Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Wybór domeny i hostingu

• Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

mateusz43

mateusz43

Żaczek

• Użytkownik
  • 119 postów
Witam, piszę do was z pytaniem i prośbą o pomoc w sprwie wyboru domeny i hostingu. Po pierwsze - domena. Czytałem na forum, że USA ma jurysdykcję na domeny .com i .net i czy ma jeszcze na jakieś? Jakie domeny polecacie i gdzie je kupić. Po drugie serwer, gdzie go kupić (tak jak w przypakdu domen, proszę o podanie jakiejś firmy typu nazwa.pl itp nie musi byc to polska firma) Po trzecie czytałem na forum, tylko nei moge sobie przypomnieć gdzie, jak ktoś pisał żeby kupic serwer w mniej liberalnym kraju czy coś takiego że wtedy jest inne prawo czy coś takiego. Uploadował będę fejki i pomóżcie, gdzie co kupić i jakie żebym nie miał konfliktów z prawem. Dzięki!
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Uploadował będziesz fejki, więc właściwie nie masz się czego obawiać.

Btw na stronie swojej będziesz tylko umieszczł linki do downloadu, czy będziesz na serwer faktycznie wrzucał te pliki?

Ja od siebie polecam: http://uploaduj.com/...partnerski-t76/ - raczej bardzo bezproblemowi, do tego kapitalny support, bardzo pomocny.
  • 1

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

mateusz43

mateusz43

Żaczek

• Użytkownik
  • 119 postów
Linki do downloadu, np download here i przenosi na strone przykladowo SC i tam mozna kliknac pobierz itp Takie pytanie jakbym wrzucal faktycznie na serwer to tez bym mogl zarabiac?
  • 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2282 postów
Jeśli o serwer się rozchodzi to polecam pośrednika superhosta, którym jest star-kom.eu, posiadają bardzo tanie i wydajne serwery. Lecz najważniejsze jest to że nie przyczepią ci się do prowadzonej działalności na stronie ze względu iż są tylko pośrednikami.

Lokalizacja to Polska i USA, w zależności jaki pakiet serwera się wybiera.
  • 1

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

mateusz43

mateusz43

Żaczek

• Użytkownik
  • 119 postów
noutikus tam pisze ze serwer to 30zł/rok czy mozliwe jest zeby bylo az tak tanio?
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów

Linki do downloadu, np download here i przenosi na strone przykladowo SC i tam mozna kliknac pobierz itp Takie pytanie jakbym wrzucal faktycznie na serwer to tez bym mogl zarabiac?

Jakbyś blokował bezpośrednio widgetami z sieci afiliacyjnych, to tak. Ale wówczas wrzucanie fejka na serwer byłoby już zbyteczne, bo po co, jeśli gateway i tak już odblokowany? ;) Generalnie rzecz biorąc nie masz się czego obawiać.
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

JamePERS

JamePERS

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 69 postów
Jeśli nadal szukasz pomocy podaj swoje gg na pw powiem gdzie kupić jak połączyć domenę z hostingiem a także jak zainstalować wordpresa itp..
  • 1

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2282 postów

noutikus tam pisze ze serwer to 30zł/rok czy mozliwe jest zeby bylo az tak tanio?

Tak, sam mam tam 2 serwery wykupione. Jeden bezlimitowy Ultimate a drugi Maxi Pro i wszystko jest zgodnie z cennikiem.
  • 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

mateusz43

mateusz43

Żaczek

• Użytkownik
  • 119 postów
Ok to z serwerem już wszystko wiem, dziękuję za odpowiedzi:) A pomożecie z domeną? Jaką wziąć końcówkę? I też z linuxpl.com czy z jakiejś innej firmy?
  • 0

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów
.com .net .org .info .eu. Chyba najlepsze do "tego typu działalności". Nie wiem po ile tam płacisz w linuxpl, ale np. w AZ.pl za którąś z tych 5 domen na 1 rok zapłacisz brutto 12,30 zł.
  • 0

Dołączona grafika

mateusz43

mateusz43

Żaczek

• Użytkownik
  • 119 postów
Diqtion dzieki za szybka odpowiedz, ale podobno com i nett sa pod jurysdykcja USA i tu jest pytanie czy mgoa mi cos zrobic za upanie fake'ow?
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Nie.
  • 0

mateusz43

mateusz43

Żaczek

• Użytkownik
  • 119 postów
Aha dzieki, teraz musze wybrac miedzy .com a .net czy sa jakeis roznice z pozycjonowaniem tych domen czy cos? Ktora ostatecznie wybrac?:D
  • 0

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów
Gdzieś kiedyś czytałem, że podobno .eu są lepiej traktowane jeżeli chodzi o późniejsze pozycjonowanie, ale czy to mit, czy tak naprawdę jest tego zweryfikować w 100% nie mogę, a co do .com i .net to wielkiej różnicy być nie powinno.
  • 0

Dołączona grafika

mateusz43

mateusz43

Żaczek

• Użytkownik
  • 119 postów
To sprawe koncowki mamy juz zalatwiona, ale teraz ostatnie (serio:D) pytanie; nazwe domeny brac dluga z wieloma slowami kluczowymi czy jak najkrotsza? Bo krotkie latwiej zapamietac ale przeciez nikt raczej nie bedzie zapamietywal strony z ktorej sciagnal fake'a:D Jak myslicie?
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Postaraj się wybrać jak najtrafniejszą nazwę, najlepiej z jednym, max. dwoma słowami kluczowymi. Coś, to wyglądać będzie wiarygodnie w Twoim odczuciu.
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Dokładnie. Słowa kluczowe możesz w meta tagach później określić. A wygląd domeny też ma znaczenie bo wielu ludzi na to zwraca uwagę.
  • 0

Kashino

Kashino

Żaczek

• Top Earner
  • 232 postów
Jeszcze co do konfliktu z prawem to nic ci nie mogą za to zrobić, żaden z plików nie znajduję się na twoim serwerze. Dodaj w stopce, że żaden z plików nie znajduje się na twoim serwerze ty jedynie udzielasz informacji o "programie" i nie bierzesz odpowiedzialności za szkody spowodowane wadliwym działaniem programów (oczywiście nic takiego nie będzie bo to fake :) ). Nawet jakby ktoś się poskarżył to pierwszę co zgłoszą się do serwisu PPA. ;)
  • 0
Dołączona grafika

mateusz43

mateusz43

Żaczek

• Użytkownik
  • 119 postów
Dzięki Wam za pomoc, temat można zamknąć bo już wszystko wiem, może się innym przyda. Mam nadzieje, że niedługo zobaczycie moje screeny wypłat:) POZDRAWIAM
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów

Mam nadzieje, że niedługo zobaczycie moje screeny wypłat:) POZDRAWIAM

Na to liczymy i tego Ci życzę :) Pozdrawiam.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!