Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

EgoFiles.com - Opis Hostingu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

betclic666

betclic666

Żaczek

• Użytkownik
  • 122 postów

Oj Amatorku, nie znasz sytuacji, a piszesz bzdury. Idąc dalej - kim trzeba być aby wydawać 300zł na konto (z prawie trzydziestoma warnami) na jednym polskim forum, aby po chwili wyłapać bana za badziewny upload, a później płakać z multikonta o odbanowanie? Podpowiem: Tobą. ;)

Użytkownik betclic666 edytował ten post 08 kwiecień 2014 - 15:02

• 0

ZeeZ

ZeeZ

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 71 postów

Miałem tam konto premium dożywotnie wykupione pewnie poszło z dymem. 99 zł przepadło

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Użytkownik
  • 2282 postów

Adres główny strony nie wyświetla już komunikatu o 24 godzinnej przerwie związanej z przenoszeniem do nowej serwerowni.

Wyświetla się tylko not found (od cloudflare). EGO już padło, raczej nie wrócą.

• 0
Dołączona grafika

"Nothing else matters..."

kocurekbury

kocurekbury

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów

no to poszło sie ebać 360 zl

• 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Użytkownik
  • 2282 postów

U mnie ponad 600 PLN + dożywotnia premka :|

• 0
Dołączona grafika

"Nothing else matters..."

Shaki

Shaki

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 322 postów

Taki biznes dlatego nigdy nie trzymam za dużo kasy na koncie hostingu już nie raz mnie taka sytuacja spotkała nie ważne że wydaję się porządny host oni z dnia na dzień się zawijają :) u mnie tylko 80zł poszło akurat zleciłem wypłatę dzień przed zniknięciem ich :)

• 0

kocurekbury

kocurekbury

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów

miałem bonus 20 %  szkoda mi było wypłacać mniejsze sumy teraz wypłacam co tydzien nie bawię się w trzymanie kasy

• 0

knopek

knopek

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 15 postów

również miałem 80 zlecone dzień przed, 17% bonusu i dożywotnią.

szkoda host był nawet ok, miejmy nadzieje rapidu nie jest od nich a jeśli jest żeby nie padło po roku :)

• 0

marekjarek5

marekjarek5

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 81 postów

Hosting zgarnął przez te lata bardzo duże pieniądze - to był najbardziej popularny hosting wśród Polaków, dzięki naiwności, przeciętnego Kowalskiego który nadal myśli, że na uploadingu można coś zarobić. NIE MOŻNA! To wyłącznie strata czasu - jak się podsumuje wszelkie koszty, czas, praca, to zarabiają tylko ci którzy z takiej naiwności robią biznes.

No ale, jeleni wciąż nie brakuje, stąd ciągły wysyp kolejnych hostingów!!!

• 0

f54

f54

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 35 postów

to czemu dalej nie zarabia skoro jeleni nie brakuje? dla tego odsetka ludzi którzy trzymali tam kilka stówek, żeby im go nie wypłacić? trochę tego nie kapuję

zresztą ogólnie robiąc biznes wykorzystuje się naiwność/leniwośc/zacofanie ludzi, patrz np. gale ksw:D

• 0

marekjarek5

marekjarek5

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 81 postów

to czemu dalej nie zarabia skoro jeleni nie brakuje? dla tego odsetka ludzi którzy trzymali tam kilka stówek, żeby im go nie wypłacić? trochę tego nie kapuję

zresztą ogólnie robiąc biznes wykorzystuje się naiwność/leniwośc/zacofanie ludzi, patrz np. gale ksw:D

Może, dochód  z wykupu, przedłużenia, kont Premium był mniejszy niż kwoty należne tym co wstawiają?

Może, zostali postawieni pod ścianą, albo zamknięcie serwis, albo czekają was procesy o odszkodowania na rzecz właścicieli praw autorskich?

Może powiedzieli sobie dość, albo też powody były inne.

Ale jakie to ma znaczenie?

Pomysł na zarabianie jest i będzie aktualny, są chętni do pobierania, są chętni do wstawiania. Jest popyt, jest podaż, dlaczego na tym nie zarabiać?  Przecież, można odpalić kolejny tego typu serwis, np ukierunkowany na rynki wschodzące, no nie wiem Ameryka Południowa, itp, itd..

Albo, zarobiło się już tyle, że teraz czas na korzystanie z uroków życia... 

Użytkownik marekjarek5 edytował ten post 19 kwiecień 2014 - 19:10

• 0

Paweloso

Paweloso

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów

Od czasu komunikatu na stronie nie odwiedzałem jej więcej aż do dzisiaj... i ciśnienie mi nieźle podskoczyło - 160 PLN poszło się ***** :(

Skąd tu teraz mieć pewność co do innych hostingów, że nie upadną z dnia na dzień tak jak Egofiles? :/

• 0

Lupus

Lupus

Żaczek

• VIP
  • 194 postów

Rada jest tylko jedna. Wypłacać, jak tylko osiągniesz minimum. 

• 0

Paweloso

Paweloso

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów

Rada jest tylko jedna. Wypłacać, jak tylko osiągniesz minimum. 

Chciałem to zrobić - gorzej, że nie było miałem gdzie wypłacić :(

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!