Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

EgoFiles.com - Opis Hostingu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

wojtasekpl

wojtasekpl

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 67 postów

Tak teraz jest odejmowany czas premium za remonte :) Według mnie dość ciekawa inicjatywa ze strony administracji :)

Zgadzam się.
Może będzie mniej dzieciaków, którzy nie szanują pracy uploaderów.
  • 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1059 postów
Dokładnie :)
  • 0

6wHy6rY.png

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2280 postów
Skoro już tu piszę proponował bym zrobić podforum dla tego hosta.

Dołączona grafika
  • 0

noutilus-1(1).gif

"Nothing else matters..."

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Podforum zostało zrobione. Zachęcam do dyskusji.
  • 0

sedor

sedor

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 55 postów
jak sprawdzić swoich poleconych?
  • 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2280 postów
Sprawdzanie ilu ma się poleconych nie jest chyba możliwe.
  • 0

noutilus-1(1).gif

sockk

sockk

Żaczek

• VIP
  • 210 postów
nie wyświetla mi nigdzie dzisiaj zarobków... po przejściu na stronę: http://egofiles.com/earn_downloads gdzie powinny być zarobki, wyświetla mi się informacja 404 not found. Ktoś ma też taki problem? Chwilowe?
  • 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2280 postów
Chwilowe.
  • 2

noutilus-1(1).gif

Sasuke1993

Sasuke1993

Początkujący

• Użytkownik
  • 4 postów
Czy nalicza sciaganie z zagranicy? ;)
  • 0

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów

Czy nalicza sciaganie z zagranicy? ;)

Z tego co mi wiadomo to nie :)
  • 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2280 postów
Raczej nie nalicza bo to hosting typowo dla naszego kraju. Pewności jednak nie mam.
  • 0

noutilus-1(1).gif

djmichu55555

djmichu55555

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 279 postów
to po co by dali obcje jezykową Angielską żeby Amerykanie nie mogli pobierać ??
  • 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2280 postów
Napisałem że nie mam pewności co do tej kwestii czy nalicza. HellShare było odblokowane dla Polski, Słowacji i Czech a wersja angielska mimo zablokowanych pozostałych krajów istniała... więc tu wersja językowa do wyboru raczej ma małe znaczenie.
  • 0

noutilus-1(1).gif

bartekblond

bartekblond

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów
Kontaktował się ktoś może z nimi, bo napisałem im maila, bo mam problem z naliczaniem i nie mam żadnej odpowiedzi od nich.
  • 0

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2280 postów
Na czym polega problem z naliczaniem? Myślę że nie odpiszą na majla ponieważ sam do nich kiedyś już dawno temu pisałem i nie uzyskałem odpowiedzi.
  • 0

noutilus-1(1).gif

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5469 postów

Hajs im wpada z premek to nie sprawdzają emaila, działa im serwis na "autopilocie" bez ingerencji jak widać ;) Dobrze, że znajdują chociaż czas na wypłaty...

• 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

noutilus

noutilus

Nothing else matters...

• Administrator
  • 2280 postów

Hajs im wpada z premek to nie sprawdzają emaila, działa im serwis na "autopilocie" bez ingerencji jak widać ;) Dobrze, że znajdują chociaż czas na wypłaty...

Większość takich serwisów nie odpisuje na mejle ze względów bezpieczeństwa, więc Cat, Ego czy inny host jest mało komunikatywny.

Innym dobrym rozwiązaniem mogło by tu być wprowadzenie oficjalnego supportu taki jak jest np. na TurboBit.
  • 0

noutilus-1(1).gif

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5469 postów

Nie odpisuje na emaile ze względów bezpieczeństwa? Mógłbyś rozwinąć?

I jeśli tak jest, to po jaką cholerę email kontaktowy pozostawiają?

• 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów

Na czym polega problem z naliczaniem? Myślę że nie odpiszą na majla ponieważ sam do nich kiedyś już dawno temu pisałem i nie uzyskałem odpowiedzi.

Ja jak mam jakiś problem na egofiles i jak do nich napiszę odp mam w ciągu 24h :)

• 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5469 postów

Jak będziesz do nich pisał następny raz, to poproś by rzucili okiem na emaila ode mnie...

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!