Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Pare ważnych pytań :)

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Fasa_pl

Fasa_pl

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 15 postów
1. Jaki najlepszy serwis który posłuży mi jako backup wszystkiego co chce opublikowac? Tzn który
- ma nieograniczona pojemnośc
- nie musi posiadac programu partnerskiego
- jest najmniejsza szansa na usunięcie pliku (prawa autorskie itp)
- szybkośc uploadu im wieksza tym lepsza wiadomo :)
- FTP
- Najlepiej darmowy ale jak nie bedzie mozliwości to w premium tez sie zainwestuje

Dodam jeszcze ze jeżeli zajdzie potrzeba linki z takiego mojego serwisu "matki" nie beda publikowane i zostawie je tylko dla siebie jeśli wpłynie na to szanse unikniecia usuniecia plikow. Dobrze by było gdyby nie trzeba bylo kombinować ze zmiana nazwy plików żebym wszystko miał czytelne.

2. Czy mając plik np house s01e1.avi i zmieniając jego nazwe na np DH_1_1.rar zabezpiecze hasłem i dam na to jakiegos np safelinka plik uniknie usuniecia?
Znacie jakieś inne sposoby na zachowanie najdłuzszej żywotnośći linków w serwisach z programem partnerskim ?

3. Jak odbywa sie usuwanie plików/linków wewnatrz przez serwis? Ktoś zgłasza do serwisu naruszenie praw autorskich czy jakies boty hostingu monitoruja to co jest na ich serwerach ?

Dzieki za poświecony czas na przeczytanie i browar albo setunia dla kazdego co coś doradzi :D
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów
1. Znajdź jakąś chmurę, np. GG lub GoogleDrive
2. Nie wiem chyba nie.
3. Prawdopodobnie to i to
  • 0
Karczu: Sygnę wstaw sobie conajmniej 2krotnie niższą. Ludzie chcą tu konkretnej treści a nie jakiegoś anime na pół tematu w co drugim poście.

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Wrzucaj pliki na Chomikuj do folderu prywatnego zabezpieczonego hasłem.
  • 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2276 postów
Do pytania nr.2: Zmieniając nazwę, czy kryjąc plik pod innym zamaskowanym linkiem jest zbędne ponieważ pakując plik każde archiwum posiada kodowanie MD5, z którego można wyciągnąć hasło i dane w archiwum.

Do pytania nr.3: Raczej nikt nie robi tego ręcznie, skrypt sam wykrywa potencjalne pliki DMCA, później tylko administrator zagląda do raportu i decyduje czy kasować takowy plik.

Nawet jeśli skasują ci przykładowo Avengers.rar to wgrywając go ponownie zostanie automatycznie skasowany, tyczy się to tych hostingów na autorskich skryptach.
  • 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów
@HardPlayer On chce później to pobrać a żeby pobrać trzeba mieć transferu więcej a więcej transferu= płać,płać,płać.
A zakładam że On chce wrzucać większe pliki.
  • 0
Karczu: Sygnę wstaw sobie conajmniej 2krotnie niższą. Ludzie chcą tu konkretnej treści a nie jakiegoś anime na pół tematu w co drugim poście.

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2276 postów
@PtasioR jak wrzucasz do swojego chomika i pobierasz swoje wrzucone pliki to pobieranie jest darmowe nie wymaga transferu przez to że jest to twój osobisty dysk.
  • 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

Fasa_pl

Fasa_pl

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 15 postów
Chomik juz dawno słuzy mi do tego celu i świetnie sie sprawdza wiec chyba pozostane przy nim . Tylko wolno sie z niego sciaga:/ jak wezme jakies premium z chomikuj bedzie szybciej?
Ktore hostingi sa na autorskich skryptach ? Po czym to poznac?
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Musisz dobrze poznać skrypty masowe.
  • 0

Nikodemsky

Nikodemsky

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów
Temat ma już kilka dni ale myślę że warto wspomnieć - sam korzystam od jakiegoś czasu z Mediafire, duża pojemność, za darmo(lub premium - w tym przypadku pliki nigdy nie będą usuwane), zmienić nazwy plików można w każdym momencie, tworzyć foldery i wiele innych rzeczy - jedyny minus to brak FTP, mnie na początku też to trochę drażniło ale chmura zdaje egzamin.
  • 0

Fasa_pl

Fasa_pl

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 15 postów
no mediafire spoko ale potrzebne mi jak narazie 1,6 TB miejsca a w przyszlosci jeszcze wiecej wiec raczej odpada :/ Zostane chyba przy chomiku to najlepsza opcja.
  • 0

rafaldinho19

rafaldinho19

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów

Siemacie :) Jest rok 2016. Jakieś nowe pomysły na pytania nr 2 i 3?

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!