Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

Jak FireCash.org walczy z konkurencją? [DOWODY]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

ulung

ulung

Rozkręca sie

• Tutor
  • 487 postów
Długo sie zastanawiałem czy to tutaj dodawać ale pomyslałem że czemu nie, od tego jest w koncu forum i użytkownicy danych serwisów powinni wiedziec.

Jakie jest FC kazdy widzi, ale nie kazdy wie jak walczą z konkurencją, w tym przypadku z nowym serwisem AstroCash.org. Otoz nakłaniali oni jednego z użytkowników który znany jest z fraudowania ofert aby oszukiwał na AstroCash i zlecał wypłaty korzystając z opcji szybkiej wyplaty (czyli AC nie zdazylby zweryfikowac leadów przed wypłata). Co ciekawe Kiljan pisal ze swojego adresu email kiljan4@poczta.onet.pl (nie trudno wygooglowac ze to jego adres email z resztą wysylane z niego byly wypłaty userom FC) podajac sie za menadzera AstroCash.

Oto screeny:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

FireCash oczywiście sie wszystkiego wypieralo, wiec AstroCash poprosilo owego usera o wiecej danych, m.in. nagłówki emaila (aby sie upewnic ze cala ta sytuacja to nie fake i podszywanie sie pod Kiljana - współwłasciciela FC):

Dołączona grafika

Oczywiscie FC dalej sie wypieralo ze to mistyfikacja wiec aby rozwiać wątpliwosci AstroCash skontaktowalo sie z onet.pl celu weryfikacji czy maile te zostaly wyslane i czy poszły z serwerow onetu bo jesli tak to winowajca jest oczywisty i to nie moze byc fake. Odpowiedz oczywiscie twierdzaca:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Takze Karczu uwazaj bo jesli chca niszczyc nawet takiego AstroCasha, to moga chciec rowniez ciebie pod przykrywką ladnego usmiechu sprzedawcy z McDonalda ;) Swoja droga pokazuja tylko jak trzęsą portkami i jak nisko musza sie schylac po mydlo ze strachu aby tak zalosnie dzialac i wykanczac konkurencje.
  • 4
Kazdy problem jest trudny do momentu, kiedy staje sie prosty ;)

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Sytuacja niestety przyjemna nie jest. Dodatkowo w nagłówku jest IP z którego korzysta tutaj konto FireCash.org, a którego AstroCash znać nie mogli, z resztą z błahego powodu nie podszywaliby się pod Onet preparując dowody, bo to nie żarty. Z Arturem z FC mam stały kontakt i jeśli chodzi o ich stosunek do ShareBay, to oficjalnie uzgodniliśmy, że nie będzie on pod nami dołków kopał, ani oczywiście również ja pod nimi, co tutaj akurat jest kwestią bezdyskusyjną i zawsze było. Natomiast jeśli ktokolwiek by chciał nam zaszkodzić, niekoniecznie FC, to na pewno podjąłbym stosowne kroki prawne nie bawiąc się w żadne forumowe dochodzenia. A jeżeli stałby za tym jakiś hosting, jego dział/temat trafiłby do scamu, a że dobrze stoimy w Googlach i ludzie często sprawdzają przez tą wyszukiwarkę różne serwisy pod tym kątem, to szkodzenie nam w taki sposób niekoniecznie musi się komuś opłacić, a ja z ShareBay i tak nie zniknę z rynku, bo to projekt długo planowany, więc takie działania byłyby strzelaniem sobie w kolano.

W każdym bądź razie będę wszystko monitorował i starał się kontrolować profile i leady, zwłaszcza przy szybkich wypłatach. Serwer będzie też miał filtrowanie ataków, więc zagrożenie w postaci ddosów też będzie znacznie mniejsze, chociaż nie ma takich filtrów których nie da się pokonać mocnym zapleczem. Dołożone jednak będzie maksimum starań z mojej strony, aby wszystko było jak najlepiej.

Szkoda tylko, że ten rynek idzie w taką stronę - jednak lepiej jest, gdy działają zasady zdrowej konkurencji. Nie mnie to jednak oceniać, niech każdy sam sobie wyciągnie wnioski z tej sytuacji.
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Dziękujemy Ci bardzo za objaśnienie sytuacji. To jest w sumie śmieszne, bo FC w swoich wypowiedziach jest bardzo pewne siebie, a w praktyce wygląda to zgoła inaczej. Nie wiem tylko dlaczego posuwają się do tak żałosnych kroków, skoro bądź co bądź są w miarę dobrze rozpowszechnionym serwisem, a AstroCash można powiedzieć dopiero startuje.

Dziwi mnie zachowanie FC, bo nie pierwszy raz pokazali słomę w butach. Pytanie tylko, czy użytkownicy im kolejny raz wybaczą i zapomną, czy może nie...
  • 0

kubri

kubri

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 33 postów
Ale przecież odpowiedź od onetu też można sfałszować :D

@DOWN
To był sarkazm :P
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Myślisz, że AC byłoby tak głupie, aby fałszować dowody podszywając się pod takiego giganta jak Onet? Poza tym IP się zgadza, także dowody - niestety - są niepodważalne.
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

mateusz43

mateusz43

Żaczek

• Użytkownik
  • 119 postów
Może mieli jakieś niewyrównane porachunki. Kto wie, chyba tylko oni. Ciekawe czy się kiedyś dowiemy. Kapota, że są takie nieuczciwe praktyki. Potem się dziwić, że nie ma darmowych ofert dla Polski, albo że sieci afilacyjne blokują konta...
  • 0

Kashino

Kashino

Żaczek

• Top Earner
  • 232 postów
Da rade też takie coś sfałszować, podszyć się pod email i ip. Nie wiem jak ale widziałem kiedyś takie coś. Jak było nie wiadomo, może FC się wypowie na ten temat?
  • 0
Dołączona grafika

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów

Da rade też takie coś sfałszować, podszyć się pod email i ip. Nie wiem jak ale widziałem kiedyś takie coś. Jak było nie wiadomo, może FC się wypowie na ten temat?

Onet.pl potwierdziło, że nikt się nie podszył, a IP dodatkowo to potwierdza. Z resztą na innym forum Kiljan wypowiedział się, że jego dane zostały ujawnione, co jest zakazane (chodzi tutaj o IP), więc sama ta wypowiedź to potwierdziła.
  • 0

Kashino

Kashino

Żaczek

• Top Earner
  • 232 postów
To trochę głupie pisać z emaila "firmowego" w takich sprawach ;) no ale co ja tam wiem :P
  • 0
Dołączona grafika

AstroCash.org

AstroCash.org

Świeżo zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 42 postów
Dziękujemy, że ktoś zauważył tą sprawę i na tym forum.

Niestety taka potrafi być konkurencja.
Ale takie wybryki lubią się często źle kończyć :)
  • 1

mateusz43

mateusz43

Żaczek

• Użytkownik
  • 119 postów
Sprawa została już gdzieś zgłoszona? I czy pisanie innym, że ma robić fraudy itp jest karalne? Bo nawet nie wiedziałem :D
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Również myślę, że zgłoszenie gdzieś tej sprawy byłoby na miejscu.
  • 0

AstroCash.org

AstroCash.org

Świeżo zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 42 postów

Również myślę, że zgłoszenie gdzieś tej sprawy byłoby na miejscu.

Sprawa została zgłoszona do prawnika.
Czekamy na jego opinie.
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
I bardzo dobrze. Takie gdybanie na forach może się niekorzystnie odbić na wizerunku serwisu.
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów

Sprawa została już gdzieś zgłoszona? I czy pisanie innym, że ma robić fraudy itp jest karalne? Bo nawet nie wiedziałem :D

Tak karalne,bo to jest działanie na niekorzyść innej osoby prywatnej/firmy.Tak jak byś kogoś wynajął by zesrał się na klamkę od domu twojego wroga.
  • 0
Karczu: Sygnę wstaw sobie conajmniej 2krotnie niższą. Ludzie chcą tu konkretnej treści a nie jakiegoś anime na pół tematu w co drugim poście.

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów

Tak karalne,bo to jest działanie na niekorzyść innej osoby prywatnej/firmy.Tak jak byś kogoś wynajął by zesrał się na klamkę od domu twojego wroga.

Proszę Cię Ptasior, używaj bardziej cywilizowanych porównań.
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów
Jakoś innego nie miałem.To już bardziej offtop.
:lol:
  • 0
Karczu: Sygnę wstaw sobie conajmniej 2krotnie niższą. Ludzie chcą tu konkretnej treści a nie jakiegoś anime na pół tematu w co drugim poście.

ulung

ulung

Rozkręca sie

• Tutor
  • 487 postów

Sprawa została już gdzieś zgłoszona? I czy pisanie innym, że ma robić fraudy itp jest karalne? Bo nawet nie wiedziałem

A jak dzialanie na niekorzysc finansową (tzn celowe narażanie na straty) ma nie byc karalne?

Czy AC może powiedziec czy coś sie zmienilo w sprawie?
  • 0

kuba485

kuba485

Żaczek

• Top Earner
  • 198 postów
Haha ;D I już wierzę, że tak oficjalnie by pisali mailowo ;)

Jasne, jasne :)
  • 0

http://firecash.org/sgn.php?id=4805&vtype=all

ulung

ulung

Rozkręca sie

• Tutor
  • 487 postów
A co tu widzisz ze jest nie tak?
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!