polskim i Angielskim, dlatego poruszanie się na stronie nie sprawia problemu dla tych którzy z angielskim kuleją. CF oferuje 3 ustawienia zysku:

PPD 100% z pobrań
PPS 10% z pobrań | 50% ze sprzedaży
MIX 35% z pobrań | 35% ze sprzedaży

Dołączona grafika Dziel się swoimi plikami ze znajomymi i zarabiaj na pobraniach!
Dołączona grafika Zarabiaj na polecaniu naszej strony poprzez swój link afilacyjny!
Dołączona grafika Zdobywaj pieniądze za sprzedaż kont premium z Twojego linka afilacyjnego!
Dołączona grafika Wykorzystaj swoją stronę aby zarabiać razem z nami!
Dołączona grafika Zbieraj co miesiąc prowizję za polecone osoby!

Dołączona grafika
Nie wspomniałem o poleconych, za których dostajemy 10% zarobków. Myślę, że serwis jest ciekawy uwagi. Ponadto możesz zarabiać polecając stronę za pomocą swojego linka afilacyjnego.

Czysty link: http://www.cometfiles.com/
Link polecający, który serdecznie polecam :) http://www.cometfiles.com/free92.html i dziękuję za rejestracje z tego linku. Rejestrując się, zobowiązujesz mnie do pomocy, także będę do Twojej dyspozycji i pomogę Ci zarabiać.
PS Mam wykupiony hosting www dlatego przy rozwinięciu naszej współpracy, nie będziesz musiał płacić za utrzymanie Twojej strony www!
  • 0

InsaneMagik

InsaneMagik

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 13 postów
XFSpro skrypt, miejsce limity, itp ??
  • 0

Dołączona grafika

Zarejestruj się już dziś na bannersbroker! -->>Kliknij Tutaj Aby Zarejestrować<<--

mateusz43

mateusz43

Żaczek

• Użytkownik
  • 119 postów
No jest limit, bo max pojemność to 100GB, można to znieść kupując konto premium.
  • 0

DzienDobry

DzienDobry

Żaczek

• Użytkownik
  • 225 postów
Zostane tutaj poleconym w zamian za liste for i jakąś pomoc.. sugestie.. jak ktoś zainteresowany to pw
  • 0

knopek

knopek

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 15 postów

od 3 dni nie nalicza, zero odzewu, to samo na hellupload - widac ze to ta sama firma.

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Użytkownik
  • 2282 postów

Ten temat został zamknięty i przeniesiony do kosza przez moderatora z powodu złamania regulaminu forum.
Jeżeli uważasz, że nie powinien się tu znaleźć napisz prywatną wiadomość do kogoś z ekipy.

• 0
Dołączona grafika

"Nothing else matters..."

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!