Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Zarabiaj na HighCash.org z JamePers'em

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

JamePERS

JamePERS

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 69 postów
Chcesz zarabiać duże pieniądze na HighCash.org?
Dobrze! Od dziś z moją pomocą będzie to możliwe!

Gdy zostaniesz moim poleconym otrzymasz pomoc:

- początkujący dowiedzą się o co chodzi dokladnie, jak zarabiać, na czym to wszystko polega itp; bardziej zaawansowani otrzymają po sprawdzeniu ich umiejętności informacje, które pomogą zarobić jeszcze więcej
- przy nauce obsługi programów Camtasia Studio, Visual Basic 2010
- w kwestii tworzeniu stron/blogów
- pomoc przy wyborze domeny i hostingu dla bloga strony
- w promowaniu stron
- w tworzeniu filmów oraz ich promowaniu
- w szukaniu nisz
- w tworzeniu wpisów i tagowaniu ich

Ponadto wysyłam podstawowe filmy instruktażowe jak wykonywać prosty program w Visual Basic itp.

Jeśli będziesz szybko łapał wszystko co potrzebne do zarobku i będę widział, że sie starasz to będę podpowiadał Ci coraz więcej, zdrazdzał nowe metody, tricki itp.

Odrazu po zgłoszeniu, początkowej rozmowie i wykonaniu podstawowych czynności otrzymasz kilka nisz aby blog nabrał trochę wpisów oraz byś zaczął na nim zarabiać $$$

Nieoficjalnie uczyłem już kilka osób zarabiać. Na serwisach PPA było to około 15 osób - zarobili oni wspólnie około 2000$

Kontaktować się możecie ze mną poprzez e-mail - mentorppa@all4youu.eu

Reflink - https://www.highcash...tml?ref=Kamirru

Jeśli masz konto a chcesz zostać moim refem napisz na e-mail ( swój nick + kod użytkownika )

Wszystkie osoby, z którymi zaczynam pracę proszę pisać na e-mail. Jeśli będę widział, że osoba stara się i to będę podawał swój nr GG i będziemy tam się kontaktować szybciej. Lecz jeśli jakaś osoba napisze od razu do mnie na GG to niestety nie będę prowadził rozmowy z nią, ponieważ robi się wtedy zamieszanie i nie wiem z jaką osobą o czym piszę ;)

I już na koniec: poskładane kilka dowodów moich wypłat na potwierdzenie, że potrafię zarabiać :]

Dołączona grafika

Zapraszam!
  • 1

HighCash.org

HighCash.org

Świeżo zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 61 postów
Polecamy! JamePERS jest na bieżąco w świecie uploadingu więc z pewnością pomoże każdemu zwiększyć zarobki :-)
  • 1

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!