Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

Uploaded.to - Opis Hostingu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

laki992

laki992

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 60 postów
A właśnie, miałem zapytać kiedyś jak pisałem, ale z głowy mi wyleciało. Jak z tym uploaded w kwestii prawnej bo ja mam obawy żeby zaczynać upload na ten hosting gdyż jak przeglądałem różne fora kiedyś itd, to znalazłem niepokojące informację, że może zostać zamknięty. Nie wiem czy to prawda i w ogóle, więc pytam czy się ktoś orientuje co z tym jest/będzie? :) Proszę o info takie w miarę pewne :P
  • 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość
Już kiedyś został zamknięty, a po ponownym jego otwarciu serwis stracił trochę na znaczeniu. Teraz nie ma obaw co do jego ponownego zamknięcia no ale na Polskę ten hosting jest po prostu spalony.
  • 0

ahne

ahne

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów

A właśnie, miałem zapytać kiedyś jak pisałem, ale z głowy mi wyleciało. Jak z tym uploaded w kwestii prawnej bo ja mam obawy żeby zaczynać upload na ten hosting gdyż jak przeglądałem różne fora kiedyś itd, to znalazłem niepokojące informację, że może zostać zamknięty. Nie wiem czy to prawda i w ogóle, więc pytam czy się ktoś orientuje co z tym jest/będzie? :) Proszę o info takie w miarę pewne :P

Napisałeś ,że "kiedyś" coś czytałeś na ten temat na różnych forach - nie wiem ile miesięcy wstecz to było , ale obecnie uploaded.to jest jednym z najbardziej stabilnych serwerów zarówno pod względem zarobkowym jak i szybkości uploadu oraz popularności.Zamknięte zostały rozmaite serwisy w chwilę po przejęciu domeny MEGAUPLOAD przez Stany Zjednoczone na polecenie wiceprezydenta USA , najpewniej mającego powiązania z lobby filmowo-muzycznym , jednak to było w styczniu 2012 roku.Przykładem może być germański hosting x7.to , który zawiesił działalność w obawie przed blokadą domeny , natomiast duckload.com rownież niemiecki przejęła policja kryminalna albowiem administrator tego hostingu posiadał także forum warezowe , więc łatwo było przedstawić mu zarzuty.Jednakże serwisy takie jak x7.to , fileserve , uploadstation itd. przestały istnieć z własnej głupoty , ponieważ jedynie megaupload zablokowano , natomiast uploaded.to od 2012 roku ma się dobrze.Popatrz na jego popularność na zagranicznych warezach , wraz z rapidgatorem podbijają rynek.Bardziej obawiałbym się przygody z polskimi hostami , bo wprawdzie po zamknięciu wrocławskiego hostingu od siebie nie pociągnięto do odpowiedzialności uploaderów , jednak nigdy niewiadomo jak sytuacja się rozwinie przy następnym przejęciu polskiego filelockera - a to że serwery są na Sri Lance czy Mozambiku nie ma znaczenia.Ale pamiętaj jeśli zaczniesz przygodę z ul.to , że host owszem wypłacalny tyle ,że najbardziej skubie na zliczaniu pobran oraz kantuje przy sprzedaży premek , można rzec iż jak zarobisz dla nich 100 ojro to z tego dostaniesz 10 ojro ,bo sfałszują statystyki i nigdy się tego nie dowiesz.
  • 0

laki992

laki992

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 60 postów
Co do zliczania pobrań itd. to ja jestem świadomy wszystkiego bo nie jestem świeżakiem w temacie PPD :)
Po prostu miałem pewną przerwę i się próbuję zorientować co do opłacalności uploadu na niektórych hostach.
Uploaded zazwyczaj służył mi jako remote w razie "W", więc czasami coś tam od nich wpadało, ale teraz po prostu po ostatniej wypłacie rozważam czy dalej warto z tego korzystać ;) Dzięki za odpowiedzi! :)
  • 0

ThePitcher

ThePitcher

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 18 postów
Witam, gdzie wypłaca Uploaded ? Jakie są opcje wypłaty? Bo nie mogę nigdzie tego znaleźć
  • 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość
Przelew na konto bankowe.
  • 1

ThePitcher

ThePitcher

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 18 postów
O dziękuję
  • 0

Monster25

Monster25

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 97 postów

Wiadomo że hosting ma minusy ale ja go nawet na polske polecam. Aktualnie w porównaniu do innych hostingów to stawki są wysokie, ponieważ przy pobraniach plików 3-100 mb mamy 5 euro, czyli 20 zł. Gdzie dla przykładu na egofiles za plik tej samej wagi mamy 13 zł.

Na razie raz wypłacałem, ponieważ jednak lepiej poczekać aż się uzbiera ponad 100 euro :) Pieniądze doszły na konto bankowe po 14 dniach więc hosting jak najbardziej wypłacalny.

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów

Wiadomo że hosting ma minusy ale ja go nawet na polske polecam. Aktualnie w porównaniu do innych hostingów to stawki są wysokie, ponieważ przy pobraniach plików 3-100 mb mamy 5 euro, czyli 20 zł. Gdzie dla przykładu na egofiles za plik tej samej wagi mamy 13 zł.

Na razie raz wypłacałem, ponieważ jednak lepiej poczekać aż się uzbiera ponad 100 euro :) Pieniądze doszły na konto bankowe po 14 dniach więc hosting jak najbardziej wypłacalny.

Co do wypłacalności nie ma wątpliwości, natomiast dla Polski jest nieopłacalny z tego względu, że Polacy, chętniej pobierają z EF i CS.

• 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość
Rynek w Polsce jest przesycony kontami premium na EgoFiles, CatShare, więc mało kto zmieni decyzję by kupić nawet tańszą premkę na allegro na Uploaded. Hosting idealnie sprawdza się na zagranicznych warezach, plan PPD co prawda nie funkcjonuje najlepiej ale PPS to bardzo dobra alternatywa, co jakiś czas wpada konto premium.
  • 0

Przekret

Przekret

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 12 postów

Czy u Was upload na ten hosting też jest taki słaby ? Prędkość waha się w granicach 900 kb/s

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów

U mnie przez ZOOM-a leci po kilka MB/s.

• 0

logowolf

logowolf

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 361 postów

to pytanie jeszcze chyba nie padło sa jakieś dzienne limity na pobieranie ? tak jak na naszych polskich hostingach

• 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość

Tak są, chyba 20GB tak jak na Ego.

• 0

logowolf

logowolf

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 361 postów

to lipnie dzieki myślałem ze chociaż 1 normalny serwis

• 0

knopek

knopek

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 15 postów

mam kilka pytan

1) czy da rade przerzucić cały moj upload z egofiles lub hellupload?

2) czy jest czas przechowywania plików na koncie premium ?

3) na koncie premium pliki do 2GB wrzuce ?

4) czy jest limit dysku ? mam uploadu około 1,5TB.

5) jak plik zostanie usunięty przez DMCA to wrzuce go bez promblemu ponownie ? czy trzeba zmieniac nazwy itp. ?

6) dane do zlecenia na konto bankowe pojawia się dopiero po uzbieraniu danej kwoty ?

• 0

Guest_noutilus_*

Guest_noutilus_*
  • Gość
1. Chodzi o remote, czy masz na myśli tradycyjny upload z backupa?
2. Nie ma limitu, chyba ze DMCA
3. Wrzucisz
4. Nie ma
5. Tego samego pliku nie wrzucisz bo już jest zaznaczona ta sama suma kontrolna pliku.
6. Tak, dopiero po osiągnięciu minimum, czyli 50 EUR
  • 0

knopek

knopek

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 15 postów

1) cały upload przerzucić bezpośrednio ego->uploaded

A może jest taki hosting który by spełniał wszystkie warunki oprócz egofiles, hellupload ? cat też odpada bo tam archiwa trzymają 30 dni.

• 0

tusz84

tusz84

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 75 postów

Co do 5 podpunktu to zmiana sumy MD5 nie pomaga przy takiej samej nazwie pliku (wiem to z autopsji). Jedynie to pewnie archiwum założyć i jakieś śmieci dodać do środka.

• 0
Jest wiele sposobów zarobku przez neta, jednak dużo jest pułapek, ważne żeby dostrzec potencjalne zagrożenie i ustrzec się go!

Shaki

Shaki

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 322 postów

Lub dodać dane naprawcze :)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!