Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online


Możesz nas wesprzeć!


Zdjęcie

Podsumowanie 1 Miesiąca Działalności HighCash.org!


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
HighCash.org

HighCash.org

  Świeżo zarejestrowany

 • Konto Oficjalne
 • 61 postów

Witamy!Sporządziliśmy podsumowanie rzeczy, które udało nam się zrealizować w ciągu pierwszego miesiąca działalności Serwisu HighCash.org :

1. Wprowadziliśmy zaawansowany System Rang, którego przedziały są najniższe wśród konkurencji i który pozwala zarabiać naszym Użytkownikom więcej pieniędzy. Dokładne informacje o Rangach znajdują się na stronie na Koncie Użytkownika w zakładce Narzędzia -> Rangi.

2. Na bazie danych z sieci afiliacyjnych oraz naszych własnych statystyk utworzyliśmy własny system układania ofert i przelicznik konwersji, dzięki któremu oferty z największą konwersją i EPC (Earn Per Click - średnia ilość pieniędzy w przeliczeniu na 1 wejście w ofertę) są najwyżej umiejscowione w naszym autorskim Widgecie.

3. Podpięliśmy nową sieć afiliacyjną - Adscend Media.

4. Wprowadziliśmy możliwość zlecenia wypłat na konto PayPal.

5. Stworzyliśmy autorską, funkcjonalną paginację ofert.

6. Dodaliśmy do Kont Użytkowników statystyki obrazujące :


- Ilość wejść w linki dla danego kraju

- Ilość ściągnięć z danego kraju

- Stosunek ściągnięć do ilości wejść wyrażany w %


7. Wcieliliśmy w życie Konkurs "Listopad pełen pomysłów!", który wciąż trwa i w którym do zdobycia są bardzo atrakcyjne nagrody. Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest zarobienie do 30 listopada wymaganych 10$ oraz przesłanie nam na adres e-mail: contact@highcash.org pomysłu na nową funkcjonalność. Wyróżnione przez nas 3 propozycje zostaną nagrodzone i wprowadzone niebawem po zakończeniu Konkursu.Nagrody :


1. Miejsce – urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J140W

2. Miejsce – klawiatura Razer Arctosa


3. Miejsce – pendrive Sandisk Cruzer Fit o pojemności 32GB


... i wiele, wiele więcej mniej lub bardziej widocznych udogodnień zarówno dla Użytkowników jak i po stronie technicznej Serwisu.


Lecz my na tym nie poprzestajemy, w miarę upływu czasu ulepszamy jedne rzeczy i dodajemy drugie. Nasza lista dodania nowych funkcji i udogodnień do Serwisu jest bardzo długa.Oto niektóre z naszych najbliższych planów :


- W najbliższych dniach wprowadzamy do Serwisu bardzo pomocną w zarobkach funkcję (zapewniamy, że tylko nieliczne konkurencyjne Serwisy ją posiadają - więcej informacji już niebawem!)
- Planujemy specjalną grudniową niespodziankę. Nadchodzą Święta, każdemu przydadzą się dodatkowe pieniądze - z HighCash.org to nie problem! :-)
- Już niedługo dodamy kolejne sieci afiliacyjne! Nie zdradzamy póki co jakie i ile, dajcie się zaskoczyć :-) Zapewniamy jednak, że są to jedne z lepszych sieci i w połączeniu z naszym Systemem Pozycjonowania Ofert stworzą świetną mieszankę zarobkową dla każdego naszego Użytkownika :-)


Oczywiście, jak pisaliśmy - planów mamy od zatrzęsienia i będziemy je stopniowo realizować. Śledźcie naszą stronę uważnie i promujcie nasze linki do swoich plików, a przekonacie się, że zarabianie u nas to czysta przyjemność!


Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i propozycje. Chciałbyś coś zaproponować? Coś zmienić w Serwisie? Pisz śmiało! Nasz support jest zawsze dostępny i gotowy na wysłuchanie każdej informacji od naszych Użytkowników :-)
ZAPRASZAMY SERDECZNIE ! :-)


Użytkownik HighCash.org edytował ten post 24 listopad 2012 - 00:00

 • 1

#2
Karczu

Karczu

  Administrator

 • Administrator
 • 5471 postów
Podoba mi się, tak trzymać a przebijecie najlepszych :)
 • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

 

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.