Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

Pomogę początkującym w zarabianiu na HighCash.org

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

octawius

octawius

Początkujący

• Użytkownik
  • 8 postów

Witajcie użytkownicy! :)

Jesteś zielony? Nie wiesz od czego zacząć? Napisz do mnie a wytłumaczę Ci od podstaw jak zarabiać na HighCash.org!

Wytłumaczę Ci jak założyć bloga, jak dodawać posty, jak promować filmy na YouTube.

Oczywiście udzielę wiele innych przydatnych informacji dotyczących PPA :)

Udzielam pomocy tylko i wyłącznie na e-mailu!

Jeżeli zdecydujesz się ze mną współpracować napisz na e-mail nazwę którą się posługujesz na HighCash.org, zadaj pytania dotyczące PPA a ja odpowiem na nie jak najszybciej :) Jeżeli masz problem z założeniem bloga to również zapraszam na e-mail, postaram się Ci pomóc. :)

Na e-maile odpowiadam od 17 do 20 a w weekendy od 15 do 21.

Pomagam tylko i wyłącznie w zarabianiu w serwisie HighCash.org!

E-mail: f.popowicz@wp.pl

Rejestracja z reflinka nie jest przymusowa. Ale mile widziana :)

Reflink: https://www.highcash...ml?ref=octawius

• 1

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Należysz do ekipy HC?
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

octawius

octawius

Początkujący

• Użytkownik
  • 8 postów
Nie nie należę.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Wobec tego nie rozumiem tego: "Rejestracja z reflinka nie jest przymusowa. Ale mile widziana :)"

Chcesz pomagać za darmo?
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

octawius

octawius

Początkujący

• Użytkownik
  • 8 postów
Jeżeli ktoś nie jest zdecydowany do rejestracji z refa to nie musi tego robić od razu, może założyć konto i dopiero w późniejszym czasie można podpiąć go do refa do mnie. :) Pracowici użytkownicy którzy chcą coś zarobić docenią moją początkową pomoc przed ich zarabianiem i liczę ze potem dołączą do moich poleconych. ;) Nie nalegam teraz bo po co?
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
A, rozumiem. Wobec tego - jeśli chcesz zachęcić ludzi do skorzystania z Twojej pomocy - przydałyby się jakieś potwierdzenia Twojego doświadczenia w postaci Twoich przykładowych dowodów wypłat oraz przyjemniejszy kontakt niż email, który jest bardzo nieelastyczny w komunikacji. Najlepsze byłoby np. GG lub Skype.
  • 0

octawius

octawius

Początkujący

• Użytkownik
  • 8 postów
Dowody wypłat umieszczę prawdopodobnie wieczorem bo zaraz wychodzę. :) Kontakt jedynie na e-mailu w tym momencie no ale prawdopodobnie z czasem udostępnię gg osobom konkretnie nic nie kumającym ^^ którym będę musiał tłumaczyć to samo 20 razy żeby zrozumieli. :)
  • 0

Kashino

Kashino

Żaczek

• Top Earner
  • 232 postów
Najważniejsze - pochwal się zarobkami :)
  • 0
Dołączona grafika

octawius

octawius

Początkujący

• Użytkownik
  • 8 postów
Proszę bardzo http://screenshooter...0788378/pffujoe ostatnia wypłata nie jest powalająca lecz to nie zależy od moich wypłat tylko informacji które zdobyłem przez rok czasu w PPA :) (z małymi przerwami). Oczywiście zarobiłem więcej ale i to nie były powalające wypłaty. :) No ale przyznam się trochę ze mnie leniuch. :D Dla nowych użytkowników moja pomoc będzie na pewno przydatna, nie oceniam się za jakiegoś dobrego lecz wszystko tłumaczę dokładnie i zrozumiale :) Dla osób które będą pisać posty ze z takimi wypłatami nie będę mieć refów odsyłam do pierwszego posta.

Rejestracja z reflinka nie jest przymusowa. Ale mile widziana

• 4

HighCash.org

HighCash.org

Świeżo zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 61 postów
octawius - :-O Dziękujemy za pomoc w budowaniu naszej społeczności! Jednak bezinteresowność jeszcze istnieje!
  • 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!