Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

Temat ogólny o AstroCash!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

AstroCash.org

AstroCash.org

Świeżo zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 42 postów

Wszystkie wypłaty na konta bankowe zostały rozesłane!!!

• 0

AstroCash.org

AstroCash.org

Świeżo zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 42 postów

Po ciężkim sprawdzaniu i weryfikowaniu waszych prac konkursowych, postanowiliśmy ogłosić wyniki.

Do konkursu zakwalifikowanych zostało 10 użytkowników.

8 z nich podjęło się próbie odpowiedzenia na nasze konkursowe pytanie.

Komisja która składał się z trzech osób.

Każda praca została poddana ocenie w skali od 1-10 punktów.

Najlepszą pracą okazała się odpowiedź użytkownika o nickname: srybus!!!

GRATULUJEMY!

Tablet zostanie wysłany w następnym tygodniu! Dołączona grafika

• 0

ciamciaj

ciamciaj

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 26 postów
Astrocash się bardzo ładnie rozwija, dochodzą kolejne pożyteczne funkcje :) Nic tylko dalej zarabiać :)
  • 0

Dołączona grafika

xjointmanx

xjointmanx

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 11 postów
Hmm...
Chcę wciągnąć w to kilku znajomych chciał bym się dwóch rzeczy dowiedzieć,
1. Jeżeli wysyłam link z moim poleceniem oni się przez niego rejestrują wgrywają pliki no i oczywiście pobierają od nich z konta te pliki czy ja jakiś procent dostaje od nich za to że oni się zarejestrowali przeze mnie czy to tylko działa w takim punkcie iż ja ich tylko zachęciłem do zarabiania i nic z tego nie mam ?

2. I jeszcze jedno pytanko Paru znajomych zarejestrowało się z mojego linku ale gdy wchodzę w Profile i jest tam tabelka i nie widzę żadnego nicku mojego znajomego czy musi ktoś coś od nich pobrać aby się pojawił na mojej liście czy jest jakiś z tym mały błąd?

Z góry dziękuje za odpowiedź Pozdrawiam ekipę AstroCash : )
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Co do pierwszego pytania to tak, dostaniesz jakiś procent od ich zarobków.
A jeżeli chodzi o drugie to wygląda mi to na błąd AC.
  • 0

ciamciaj

ciamciaj

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 26 postów
1. Dostajesz 5% od każdego ich pobrania. Są to dodatkowe pieniądze, im nic nie ucieka :)

2. Dopiero jak beda mieli pobranie to zobaczysz ich. To nie jest błąd...po prostu taki rodzaj rozwiązania.

Pozdrawiam, oficjalny mentor :)
  • 0

Dołączona grafika

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów

2. Dopiero jak beda mieli pobranie to zobaczysz ich. To nie jest błąd...po prostu taki rodzaj rozwiązania.

Tak właśnie mi się wydawało, w sumie to fajne rozwiązanie. Jednak z drugiej strony dobrze byłoby mieć wgląd w swoich Poleconych.
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

xjointmanx

xjointmanx

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 11 postów

Tak właśnie mi się wydawało, w sumie to fajne rozwiązanie. Jednak z drugiej strony dobrze byłoby mieć wgląd w swoich Poleconych.

Tak własnie dobrze gada polać mu hehe !

Dobra Druga prośba o pomoc w wytłumaczeniu mi jednej rzeczy.

Ogólnie to serwis jest Mega ! Ale z nim zaczynam pierwszą przygodę z zarabianiem kasy w internecie i wielu rzeczy nie rozumiem....

Więc Tak zakładka Offers o co wgl w niej chodzi mógł by mi ktoś wytłumaczyć bo zastanawiałem się dość długo ale nie doszedłem do czego służy
Wszystko już inne rozumiem ale myślę że przydał by się taki poradnik dla początkujących co znajduję się w astro i do czego służy bo napewno wielu innych użytkowników nie rozumie niektórych rzeczy tak jak ja Jeden temat i wiele wyjaśnia : )
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Tam możesz sobie segregować oferty, które wyświetlają się później przed pobraniem pliku :)
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

ciamciaj

ciamciaj

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 26 postów
Skoro potrzebny jest do tego poradnik to taki umiescimy :)

Proponuje na start zostawic autopilot, oferty te ustawia admin i są dobrane pod jak najlepsze zyski (uwzgledniajac konwersje)
  • 0

Dołączona grafika

ciamciaj

ciamciaj

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 26 postów
Skoro potrzebny jest do tego poradnik to taki umiescimy :)

Proponuje na start zostawic autopilot, oferty te ustawia admin i są dobrane pod jak najlepsze zyski (uwzgledniajac konwersje)
  • 0

Dołączona grafika

xjointmanx

xjointmanx

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 11 postów
Ale stawki to są naprawdę zadziwiające oby ten serwis się nie wykruszył bo jak mam widzieć jak ktoś pobiera plik za 4.5$ to mi się od razu humor poprawia. Aaa i jeszcze jedną taką ciekawostkę mogli byście dodać na pewno nie sprawi to problemu lecz pomoże w wypłatach. Na pewno pod koniec miesiąca dostajecie masę pytań kiedy wypłata i wgl W zakładce PAYOUT przydał by się Status dostępny (zielony) i niedostępny (czerwony) Powinna być taka mała kropeczka pod pobraniami pliku czy Wypłata jest dostępna lub też nie :) Ahh był bym zapomniał jeszcze jedna rzecz mnie irytuję widzę wypłaty na konto bankowe to jeżeli zrobię zlecenie na przelanie pieniążków to dostane na konto już przewalutowane czy też trzeba mieć jakieś specjalne konto walutowe i jak się to ma do PayPal :)
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów

ktoś pobiera plik za 4.5$ to mi się od razu humor poprawia.

Takie leady wpadają w każdym z PPA :)
  • 0

xjointmanx

xjointmanx

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 11 postów

Takie leady wpadają w każdym z PPA :)

No widzisz u mnie to tylko wpadają takie jak ktoś sciąga z UK a tak przeważnie to po 2.70 i w dół ale i tak jestem zadowolony :D
  • 0

xjointmanx

xjointmanx

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 11 postów
Znikło mi z konta około 5$ o co chodzi ?
  • 0

Redwids

Redwids

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 12 postów
Pewnie jakiś Twój lead został uznany za fraud :)
  • 0

xjointmanx

xjointmanx

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 11 postów

Pewnie jakiś Twój lead został uznany za fraud :)

Czyli o co biega z tym fraudem... Już sie pogniewałem i grubo bede sie zastanawiać nad tym serwisem jeżeli ma się tak dziać :/
  • 0

ciamciaj

ciamciaj

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 26 postów
Fraud to jak ktos pobrał sobie plik, ale siec nie dostala pieniedzy z jego telefonu (zazwyczaj). Wiec siec mowi ze lead byl nieprawidlowy i Twoja oferta wraca z minusem. Nie jest to wina astro, mialbys tak w kazdym serwisie.

Zainteresuj sie francja bo tam sa stawki nawet po ~23$, ktore wpadaja czesto :)
  • 1

Dołączona grafika

xjointmanx

xjointmanx

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 11 postów
Ahhh ja takie coś to jest Co za gargamelki nie ma nic za free :D
  • 1

AstroCash.org

AstroCash.org

Świeżo zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 42 postów

Ahhh ja takie coś to jest Co za gargamelki nie ma nic za free :D

Jeżeli chodzi o frady, to nie martw się. My Cię pieniążków z konta nie podbieramy :)
Po prostu tak jak Ci wyjaśnij Ciamciaj, jakaś sieć uznała pobranie/pobrania za Fraud Leady i gotówka została cofnięta.

Pozdrawiam!
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!