Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

EgoFiles.com - Opis Hostingu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
113 odpowiedzi w tym temacie

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów
Reff: http://egofiles.com/register_52468
Czysty link: http://egofiles.com

Tak więc:

Plan zarobków za ściąganie plików

Dołączona grafika

Plan zarobków ze sprzedaży kont

Posiadamy najlepszą ofertę zarobków ze sprzedaży kont. Tylko u nas otrzymasz aż 25% zysków z każdego sprzedanego konta Premium a także za każdorazowe jego przedłużenie. Nie przewidujemy żadnych limitów na ilość zakupionych kont więc jest to doskonała okazja na pasywny dochód twojej strony.

Plan mieszany

Dla wszystkich użytkowników naszego serwisu oferujemy także mieszany plan zarobków. Połączone są w nim plany zarobków ze sprzedaży kont oraz ze ściągnięć. W planie mieszanym oferujemy stałe 50% ze stawek za pobrania + 50% ze stawek za sprzedaż. Możesz dowolnie ustawić swój plan w ustawieniach swojego konta.

EXTRA: + 10% z polecenia

Dodatkowo oferujemy także 10% z dochodów innych osób którym poleciłeś nasz serwis. Aby uzyskać 10% z przychodów innego użytkownika musi się on zarejestrować poprzez twój link polecający. Link polecający możesz podpinać w banerach reklamowych na swojej stronie lub udostępniać znajomym.

Ja wrzucam tu 6 dni i 35zł już ma więc nie jest najgorzej :)
Jak by był ktoś zainteresowany zapraszam do kontaktu na PW :)
  • 0

venzer

venzer

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 48 postów
Ho ho polski hosting:D , Bardzo małe stawki w porównaniu z innymi zagranicznym hostingami;/
  • 0

banner++468x60+Formyplatnosci+1.1.gif

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów
Może i małe ale idzie szybko nazbierać kasy :)
  • 0

DzienDobry

DzienDobry

Żaczek

• Użytkownik
  • 224 postów
No takich stawek to jeszcze nigdzie nie widziałem :D
  • 0

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów
Ale wypłacalny ja zbierałem 9 dni na wypłatę :)
  • 0

DzienDobry

DzienDobry

Żaczek

• Użytkownik
  • 224 postów
To w miare szybko uzbierałeś te 5 dyszek ,może sie pochwalisz skrinem statystyk ? :>
W ogóle dziala remote jakieiś ? czy tylko zdalne z kompa wchodzi w gre ? :D
  • 0

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów
Remonte działa na premium :) statystyki nie są jak na RG czy TB - niestety :)
  • 0

wojtasekpl

wojtasekpl

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 67 postów
Stastyki nie są złe, a ftp chodzi ślicznie. Osobiście polecam, bo to świetny host.
  • 0

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów
Wypłaty również momentalnie - fakt nie wypłacają już na paypal ale ostatnio zlecałem na konto bankowe około 9:00 to kaska była już o 9:30 :)
  • 1

ZeeZ

ZeeZ

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 71 postów
Jak na razie jest dobrze, kase mozna zamienić na voucher 8 zl na 30 dni to nieźle. Za pobrania naliczają lepiej niż obecnie Helshare.

Polecam
  • 0

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów
Co do wypłat to zlecam również na konto bankowe - ostatnio wypłata zlecona 5 min później pieniądze już były zaksięgowane :)
  • 1

ziomecki

ziomecki

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 91 postów
moze to banalne pytanie ale jak z tego wyplacic kase? Numer konta podalem 50 zł juz mam od 5 dni i nic sie nie dzieje :(
  • 0

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów

moze to banalne pytanie ale jak z tego wyplacic kase? Numer konta podalem 50 zł juz mam od 5 dni i nic sie nie dzieje :(

Wchodzisz w zakładkę wypłata - i masz przycisk wypłać
  • 0

ziomecki

ziomecki

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 91 postów
Dziekuję bardzo za odpowiedź. Przyznam, że nigdy bym na to nie wpadł :D
  • 0

ziomecki

ziomecki

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 91 postów
Zauważyliście może, że na egofiles zniknęła zakładka zarobek?
Czy to oznacza że ten hosting przestaje już płacić?
  • 0

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów

Zauważyliście może, że na egofiles zniknęła zakładka zarobek?
Czy to oznacza że ten hosting przestaje już płacić?

Ja ją mam cały czas - nie wiem co jest u Ciebie nie tak

http://scr.hu/0eul/x7l6a
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
Może podeślij mu screena z miejscem gdzie ona jest :P
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

bialywsrh

bialywsrh

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 21 postów
Witam, mam do sprzedania konto na egofiles. na koncie znajduje sie 14 zł oraz premium do 14 listopada.

KONTAKT GG:1991234

JEZELI CHODZI O CENE, NA PEWNO SIE DOGADAMY :))
  • 0

Duszek2404

Duszek2404

Początkujący

• Użytkownik
  • 4 postów
Ja mam takie dośc nietypowe pytanie, a mianowicie, wczoraj zakupiłem sobie premke w normalny, legalny sposób poprzez strone za 17zł na 30 dni. Spodziewałem się (nie czytałem nic o tym przed zakupem), że remote upload będzie działał z ego na ego, i dodatkowo z innych serwisów za odejmowanie czasu premium. Niestety, z ego na ego nie da się w ogóle remotować, a z innych serwisów (tylko nie których) da się remotowac z odejmowaniem czasu co jest niezbyt ekonomiczne. Wychodze z zapytaniem, czy to normalne, tak jest i już, czy to jakiś błąd, a może ja robie coś źle? Napisałem do suppportu 2 dni temu, ale nie odpisują. Wiem, że pewnie napiszecie "my nie remotujemy", ale ja remotuje i pisze, że uzyskać odpowiedź kreatywną :) Z góry dziękuje za pomoc :)
  • 0

Frix93

Frix93

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 448 postów
Tak teraz jest odejmowany czas premium za remonte :) Według mnie dość ciekawa inicjatywa ze strony administracji :)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!