Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

xxxxxxxxxx

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

wojtasekpl

wojtasekpl

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 67 postów

To ich ogłoszenie o "opracowywaniu nowego planu" jest dodane chyba z dobre 2 miesiące temu. Chodź kto wie może w końcu coś z tego wyniknie chodź wątpię bo zrobili by to dużo wcześniej.

Szkoda tylko że skasowali PPD dla nowych użytkowników, wkrótce pewnie host się sam wypali.

Nie jestem tego taki pewien :)
Cały czas ładne stawki, wypłaca, nieograniczona ilość miejsca, ludzie pobierają, są generatory, więc leci full łączem, usuwają co usuwają jak wszędzie.
Ja tam bym wolał, żeby TB jeszcze pociągnął, bo to naprawdę bardzo fajny host.
  • 1

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość
No może nie będzie tak źle, chociaż teraz może być mniej wstawek na tym hostingu bo pozostaną tylko ci co mają tam konta jeszcze z planem PPD. Zmniejszy się w ten sposób popyt na ten hosting i patrząc pod kątem pobierających będą oni woleli wybrać inny host ze względu iż będzie na nim więcej wstawek.

Ot, taka moja przyszłościowa sugestia. Przedstawiłem tutaj tylko założenie jakie może wyniknąć, nie odbierajcie tego jako przepowiedni :D
  • 1

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów
Ja już dawno zrezygnowałem z tego hostu właśnie na wzgląd na DMCA - jakaś kasa tam jest i plan PPD :)
  • 0

wojtasekpl

wojtasekpl

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 67 postów

Ja już dawno zrezygnowałem z tego hostu właśnie na wzgląd na DMCA - jakaś kasa tam jest i plan PPD :)

Ja na autopilocie jadę i już chyba wypłaciłem 2 x 10 $. Zbieram je około miesiąca + 35 z HS i też mi jakoś leci. Szkoda, że wypłaty na Paypal tak długo idą i nie wypłacają na konto.
  • 0

miki666643

miki666643

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 61 postów

xx

Użytkownik miki666643 edytował ten post 23 sierpień 2018 - 13:51

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!