Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

replik.pl (beta)

• Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2282 postów

Dołączona grafika

replik.pl - jest polskim darmowym hostingiem oferującym hosting plików.

Zalety hostingu:

• Darmowe pobieranie plików
  • Szybkość pobierania jest nielimitowania, co zapewnia wysokie transfery
  • Bezproblemowy upload plików
  • Możliwość wysyłania kilku plików naraz
  • Nielimitowana przestrzeń dyskowa
  • Nieskończona długość przechowywanych plików, oprócz plików podlegającym DMCA
  • Oznaczenie plików jako prywatnych
  • Wyświetlanie swojego profilu i folderów publicznie
  • Przyjemny design użytkownika
  • Możliwość subskrypcji innych kont użytkowników
  • Wyszukiwarka plików
  • Podział plików według kategorii filmy, muzyka, dokumenty, zdjęcia + swoje własne
  • bez limitu wielkości dodawanego pliku

Wady hostingu:

• Brak ftp
  • wymagana rejestracja
  • brak integracji z zoom uploader

Dodatkowe info:

Hosting jest bardzo przyjemny w użytkowaniu, jego obsługa jest intuicyjna, więc każdy powinien sobie poradzić z jego obsługą i działaniem. Hosting jest bardzo przyjemny, jedyna wada to ftp, które jest praktycznie niepotrzebne ponieważ wysyłanie za pomocą przeglądarki jest bezproblemowe.

• 2

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2282 postów
Nowa informacja:

Nowa funkcjonalność na Repliku! Wystarczy wgrać napisy do folderu z plikiem video i nazwać je tak samo, żeby można było odtwarzać go online z napisami!

No i to się nazywa profesjonalny hosting.
  • 1

noutilus-1(1).gif

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
To mi się podoba :)
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Jakie rozszerzenia napisów obsługuje Replik? Tylko .txt, czy może jeszcze jakieś?
  • 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2282 postów
Na chwilę obecną chyba tylko .txt lecz nie jestem pewien. Możliwe że .srt i inne też będą działać.
  • 0

noutilus-1(1).gif

lib3rty1

lib3rty1

Żaczek

• Użytkownik
  • 205 postów
Idealny host jako backup :D
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Oby się nic z nim nie stało, bo na razie działa idealnie.
  • 0

lib3rty1

lib3rty1

Żaczek

• Użytkownik
  • 205 postów
Oby, ja na szczęście mam 2 hosty na back up ;-) Więc podwójnie jestem zabezpieczony.
Ciekawi mnie tylko skąd biorą na to kasę. Przecież serwery kosztują....
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
A z jakiego hosta jako drugiego korzystasz?
  • 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2282 postów
Pewnie chomikuj do backupa nadaje się idealnie szczególnie teraz gdy jest ChomikBox Beta na Linuxa to na wszystkich serwerach da się go zainstalować.
  • 0

noutilus-1(1).gif

lib3rty1

lib3rty1

Żaczek

• Użytkownik
  • 205 postów
Nie, chomikuj fuj.

Freedisc.pl i replik.pl dwa idealne hosty jak back up.
  • 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2282 postów
Mi tam Chomik wystarcza zawsze mam tą pewność że ta strona będzie działać dłużej niż replik.pl ponieważ wiem skąd mają pieniądze i z czego się utrzymują. Freedisc.pl wygląda nawet przyjemnie ale szczerze mówiąc słyszę o nim po raz pierwszy.
  • 0

noutilus-1(1).gif

lib3rty1

lib3rty1

Żaczek

• Użytkownik
  • 205 postów

No i po wielu miesiącach interesującej współpracy konto zostało zablokowane całkowicie za DMCA, nie to, że pliki zostały tylko usunięte lecz całe konto, nie pomogło schowanie plików na parę dni ani założenie hasła.....

3 TB danych poszły się......

• 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1059 postów

Ja miałem kopie zapasowe oryginalnych filmów i gier, dostałem maila że moje pliki naruszają prawa i że mam 24h na usunięcie ich inaczej ban, pliki usunąłem a i tak bana dostałem. Mało profesjonalne podejście.

• 0

6wHy6rY.png

lib3rty1

lib3rty1

Żaczek

• Użytkownik
  • 205 postów

Bardzo małe, chyba za bardzo boją się firm, które wysyłają DMCA, widać można tam trzymać pliki ale tylko ukryte, no chyba, że to ich sposób na robienie sobie miejsca na dyskach.

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2282 postów

Ten temat został zamknięty i przeniesiony do kosza przez moderatora z powodu złamania regulaminu forum.
Jeżeli uważasz, że nie powinien się tu znaleźć napisz prywatną wiadomość do kogoś z ekipy.

• 0

noutilus-1(1).gif

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!