Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online


Możesz nas wesprzeć!


Box.com


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1
Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość

Box.com

Serwis do przechowywania plików w chmurze


Dołączona grafika


Czym jest i jak działa Box.com dowiecie się z tego filmu:

http://www.youtube.com/watch?v=4kZHVl_pJ2kPodobnie jak poprzednio omówione usługi również ta skupia się na przechowywaniu plików w chmurze, dzięki czemu mamy do nich dostęp zawsze i wszędzie (wymagany jest jedynie dostęp do sieci internetowej). Różnicą w stosunku do innych tego typu narzędzi jest to, iż BOX skupia się na rozwiązaniach biznesowych. Gdzie można posiadać jeden ogromny obszar na dane, który jest współdzielony na odpowiednią ilość pracowników. My skupimy się na darmowej wersji, którą bez problemu mogą używać ”zwykli śmiertelnicy”.Co oferuje BOX.com przeciętnemu Użytkownikowi?

Do dyspozycji mamy 5GB na dane (ja ze względu na to, że konto stworzyłem około rok temu mam 50GB). Im dalej bym bardziej szaro, gdyż maksymalny rozmiar pliku wynosi jedynie 100MB, a miesięczny limit transferu danych to 10GB. W przypadku upgradu do któregoś z płatnych planów, np. biznes maksymalny rozmiar pliku wynosi 2GB. O ile obszar na dane jest pokaźny, tak po zapoznaniu się z ograniczeniami, czuje pewną gorycz. Możliwe jest zwieszenie pojemności konta oraz limitu rozmiaru pliku, co jest oczywiście płatne (niestety bardziej, niż zakupienie planu biznesowego).


Dołączona grafika

pełne źródło - http://www.dobreprog...urze,37282.htmlJak zdobyć darmowe 50GB w serwisie za darmo? Przejdź do poradnika
  • 1
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.