Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

CatShare.net - Opis Hostingu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
231 odpowiedzi w tym temacie

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość
Stawki może mieć mniejsze, grunt że nalicza dużo lepiej niż EgoFiles.
  • 0

Filkry22

Filkry22

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 53 postów

Stawki może mieć mniejsze, grunt że nalicza dużo lepiej niż EgoFiles.

Chodzi Ci o to, że rgofiles może zaliczyć 3 z 5 pobrań a catshare 5 z 5 ?

Czy na catshare można zobaczyć konta założone z naszego refa ?
  • 0

Najlepszy hosting PPD

CatShare.net

Zareklamuj swoją stroną, zarabiaj

Dołączona grafika

sockk

sockk

Żaczek

• VIP
  • 210 postów

Czy na catshare można zobaczyć konta założone z naszego refa ?

Tak, proszę: http://catshare.net/myfiles/referrers
  • 1

ParadiseGTX

ParadiseGTX

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów
Witam, jestem nowy ale nie wiedzie o co chodzi? Jestem pewien że już dwa konta zostały założone z mojego refa i wykupione na nich premium na 35 dni a nic nie zarobiłem w catshare dlaczego?
  • 0

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów

Witam, jestem nowy ale nie wiedzie o co chodzi? Jestem pewien że już dwa konta zostały założone z mojego refa i wykupione na nich premium na 35 dni a nic nie zarobiłem w catshare dlaczego?

Jak z reffa wykupione to kasy nie dostaniesz. Natomiast jeżeli zostały kupione z linków twoich i masz plan PPS to pieniądze powienneś otrzymać :)
  • 1

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Bo jeżeli masz ustawiony na plan download, to nie dostaniesz pieniędzy za wykupione dzięki Tobie konta premium w ogóle. Sprawdź w szczegółach swojego konta.
  • 0

Filkry22

Filkry22

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 53 postów
A kiedy naliczają pieniądze ? Kiedy klikniemy pobierz czy wtedy kiedy plik zostanie całkowicie pobrany. Pytam się bo dziś miałem taką sytuację, że pobierałem w szkole projekt z catshare i gdy wróciłem do domu i zobaczyłem że nie naliczyło mi kasy. Kliknąłem pobieranie i zaczęło mi się pobierać ale po 1 minucie pobierania w szkole przerywało.
  • 0

Najlepszy hosting PPD

CatShare.net

Dołączona grafika

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Z tego co piszesz wynika, że zalicza po ukończeniu pobierania.
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Filkry22

Filkry22

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 53 postów

Z tego co piszesz wynika, że zalicza po ukończeniu pobierania.

Nie fajnie :/
  • 0

Najlepszy hosting PPD

CatShare.net

Dołączona grafika

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów

Nie fajnie :/

Jak by miało naliczać po kliknięciu pobierz to by zbankrutowali. Nie zarabiało by się ~20 per day, a raczej około 50-60zł. Do tego można by było wynając sobie osoby dać im po 20 linków i żeby tylko pobierz wciskały :)
  • 0

Michu

Michu

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 343 postów
a mam takie pytanie jako niedoświadczony uploader ;)
właściwie konto mam tylko na sharebay'u PPA, a szukam jakiegoś dobrego PPD (o ile dobrze rozumiem to PPD nalicza jak ktoś ściągnie plik tak?).
Czy nic się nie zmieniło z wypłacalnością i naliczaniem (?), bo jeśli wszystko jest "po staremu" to chyba jest to najlepszy hosting PPD B)
  • 0

Konto porzucone.  :mellow:

Filkry22

Filkry22

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 53 postów

właściwie konto mam tylko na sharebay'u PPA, a szukam jakiegoś dobrego PPD (o ile dobrze rozumiem to PPD nalicza jak ktoś ściągnie plik tak?).
Czy nic się nie zmieniło z wypłacalnością i naliczaniem (?), bo jeśli wszystko jest "po staremu" to chyba jest to najlepszy hosting PPD B)

Według mnie to catshare.net jest najlepszym hostingiem PPD.
Jeżeli będziesz się rejestrować na tym serwisie to proszę zarejestruj się z mojego reflinka jest w mojej sygnaturce :)
  • 0

Najlepszy hosting PPD

CatShare.net

Dołączona grafika

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów

Napsz do mnie :)
http://uploaduj.com/...tb-rg-sf-eg-hu/

Jestem cały czas na gg :)
  • 0

Michu

Michu

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 343 postów
a czy dostane odpowiedź na moje pytania? ;)
Jeżeli chodzi o reflink to na mnie niewiele zarobicie bo dopiero raczkuje w temacie upload ;),

A i jeszcze takie małe pytanko:
czy na tym hostingu jak mam np: 200 pobrań to zostanę z nich rozliczony, czy muszę dobić do tych 1000 pobrań żeby cokolwiek mieć z pliku ?
  • 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość
Zostaniesz rozliczony z każdego jednego pobrania, nie musisz osiągać pułapu 1000 pobrań.
  • 1

Michu

Michu

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 343 postów
ok dzięki za odpowiedź- teraz wiem że warto się zarejestrować ;)
  • 0

Michu

Michu

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 343 postów
a i dodam screen'a jak wygląda sprawa odnośnie dostępnych planów stawek i realizacji wypłat aktualnych na dzień dzisiejszy:
Dołączona grafika
  • 0

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów
Pisali, że mają nam podwyższyć stawki :) Zobaczymy na ile się to uda :)
  • 0

Michu

Michu

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 343 postów
to jeszcze wrzucę screen jak się ma premium ;) jak by był kto ciekawy

Dołączona grafika
  • 0

sockk

sockk

Żaczek

• VIP
  • 210 postów

to jeszcze wrzucę screen jak się ma premium ;) jak by był kto ciekawy

Dołączona grafika

Dodam, że zarobione pieniądze można wymienić na voucher. Przysługuje nam wtedy 10% zniżki od każdej ceny konta premium.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!