Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
170 odpowiedzi w tym temacie

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
Niezła kasa! Gratuluję i zazdroszczę ;) Fajna sprawa z tym blogiem, taka platforma do komunikacji z Poleconymi to dobra rzecz.
  • 1

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów
Dzięki, w ten weekend mam trochę innej pracy, ale postaram się jeszcze we wrześniu dodać możliwość pisania u mnie na blogu swoich mikroblogów, w którym opisywałoby się swoje zarobki, swoją pracę, wyznaczało swoje cele etc. Kilku chętnych już mam, no a potem jakie poradniki ułatwiające mi pracę z poleconymi ;)
  • 0

Dołączona grafika

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
No cykl jakichś poradników by się przydał, do tego jakieś przydatne narzędzia, techniki, wtyczki do blogów WP etc :) Takie kompendium dla Poleconych.
  • 1

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1058 postów
Ja czekam na kase na domene i się od razu znowu zgłaszam do Diqtion'a :D
  • 0

6wHy6rY.png

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów
Dokładnie, przydatne też dla mnie, bo mogę je potem wysyłać, czy się do nich odwoływać zamiast ciągle każdemu pisać prawie to samo ;)
  • 0

Dołączona grafika

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów
Przepraszam, że tak późno, ale nie było mnie od 8 w domu. Podsumowanie Września czas przeczytać - http://zarabiamyprze...wanie-wrzesnia/

DZIĘKI EKIPO!!
  • 0

Dołączona grafika

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
Bycie mentorem PPA może być Twoim sposobem na życie. Kasę masz z tego niezłą, jakbyś dorzucił jeszcze ze 2 serwisy do tego, to wynik miałbyś znacznie lepszy.
  • 0

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów
Czemu tak uważasz? Poza tym jeżeli miałbym zarabiac gdzie indziej niż na FC to jedynym godnym serwisem jest FileIce, lecz tam jak wiadomo ciężko o akcpetację konta dla Polaka więc ciężko byłoby mi tam wkręcać poleconych.
  • 0

Dołączona grafika

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
Wiesz, nie przesadzaj. FC jest mniej-więcej na poziomie innych serwisów PPA w Polsce, jest w sumie dość specyficzny w moim odczuciu i nie porównywałbym go aż do FileIce :) Nie wiem w czym np. GoUpload miałoby być gorsze od FC - według mnie to jest najsolidniej działający hosting obecnie, mało się słyszy o awariach u nich, jakichś failach, dodatkowo wyglądają ładnie i po prostu robią swoje.

Poza tym mirrory z kilku hostingów na raz zwiększają zarobki, bo jeden ma awarie lub jakieś problemy, to ktoś korzysta z drugiego, a nie odchodzi z opuszczoną głową.
  • 0

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów
Nie napisałem, że FC to konkurenct FileIce. Napisałem tylko, że jeżeli miałbym zarabiać gdzieś indziej niż FC - byłoby to tylko FileIce. Go Upload nie ma tyle funkcji ile mam w FC i z których oczywiście korzystam jak chociażby swój własny widget z ofertami z wielu sieci, czy gateway.
  • 0

Dołączona grafika

ulung

ulung

Rozkręca sie

• Tutor
  • 487 postów
A co wiecej jest na FileIce niz GoUpload? ;)
  • 0
Kazdy problem jest trudny do momentu, kiedy staje sie prosty ;)

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1058 postów
Diqtion'a świetny mentor :) jeszcze problemy mam z szukaniem niszy ale może kiedyś coś ruszy.
  • 1

6wHy6rY.png

FireCash.org

FireCash.org

Żaczek

• Konto Oficjalne
  • 242 postów

Wiesz, nie przesadzaj. FC jest mniej-więcej na poziomie innych serwisów PPA w Polsce, jest w sumie dość specyficzny w moim odczuciu i nie porównywałbym go aż do FileIce :) Nie wiem w czym np. GoUpload miałoby być gorsze od FC - według mnie to jest najsolidniej działający hosting obecnie, mało się słyszy o awariach u nich, jakichś failach, dodatkowo wyglądają ładnie i po prostu robią swoje.

Poza tym mirrory z kilku hostingów na raz zwiększają zarobki, bo jeden ma awarie lub jakieś problemy, to ktoś korzysta z drugiego, a nie odchodzi z opuszczoną głową.

Nie pochlebiaj innym polskim serwisom...wystarczy spojrzeć na Topke...u nas zarabają sami najlepsi i nie są z nami tylko z sympatii. Nie uważam zebyśmy mieli się czegoś wstydzić w porównaniu z jakimś tam Filelce... W Polse jesteśmy niekwestionowanym nr 1 a teraz mamy plany pobić konkurencje z zagranicy :) i z pomocą naszych earnerów POBIJEMY !!!
  • 0
Dołączona grafika
Zarabiasz u konkurencji? Możemy podwoić Twoje zarobki ! Napisz PW lub na gg(5990424) a otrzymasz indywidualną ofertę(gwarancja przebicia konkurencji)

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów
Wypłata za wrzesień już jest: http://uploaduj.com/...ta-wrzesien-fc/

Zapraszam na bloga: http://zarabiamyprze...ta-za-wrzesien/

Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI! Gdyby nie Wy, suma ta byłaby mniejsza!
  • 0

Dołączona grafika

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów

Nie pochlebiaj innym polskim serwisom...wystarczy spojrzeć na Topke...u nas zarabają sami najlepsi i nie są z nami tylko z sympatii. Nie uważam zebyśmy mieli się czegoś wstydzić w porównaniu z jakimś tam Filelce... W Polse jesteśmy niekwestionowanym nr 1 a teraz mamy plany pobić konkurencje z zagranicy :) i z pomocą naszych earnerów POBIJEMY !!!

No właśnie ostatniospojrzałem na Waszą topkę i szczerze mówiąc byłem bardzo zaskoczony :) Jeżeli wysokość zarobków miałaby być główną bądź jedyną miarą, to w PL chyba zdecydowanie FC jest liderem.
  • 0

FireCash.org

FireCash.org

Żaczek

• Konto Oficjalne
  • 242 postów
FC to serwis gdzie zarabia się kasę więc to zarobki są najważniejszym kryterium. Ktoś może nas nie lubić, ale prawda jest taka,że u nas można zarobić najwięcej. Świadzy o tym niedawny napływ ludzi z SC i innych konkurencyjnych serwisów :)
  • 0
Dołączona grafika
Zarabiasz u konkurencji? Możemy podwoić Twoje zarobki ! Napisz PW lub na gg(5990424) a otrzymasz indywidualną ofertę(gwarancja przebicia konkurencji)

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów
Sam ostatnio dostaje dużą liczbę e-maili od ludzi nawet z CPA czy AWM o przejście do FC ;)
  • 0

Dołączona grafika

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów
Eh, no jak ja Was kocham! Październik to miesiąc rekordów! Waszych rekordów! Zarobiliście razem 7 320 $!

Wpis: http://zarabiamyprze...e-pazdziernika/
  • 1

Dołączona grafika

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
Najs... Kwoty które tu podajesz mówią same za siebie :)
  • 1

Kashino

Kashino

Żaczek

• Top Earner
  • 232 postów
Macie już statystki na FC ile razy kliknięto w link i ile razy otwarto ofertę? tak jak nowym SC?

Drugie pytanie, dlaczego nie mam konta silver? podobno miałem dostać je na stałe, poprzez uploaduj.com
  • 0
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!