Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em!

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
170 odpowiedzi w tym temacie

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów

logo.png

REJESTRACJA W FIRECASH | ZARABIAMYPRZEZ.NET

Chcesz zacząć zarabiać poprzez Uploading PPA? Nie wiesz jak zacząć, a może już zarabiasz, ale interesuje Cię duża kasa?

NIC PROSTSZEGO! JA RAZEM Z FIRECASH CI W TYM POMOŻEMY!!

• dokładnie powiem jak zacząć, jeżeli jesteś totalnie zielony, wyjaśnię Ci wszystko co związane z PPA i odpowiem na każde Twoje pytanie. Moi poleceni na pewno potwierdzą, że bardzo miło rozmawia się ze mną nie tylko na tematy zarabiania ;)
  • poprowadzę Cię w przygotowaniu swojego bloga, jeżeli wybierzesz darmową alternatywę, powiem gdzie i jak założyć, pomogę dobrać styl, jeżeli zdecydujesz się na profesjonalny blog, powiem gdzie i jak kupić domenę i hosting, abyś wyszedł na tym najkorzystniej (wydał jak najmniej), pomogę lub zainstaluję za Ciebie WordPress, przygotuję profesjonalny styl i wykonam logo pasujące go niego,
  • już na start dostaniesz kilka nisz, aby od samego początku na Twoim blogu coś się pojawiło, aby nie stał on pusty, potem wytłumaczę jak szukać własnych nisz w przyszłości,
  • dzięki FireCash Twój blog będzie pozycjonowany w Google tak, abyś zdobył wysoki traffic, co spowoduje wysokie zarobki, oprócz tego pomagam i mówię jak masz promować swojego bloga na bieżąco!

Czego wymagam?

• zarabiania TYLKO w FireCash
  • nie wybiegania w przyszłość, robimy wszystko po kolei, nic do przodu.

KONTAKT

Na e-maile odpisuję do 24h (maksymalnie, ponieważ odpisuję kilka razy dziennie). Jeżeli chcesz wiedzieć kiedy jestem na LiveChat wejdź na zarabiamyprzez.net i zajrzyj do ramówki.

Z osobami, które zarabiają ze mną dłużej, bądź wykazują największe chęci kontaktuje się poprzez GG/SMS.

Użytkownik Diqtion edytował ten post 03 luty 2014 - 06:12

• 4

Dołączona grafika

Stiuil06

Stiuil06

Pro Elo Hejter

• Zbanowany
  • 418 postów
a ja mogę odezwać się na gg? :)
  • 0
Zbyt duża sygnatura. Zrób nam przysługę i już niczego nie wstawiaj.
//HardPlayer

Foch i ch*j.
//Stiuil06

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów
Możesz, ale wtedy ocenię, czy pozostaniemy przy GG, czy odeślę Cię na maila bądź ChatLive.
  • 0

kamiol3

kamiol3

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 282 postów
siema, pewnie skorzystam ale jeszcze nie teraz, zapewne gdzieś pod koniec sierpnia, jak zakupie domenę i serwer :]
  • 0

"Życia nie oszukasz"

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów
Witaj, możesz już napisać - pomogę wybrać serwisy gdzie tanio kupisz dobry serwer i domenę ;)
  • 0

kuba485

kuba485

Żaczek

• Top Earner
  • 198 postów
mam serwer, w pn lub jutro zakupie domene :D Mam bloga z duża ilością hacków,
hacków 100 +
Ładnie każdy opisany z obrazkami

I jaki zysk minimalny mi z tego zagwarantujecie?:D
  • 0

http://firecash.org/sgn.php?id=4805&vtype=all

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów
Nikt nic Ci nie zagwarantuje. To nie od Nas zależy, czy Twoje nisze są dobre, czy nie. My pomagamy zarabiać, a nie gwarantujemy zarobek.
  • 0

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów
Lipiec już za nami. Czas na podsumowanie 1 miesiąca pracy z Wami moi kochani ;)

http://zarabiamyprze...umowanie-lipca/
  • 0

Dołączona grafika

barteek_93

barteek_93

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 35 postów
Coś nic mi nie otwiera ;/

Biała strona, adblock wyłączony.
  • 0

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów
Nie możliwe, na pewno działa, bo już mam SPAM na skrzynce ;)

Spróbuj wejść wpisująć w pasku adresu zarabiamyprzez.net i klikająć w najnowszy wpis.
  • 0

Dołączona grafika

kamiol3

kamiol3

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 282 postów
NIcee :D
  • 1

"Życia nie oszukasz"

Daroslawo

Daroslawo

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 63 postów
Gratuluję Diqtion'owi i oczywiście jego refom. Rzyczę wysokich zarobków.
  • 1

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Mnie Nod informuje, że strona jest zainfekowana.

Dołączona grafika
  • 0

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów
Tak NOD właśnie wykrywa coś w JavaScripcie. Postaram się to ogarnąć jutro jak wrócę do domu ;)
  • 0

Dołączona grafika

barteek_93

barteek_93

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 35 postów
Gość wie co robi, lepszego mentora nie mogłem sobie wybrać :P

Dzisiaj: $7.72
MCZ: $22.49Dołączona grafika

Zarabiam niecałe 2 tygodnie ;)

Oczywiście polecam.
  • 1

lebshot

lebshot

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 10 postów
Koleś godny polecenia. Nie jestem jego refferalem, po prostu piszemy od czasu do czasu na GG i wymieniamy się pomysłami.
Polecam każdemu poczatkującemu earnerowi :D
  • 1

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów
Wypłata za lipiec doszła ;)

http://uploaduj.com/...lata-fc-lipiec/

Dzięki ekipo!
  • 0

Dołączona grafika

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów
Informacja odnośni wakacji i małych zmian, które z nich wynikają http://zarabiamyprze...mer-time-ekipo/ - każdy obowiązkowo ma się z tym zapoznać.
  • 0

Dołączona grafika

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów
Podsumowanie Sierpnia - http://zarabiamyprze...wanie-sierpnia/

Naprawdę ogromnie Wam dziękuję, bo świetnie mi się z Wami współpracuje, a pieniądze jakie zarabiacie, przerastają moje najśmielsze oczekiwania!
  • 0

Dołączona grafika

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów
Wypłata za sierpień + krótka informacja odnośnie kontaktu w najbliższym miesiącach (do świąt bożonarodzeniowych wiele się raczej już nie zmieni) - http://zarabiamyprze...pilot-poleceni/ ;)
  • 0

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!