Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

HighCash.org - Ogólna Dyskusja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

HighCash.org

HighCash.org

Świeżo zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 61 postów
Wszystkie wypłaty za luty zostały zrealizowane :-) Gratulujemy zarobków!
  • 0

HighCash.org

HighCash.org

Świeżo zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 61 postów
Przypominamy o trwającym marcowym konkursie HC :-) Tylko do dziś do godziny 12:00 można zgłaszać swoją propozycję hasła reklamowego :-)

Użytkownik HighCash.org edytował ten post 30 marzec 2013 - 02:15

• 0

HighCash.org

HighCash.org

Świeżo zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 61 postów

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU MARCOWEGO!

Spośród nadesłanych haseł do konkursu marcowego wyłoniliśmy trzy, które drogą głosowania ekipa HighCash.org uznała za najciekawsze.

Zwycięzcami zostały następujące osoby:

I miejsce: Użytkownik laack – otrzymuje rangę zieloną (80%) na okres 3 miesięcy + 50$

II miejsce: Użytkownik darnok734 – otrzymuje rangę zieloną (80%) na okres 3 miesięcy + 50$

III miejsce: Użytkownik mixerowns8 – otrzymuje rangę zieloną (80%) na okres 3 miesięcy + 50$

Zwycięskie hasło: "HighCash.org - Nowa definicja zarabiania!" i jego angielskie tłumaczenie zostanie wkrótce umieszczone na stronie głównej Serwisu.

Pozostałe osoby, które wzięły udział w konkursie, a nie wygrały nagród głównych otrzymują rangę niebieską (60%) na miesiąc kwiecień!

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! :-)

• 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Gratulacje dla zwycięzców! :) A hasło bardzo fajne. Chyba najlepsze jakie dotychczas spotkałem w PPA - proste, a zarazem genialne. Aż Wam go zazdroszczę! ;)
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Prawdak

Prawdak

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 26 postów
nc+-nowa definicja rozrywki : Czuję że autor mocno inspirował się reklamą pewnej platformy ;)
  • 1

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Kurcze, tak mi się właśnie wydawało, że gdzieś już słyszałem coś podobnego. Ale pomyślałem, że to dlatego, bo hasło brzmi tak fajnie :) Motto jednak będzie po angielsku na portalu "globalnym", więc nawet jeśli inspirowane było tym sloganem, to nie widzę osobiście żadnego problemu.
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

NeedMoney

NeedMoney

Początkujący

• Użytkownik
  • 6 postów
W ramach podziękowania Wam moi drodzy poleceni, postanowiłem zrobić konkurs. Jest on z okazji przekroczenia przez Was zarobionej kwoty 10 000$ w serwisie HighCash :)

Zasady Konkursu:

- Konkurs przeznaczony jest tylko i wyłącznie dla moich poleconych. Będzie trwał od 1 do 30 kwietnia.

- Zwycięzcą konkursu zostanie 5 osób, które w miesiącu kwietniu zarobią najwięcej w serwisie HighCash.org jako moi poleceni.

Nagrody dla zwycięzców są następujące:

1 miejsce – Tablet Manta Tab MID08S

Dołączona grafika

2 miejsce – Mysz komputerowa A4Tech Bloody Multi-Core Gun3 V7

Dołączona grafika

3 miejsce – Słuchawki Sony MDR-ZX100

Dołączona grafika

4 miejsce – Odtwarzacz MP3 Philips GoGEAR RaGa 4GB

Dołączona grafika

5 miejsce – Pendrive Goodram Gold Credit Card 16GB

Dołączona grafika

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 1 maja. Zwycięzcy poproszeni będą o podanie swoich danych adresowych, na które wyślę należne nagrody :)

Zapraszam do wzięcia udziału! W konkursie wystartować mogą również osoby nowo zarejestrowane - warunkiem jest jednak to, że muszą być podpięte pode mnie! :)

Wesołych I rodzinnych świat życzę :)
Powodzenia! :P
  • 0
Dołączona grafika

HighCash.org

HighCash.org

Świeżo zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 61 postów

Witamy!

W ostatniej przerwie technicznej dodaliśmy do Serwisu narzędzie, które pozwala Użytkownikom zmieniać wygląd swoich Gateway'ów na taki, który najbardziej pasuje do tematyki ich stron. Funkcja umieszczona jest w zakładce Narzędzia -> Moje Gatewaye.

Narzędzie posiada obecnie opcje:

- zmiany ilości wyświetlanych ofert

- zmiany tytułu oraz opisu znajdującego się u góry Gateway'a

- zmiany koloru tła Gateway'a

- wrzucenia własnego obrazka z tłem

- zmiany czcionki opisu oraz ofert

- zmiana wielkości wyświetlanych czcionek

Gateway od teraz posiada dwie funkcje:

- blokowania pobrania

- blokowania treści

Niedługo zostaną dodane kolejne opcje zmiany wyglądu, a tymczasem zapraszamy do korzystania z nowej funkcji na HC :-)

• 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Mam pytanko odnośnie HC. Zagadnienie które ktoś mi zapodał dziś na GG chyba :)

W regulaminie macie podaną informację, że jest zakaz wrzucania fake plików, a jednocześnie posiadacie fake opcje w serwisie, które do tego zachęcają.
  • 0

HighCash.org

HighCash.org

Świeżo zarejestrowany

• Konto Oficjalne
  • 61 postów
Karczu - Nie zachęcamy do uploadowania fake plików a dajemy możliwość wypromowania dodatkowo swoich wrzuconych plików poprzez dodanie własnych statystyk do nich :-)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!