Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

CatShare.net - Opis Hostingu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
229 odpowiedzi w tym temacie

CatShare.net

CatShare.net

Początkujący

• Konto Oficjalne
  • 2 postów
Dziel się plikami i zarabiaj z CatShare.net!

Zarabiaj 25% od każdego sprzedanego konta premium +25% za przedłużenie
Uzyskasz aż 25% z każdej kolejnej sprzedaży konta premium, a co więcej za każdym razem kiedy ta osoba przedłuży swoje konto uzyskasz kolejne 25% z tego zakupu.

Zarabiaj do 58zł za 1000 ściągnięć swojego pliku
Wgraj własne pliki i udostępniaj je innym użytkownikom jednocześnie zarabiając aż do 58zł za tysiąc ściągnięć!

Plan zarobków ze sprzedaży kont

Mamy idealną ofertę dotyczącą zarobków ze sprzedaży kont. Tylko w CatShare.net dostaniesz aż 25% zysków od każdego sprzedanego konta Premium jak również za każdorazowe jego przedłużenie. Nie robimy żadnych limitów na ilość zakupionych kont dlatego jest to znakomita okazja uzyskania pasywnego dochodu z twojej strony.

Plan mieszany

Dla każdego użytkownika naszego serwisu proponujemy także mieszany plan zarobków. Możesz zarabiać zarówno ze sprzedaży kont oraz ze ściągnięć. W takim planie oferujemy stałe 50% ze stawek za sprzedaż + 50% ze stawek za pobrania. Masz możliwość dowolnego wyboru swojego planu w ustawieniach własnego konta.

EXTRA: + 10% z polecenia

Co więcej, oferujemy także 10% z dochodów pozostałych osób którym poleciłeś nasz serwis. Aby zarobić 10% z przychodów innych użytkowników ma on obowiązek zarejestrować się poprzez twój link polecający. Taki link możesz podpinać zarówno w banerach reklamowych na swojej stronie , jak również udostępniać znajomym.

Jak to działa?

CatShare.net to serwis całkowicie respektujący prawa autorskie, dobro artystów oraz wydawców. Każde zgłoszenie roszczenia praw autorskich jest na bieżąco sprawdzane, natomiast jeśli plik narusza zasady DMCA zostaje przez nas od razu usunięty. Pobrania plików mogą być naliczane wielokrotnie z jednego adresu IP. Tylko w całości ściągnięte pliki przez użytkowników free są zaliczone do udanych ściągnięć za które otrzymywane jest wynagrodzenie. Każda próba jakiegokolwiek oszustwa naszej platformy będzie skutkowała natychmiastowym zablokowaniem konta użytkownika, czego efektem będzie brak możliwości wypłaty zgromadzonych zarobków.

Wypłaty środków

Minimalna kwota możliwa do wypłaty środków z konta to 50zł. Wypłata odbywać się będzie po 24 godzinach od akceptacji dokonanego zgłoszenia wypłaty. Możliwe metody wypłat to: Moneybookers lub przelew.

Życzymy udanych zarobków !

Użytkownik CatShare.net edytował ten post 05 grudzień 2012 - 11:14

• 3

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
Można gdzieś zobaczyć tabelę ze stawkami PPD?
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów

Można gdzieś zobaczyć tabelę ze stawkami PPD?

http://catshare.net/affiliate

tutaj jest :)
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
Przydałby się screen, bo trzeba mieć konto, aby to zobaczyć. A nie każdy będzie chciał się rejestrować, jeśli stawki nie będą mu odpowiadały :)
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów
Dołączona grafika
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
Widzę, że nie ma podziału na kraje. Całkiem nie najgorzej to wygląda.
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
A jak prędkości dla darmowych użytkowników?
  • 0

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów

A jak prędkości dla darmowych użytkowników?

Podobno na poziomie 128Kb/s więc nie tak źle, jeżeli to utrzymają z biegiem czasu to będzie dobrze :)
  • 1

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Przydałby się upload FTP.
  • 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2279 postów
Bardzo ciekawa alternatywa, zobaczymy jak się będziecie rozwijać. Bardzo fajny design podoba mi się. PPS tak jak w przypadku waszego konkurenta EgoFiles mało dochodowy, więc trzeba się tu raczej nastawić na PPD.

Czy hosting jest/będzie zintegrowany z akceleratorami pobierania i wysyłania? Chodzi mi o kompatybilność z JDownloader i Zoom Uploader. Wysyłanie przez stronę nie odpowiada każdemu, więc się radzę nad tym zastanowić bo znając życie niektórzy uploaderzy nawet nie tkną hostingu bez obsługi ftp.

Póki co hosting przyjemnie się prezentuje, mam nadzieje że nie będzie zbyt dużego kantowania na pobraniach jak u większości konkurentów.

Edit: Małe info od CatShare, które znalazłem, przyda się.

1. Foldery wprowadzimy w ciągu 4 dni razem z FTP

2. Remote Upload w ciągu 5 dni

3. Kolejne życzenia proszę pisać w tym temacie.

4. Skrypt był tworzony od podstaw dla tego na start nie ma kilku udogodnień ale w przeciągu 2-4 dni będziemy wprowadzać te propozycje które uznamy za sensowne.

Pozdrawiamy Administracja Catshare

Ad 1. Dziękuję, wtedy będzie można zacząć sensownie myśleć nad wrzucaniem do was swoich upów.

Ad 2. Wprowadzenie remote, owszem da wam duży ruch (zysk) ale szybko zostaniecie zablokowani na większości warezów za wysyp spamu linków.
  • 1

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

CatShare.net

CatShare.net

Początkujący

• Konto Oficjalne
  • 2 postów
1. System kopiowania kilku linków na raz dziś odpalony
2. Dziś rusza też FTP
3. Foldery postaramy się przed weekendem już też udostępnić

Jeżeli macie jakieś jeszcze propozycje piszcie będziemy starać się te sensowne wprowadzać w max 2-3 dni

Użytkownik CatShare.net edytował ten post 06 grudzień 2012 - 13:27

• 0

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów
dodajcie favicon :)
  • 1

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2279 postów
FTP już działa, prędkość dużo lepsza niż u konkurencji.
  • 1

noutilus-1(1).gif

InsaneMagik

InsaneMagik

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 13 postów
Ładnie naliczają chyba jak na razie 0 kantów na pobraniach, ktoś by chciał zacząć zarabiać PPD na tym hoście ->PW
  • 0

Dołączona grafika

Zarejestruj się już dziś na bannersbroker! -->>Kliknij Tutaj Aby Zarejestrować<<--

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2279 postów
Tabelka zarobkowa uległa zmianom w górę o 1zł dla plików od 1MB do 450 MB i o 2zł dla plików od 451MB do 2048MB.
  • 3

noutilus-1(1).gif

GhostRaider

GhostRaider

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 24 postów
Jak dla mnie, jest to teraz najlepszy host z istniejących. Pobrania naprawdę widać i widać też , że ładnie naliczają. Jeśli nic się w tej kwestii nie zmieni, będzie naprawdę porządny hosting. Już teraz nie ma co porównywać z Hellshare, którego zostawia daleko w tyle. Prędkości dla free usera naprawdę ładne, bo często oscylują w granicach 300kb/s. Wypłaty bardzo szybkie i bezproblemowe. Gdyby wszystkie hosty tak ładnie działały... Tylko pogratulować i oby tak dalej.
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
I mimo bardzo pochlebnych opinii nie spoczęli na laurach. Powiększają stawki, rozwijają się. Jestem bardzo mile zaskoczony.
  • 0

sockk

sockk

Żaczek

• VIP
  • 210 postów
U mnie też catshare góruje. Ponad 2x większe zarobki niż na hs, ef czy rg
  • 0

GhostRaider

GhostRaider

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 24 postów
Coś dziwnego, ale od początku korzystania z Catshare nie miałem takiej sytuacji jak dzisiaj. Pobrań z Hellshare mam dwa razy więcej niż z Catshare i ogólnie mało pobrań z "Kota" a jestem prawie pewien, że powinno być więcej.
Mam nadzieję, że nie zaczynają się problemy z naliczaniem...
  • 0

Filkry22

Filkry22

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 53 postów
Ma mniejsze stawki niż Egofiles
  • 0

Najlepszy hosting PPD

CatShare.net

Zareklamuj swoją stroną, zarabiaj

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!