Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

CreaFile.net

• Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

adix1310

adix1310

Żaczek

• Użytkownik
  • 188 postów
Witam znalazłem nowy fajny hosting. Oto dane:

REF: http://creafile.net/free333.html
CZYSTY: http://creafile.net/

*Miejsce 300 GB
*Raport zarobków (wykres)
*Prędkości pobierania do 800 KB/s dla free
*Bardzo dobrze idą pobrania
*Wypłata standardowo od 20$
*Wypłaty na paypal

Stawki nie za wysokie dlatego wypłacalny hosting
Dołączona grafika
  • 0
mwbkaq.jpg

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1059 postów
Stawki za**biste :D
  • 0

6wHy6rY.png

Umkwatata

Umkwatata

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 13 postów

Panowie - serwis dalej dziala. Nie wiem czy wyplaca, bo przestalem na niego wrzucac, ale niedlugo znowu zaczne i zobaczymy czy dalej placa. Dlaczego tak malo informacji o nim jest? Prawie nikt o nim nie pisze w sieci.

• 0

marekjarek5

marekjarek5

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 81 postów

Wypłąca, wypłaca, wczoraj zleciłem wyplatę na Pay Pal wypłata pojawiła się dzisiaj na koncie

Obecnie mają dostępny jedynie plan mieszany.

Stawki nie za wysokie, średnio z 1000 pobrań wychodzi około 4$, plus wpadają, od czasu do czasu zyski z wykupionych przez ludzi premek, co daje drugie tyle

na 1000 pobrań. Szału niema ale płacą.

• 0

Umkwatata

Umkwatata

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 13 postów

Aha, to dlatego chyba taka cisza. Wczesniej, zanim przestalem uploadowac tam, byly chyba wyzsze stawki. Moze jakos dociagne do minimalnej wyplaty i sobie daje spokoj.

Moze jest ktos zainteresowany i chce wziac ode mnie to konto? Mam tam 10.5 $, minimalna wypłata od 20$ jest. Oddam, za 10$/7 Euro/30 PLN. Nie chce mi sie po prostu z tym bawic. Kontakt na PW albo mail: umkwatata@gmail.com.

W dziale Uploaded.net juz zlozylem oferte sprzedazy konta, gdzie tez jest troche kasy. Jezeli ktos jest zainteresowany to moge oddac obydwa konta razem.

• 0

marekjarek5

marekjarek5

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 81 postów

Nie do końca dobrze mnie zrozumiałeś. Te 1000 pobrań - za które zarobiłem 4 dolary plus drugie 4 dolary wpadły z zakupu premek do jest bardzo przyzwoity, w mojej ocenie zarobek gdyż te 1000 pobrań było głównie z Polski a jak wiadomo pobrania z Polski do dochodowych nigdzie nie należą, dwa to były na ogół pobrania plików nie dużej objętości, średnia objetość to pewnie około 300 MB. Gdybym wstawiał np filmy, pliki o dużej objętości, również na zagranicę sprawa zarobków wyglądałaby inaczej.  

Co istotnem nie odnoszę wrażenie aby bardzo kantowali z naliczeniami.

• 0

Umkwatata

Umkwatata

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 13 postów

Ja wrzucam pliki w przedziale 451-1000 MB i dla Polski te 11$ to dobra stawka. Chyba jednak tam wroce i wyciagne szybko ta kase.

Tylko chcialbym sprawdzic czy mam zaznaczony PPD Plan w ustawieniach konta a nie jakis inny przypadkiem. Jak to mozna sprawdzic?

Co to ma znaczyc?

**Only Hybrid Plan now is available!!!

To dla wszystkich zostalo zmienione czy tylko dla nowych kont jest mozliwe?

Użytkownik Umkwatata edytował ten post 21 listopad 2013 - 12:39

• 0

Umkwatata

Umkwatata

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 13 postów

Ile trwa wyplata na Paypal?

• 0

marekjarek5

marekjarek5

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 81 postów

Wczoraj zleciłem wypłatę na PayPal, dotarła w ciagu pół godziny.Wypłacają od 20$

Obecnie dostępny jest tylko plan hybrydowy 50% ze sprzedaży plus 50$ z stawek za pobrania.

Niestety zliczają tylko jedna pobranie z jednego IP na dobę,  NIe ma więc sensu wstawiać archiwów wieloczęściowych ani też wstawiać bardzo podobnych treści.

Jest wgląd w nicki osób które kupiły konto Premium z ich nazw wynika że raczej nie są to Polacy, tak więc hosting dobry jest na zagranicę, chciaż dla Polaków

też jes tatrakcyjny bo na koncie free ma dość dobrą szybkośćm bywa że około 300 "kilo" - dużo lepszą niz na egofiles i catshare.

Wstawiam równlegle to samo na egofiles i catshare. Na obu mam ustawiony plan "zysk za pobrania" bo to bardzo popularne hostingi wśród Polaków, kto miał konto Premium kupić to już kupił oraz wiadomo że Polacy będę trzy dni i trzy noce cośpobierać a konta Premium nie kupią. Poza tym nie zliczają pobrań z Kont Premium ale zliczają wile pobrań z tego samego IP w ciągu doby warto więc wstawiać archiwa wieloczęściowem najlepiej po 100 MB.

W sumie zysk dzienny jest dwukrotnie większy, a bywa że i trzykrotnie, z creafile niż z dwóch pozostałych.  

• 0

logowolf

logowolf

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 361 postów

a nie jest tak ze przy wypłacie tych 20$ połowa jest zabierana ? wiem ze wczesniej cos takiego było jak jest nadal to hosting nie jest wart uwagi

• 0

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

a nie jest tak ze przy wypłacie tych 20$ połowa jest zabierana ? wiem ze wczesniej cos takiego było jak jest nadal to hosting nie jest wart uwagi

Teraz już tego nie ma, ale owszem masz racje, że przez pewien czas takie coś było, host nawet obecnie jest wypłacalny :)

• 0

pazdziorex

pazdziorex

Początkujący

• Użytkownik
  • 2 postów

gdzie na tej stronie są statystyki pobrań

• 0

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

Obecnie nie ma, ostatnio cały czas coś tam zmieniają (rozmiar i rodzaj plików jakie można wgrywać), także trzeba obserwować.

Dopowiem tylko że jakiś tydzień temu, można było wgrywać tylko pliki w rozmiarze do 500 MB. Pozdrawiam.

• 1

marekjarek5

marekjarek5

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 81 postów

Statystyki są widoczne po zalogowaniu. Widać też nicki zarejstrowanych z naszego polecenia, oraz kto wykupił sobie konto Premium.

Serwis w zasadzie nie notuje przerw w działaniu, jak są to, rzadko i na krótko. Suport odpowiada tego samego dnia.

Na koncie Premium wstawiać można pliki dowolnego rozmiaru, mamy na to nie ograniczoną ilość miejsca.

Na kontach są ograniczenia co do ilości dziennych pobrań, odpowiednio, konto free - 2 GB, Konto zrejestrowane - 4 GB, konto Premium - 10 GB

Uploading na koncie Premium nie jest niczym ograniczony.

Hosting na koncie free jest stosunkowo szybki, bywa że można pobierać do 300 kilo. Na koncie Premium ograniczeń nie ma.

Koszt konat Premium odpowiednio:

Tydzień 2.99$

Miesiąc - 7$

2 miesiace - 14$

3 miesiace - 20$

4 miesiace - 25$

Przedłużenie lub wykup kolejnego konta Premium z zarobionych środków na kolejny miesiąc to koszt 6$ (do końca listopada była to kwota 3$). Można wykupowa wielokrotność miesiąca.

Płacić i wypłacać możemy tylko z konta PayPal.

Można sterować zawartoscią pobierania, na zasadzie:

Treści dostępne tylko dla posiadaczy kont Premium - w kazdej chwili możemy włączyć lub wyłączyć tą możliwości

Treści dostępne publicznie - czyli treść do pobrania poprzez hostingową wyszukiwarkę (dostępną tylko dla posiadczy kont Premium)

Tręści dostępne publiczne - możliwy remont dla posiadaczy kont Premium

Treści powyzej 2 GB z automatu są dostępne tylko dla posiadaczy kont Premium.

Obecnie dostępny jest tylko plan Hybrydowy 50% za pobrania,  plus 25% procent za sprzedaż i przedłużnie konta Premium, plus 30% z zarobków ze sprzedaży kont, przedłużenia kont, przez poleconych.

File Size A* B* C* D* *Country Groups :

A) United States, Australia,

B) United Kingdom, Germany, New Zealand, Canada, United Arab Emirates, Ireland, Sweden, Switzerland, Austria, Poland, Italy, Netherlands, Spain.

C) Bulgaria, Russia, Cyprus, Czech Republic, Greece, Hungary, Japan, Kuwait, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Portugal, Mexico, Finland, Romania.

D) All Others.

1-50 MB -          $3   $2     $1    $0.50

51-100 MB -      $5   $3     $2   $1

101-450 MB      $7   $5     $4   $2 4

51-1000 MB      $13 $11   $6   $3

1001-2048 MB  $20 $13   $8   $4

2048+ MB         $30  $24   $12 $7

Zapraszam do rejestracji:

Czysty link:

http://creafile.net/

Link z polecenia:

http://creafile.net/free942.html

Użytkownik marekjarek5 edytował ten post 21 grudzień 2013 - 20:58

• 1

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

No proszę niezłe zmiany, ciekawe czy na długo będzie taka sielanka....

• 0

marekjarek5

marekjarek5

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 81 postów

Tak jest od ponad pół roku, więc trochę to już trwa........

Szkoda że, od grudnia odnowienie konta Premium to już 6$ a nie jak wcześniej 3$  - Premka za 9 zeta to była bardzo sympatyczna cena.

Nie ma co płakać :-)  bo od czasu do czasu organizuję różne promocja - kilka miesiecy temu można było kupić konto Premium  - na tydzień za 0,99$

Sporo osób wtedy wtedy zarejestrowało się z polecenia.

Póki co to stabilny sensowny hosting, mało popularny ale, to zaleta. 

Użytkownik marekjarek5 edytował ten post 21 grudzień 2013 - 21:08

• 0

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

Nie zgodzę się z tym że tak jest tam od pół roku, ostatnio hosting przechodził jakieś zmiany, zresztą pisałem o tym we wcześniejszych postach, bacznie obserwuje ten hosting. Swego czasu nawet dużo tam uploadowałem, póki nie banowali masowo kont, wtedy też straciłem swoje razem ze zgromadzonymi tam $$$, podchodzę do Creafile z daleka, zauważ że tylko kilku stałych uploaderów dodaje na ten host, a to niezbyt dobrze wróży... W tym przypadku czas nie leczy ran hehe :P

• 0

marekjarek5

marekjarek5

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 81 postów

Wrzucam od pół roku, nie mam problemów ani z wypłatami ani z niczym innym.

Oczywiście usuwają niektóre treści ale to standard przecież.  

• 0

Krrish

Krrish

Żaczek

• Użytkownik
  • 201 postów

Wrzucam od pół roku, nie mam problemów ani z wypłatami ani z niczym innym.

Oczywiście usuwają niektóre treści ale to standard przecież.  

Ujmę to krótko: Jesteś szczęściarzem :P

• 0

marekjarek5

marekjarek5

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 81 postów

Może dlatego że, regularnie kilka osób w miesiącu wykupuje z mojego polecenia konta Premium.  :P

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!