Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Ultramegabit.com

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

UploadereQ

UploadereQ

Początkujący

• Użytkownik
  • 4 postów
Host oferuje:

60% PPS i 40% za każdy rebill
75% PPS bez rebils
5 % z Poleconego

Plan PPD(zaliczają się tylko pliki o wadze 100MB+):

United States, Canada, United Kingdom - 20/1000
Germany, France, Europe - 11/1000
All others 4/1000

Wypłaty:
Paypal, Payza, Liberty Reserve lub Webmoney
25 $ minimum
Płaca w każdy czwartek

Ceny premek:
30 dni - 9.50$
90 dni - 24.99$
180 dni - 39.99$
365 dni - 74.99$

Upload:
10GB max na plik.
500GB miejsca na dysku (Bez aktywnego programu partnerskiego 150GB)
Pliki usuwane są po 180 dniach

Pobieranie:
250KB/s dla Free Usera
1 Plik na 30 minut (darmowy user)
1 plik na 10 minut(zarejestrowany user)
Brak Captcha przy pobieraniu plików
1 Gb max dla Free Usera
Możliwość blokowania plików tylko dla premium

Najpierw Rejestrujemy sie:
http://ultramegabit.com/register

Później rejestrujemy sie w programie partnerskim:
Czysty : http://ultramegabit.com/earn/signup
Polecający : http://pap.ultramega...d=5038aa2c7523e
A następnie piszemy do nich aby aktywowali program partnerski :
- Poprzez e-mail : rudy@ultramegabit.com
- Ticket na stronie
- wiadomość na wj
- wiadomość na facebook
  • 0

konski

konski

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 18 postów
10gb mozesz upac tylko jako premium user, limit dla prmeium jest 300 chyba ze podniesli, jak robisz duzo salesów, znaczy duzo sprzedajesz mozesz napisac, zeby ci zwiekszyli (ja mam 1.5tb ale nie korzystam z tego hosta), free moga pobierac 1gb tylko więc skreślam ten host, jak zaczynali było 2, serwery w usa, właściciel z Kanady, dobre speedy na free, wiec na ppd idzie cos uciukac, tyle, ze ludziki niechetne do tego hosta sa, wieje amatorszczyzna strasznie, sledze ich od poczatku jak byly 2gb myslalem zeby sie do nich przeniesc, swietna opcja ze dali pps plus rebilsy, no ale nie bede sie bawil w 1 gb party i pozniej co druga wstawka na crc errorach albo korupty, zobaczymy jak to sie rozwinie, ale swietlanej przyszlosci to ja im nie wroze
  • 0

UploadereQ

UploadereQ

Początkujący

• Użytkownik
  • 4 postów

10gb mozesz upac tylko jako premium user, limit dla prmeium jest 300 chyba ze podniesli, jak robisz duzo salesów, znaczy duzo sprzedajesz mozesz napisac, zeby ci zwiekszyli (ja mam 1.5tb ale nie korzystam z tego hosta), free moga pobierac 1gb tylko więc skreślam ten host, jak zaczynali było 2, serwery w usa, właściciel z Kanady, dobre speedy na free, wiec na ppd idzie cos uciukac, tyle, ze ludziki niechetne do tego hosta sa, wieje amatorszczyzna strasznie, sledze ich od poczatku jak byly 2gb myslalem zeby sie do nich przeniesc, swietna opcja ze dali pps plus rebilsy, no ale nie bede sie bawil w 1 gb party i pozniej co druga wstawka na crc errorach albo korupty, zobaczymy jak to sie rozwinie, ale swietlanej przyszlosci to ja im nie wroze

Amatorszczyzna? Jeden z nielicznych hostów ktory nie jest na tych walonych skryptach . No rozumie Cie bo gry w partach po 1 GB to męka czy filmy FullHD .. Ale zwykłe czy tam m720p/720p to w sam raz.. Limit dla premium 300? gdzie to masz ? Tu masz dowodzik że masz 500 GB bez premium ale z aktywnym programem partnerskim !
Dołączona grafika
  • 0

konski

konski

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 18 postów
ta bo nie jest na xfs pro to nie amatorszczyzna, i zrobili sobie wlasna bramke na pejmenty, mowie z limitem, ze bylo 300 po tym jak go wprowadzili, na poczatku wcale nie bylo limitu :) mi dali jak mowilem 1.5 tb ale nie korzystam z tego hosta, nie chca mi z tego sciagac, nie wspominajac juz o kupowaniu premkow
  • 0

UploadereQ

UploadereQ

Początkujący

• Użytkownik
  • 4 postów
Serwis chce na razie przyciągnąć nowych uploaderów i minimum to nie 25$ tylko 4-7$ :cool: Jednym minusem jest to że jest pobierana prowizja przez paypal :-/
A tu jedna z już kilku wypłat :
Dołączona grafika
  • 0

freik

freik

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 12 postów
polecam tutaj jak ktos chce sie zapisac ;)
http://uploaduj.com/...ltramegabitcom/
  • 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2282 postów

Ten temat został zamknięty i przeniesiony do kosza przez moderatora z powodu złamania regulaminu forum.
Jeżeli uważasz, że nie powinien się tu znaleźć napisz prywatną wiadomość do kogoś z ekipy.

• 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!