Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online

Możesz nas wesprzeć!

Zdjęcie

Szukam paczek najpopularniejszych utworów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

beziko

beziko

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 32 postów
Na Steamie kupiłem w promocji Audiosurfa, ale niestety na kompie brakuje mi jakiejkolwiek muzyki. Poszukuję na internecie no i niestety nie udaje mi się za dobrych paczek znajdywać. Jak ktoś wie skąd można pobrać (torrenty, direct/warez) paczki najpopularniejszych utworów lat 90 lub ostatniej dekady (no plus te 2000-2002), to prosiłbym o podanie linków tutaj.

Zapomniałem dodać,że paczki najlepiej mieszane. Nie mam sprecyzowanego gustu :)
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Myślę, że raczej nikt nie robi takich zbiorowych paczek bo to nie ma sensu. Największymi zbiorami jeżeli chodzi o muzykę będą albumy, a więc musisz szukać konkretnych tytułów.
  • 0

MateuszWWa

MateuszWWa

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 16 postów
http://thepiratebay....S_...EVER_._MP3
http://thepiratebay....ericana-(Retail)-1998-HHI

Zanim klikniesz "Download" kup płytę CD lub pojedyncze utwory w wersji elektronicznej ;)
  • 0

beziko

beziko

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 32 postów

Myślę, że raczej nikt nie robi takich zbiorowych paczek bo to nie ma sensu. Największymi zbiorami jeżeli chodzi o muzykę będą albumy, a więc musisz szukać konkretnych tytułów.

Są zbiorowe paczki, były nawet płyty, tylko ja się nie kręcę zbytnio na warezach a zwłaszcza w dziale muzyki.

http://thepiratebay.se/torrent/6494440/THE_VERY_BEST_PUNK_ROCK_SONGS_...EVER_._MP3
http://thepiratebay....ericana-(Retail)-1998-HHI

Zanim klikniesz "Download" kup płytę CD lub pojedyncze utwory w wersji elektronicznej ;)

Raczej wolałbym wymieszane gatunki niż sam rock. Rocka lubię, ale nie wszystko.
  • 0

Stiuil06

Stiuil06

Pro Elo Hejter

• Zbanowany
  • 418 postów
co to audiosurf??
  • 0
Zbyt duża sygnatura. Zrób nam przysługę i już niczego nie wstawiaj.
//HardPlayer

Foch i ch*j.
//Stiuil06

kamiol3

kamiol3

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 282 postów

Połączenie pomysłu na grę rytmiczną w stylu Amplitude czy Guitar Hero z logiczną układanką w stylu Tetrisa oraz z futurystycznymi wyścigami, jak w pierwszym Wipeout - oto Audiosurf. Brzmi dziwacznie, ale wystarczy raz zagrać, ba, wystarczy zobaczyć o co w grze chodzi i jak wygląda, by zapałać do niej szczerym uczuciem - w odróżnieniu bowiem od Guitar Hero czy dowolnej innej gry rytmiczno-muzycznej w żaden sposób nie ogranicza nam ona doboru ścieżki dźwiękowej.

Audiosurf weźmie każde .mp3, każde .wav czy muzyczne .wmv i na jego podstawie wygeneruje tor wyścigu z odpowiednim rytmem, kształtem i tonem. A potem z tego toru, z muzyką w tle oczywiście, będziemy musieli zebrać wszystkie kolorowe bloki, jak ognia unikając szarych.

Audiosurf oferuje też kilka innych trybów rozgrywki, bardziej przypominających wspomnianego Tetrisa, w których ważne jest zaliczanie i układanie kolorowych bloków w określone sekwencje - każda piosenka może być dostosowana do każdego z trybów. A osiągnięty przez nas wynik zostanie automatycznie zapisany i przesłany do zestawienia sieciowych rankingów, dzięki czemu będziemy mogli się przekonać, jak dobry mamy refleks, oko i wyczucie rytmu.

Audiosurf będzie można kupić dzięki usłudze Steam i uprzejmości firmy Valve już w piątek za dziesięć dolarów, co przy aktualnym kursie tej waluty wydaje się być nadzwyczajną okazją. Samo Valve pańskim gestem dołączy do gry soundtrack z Orange Box, więc można będzie na starcie zagrać także kultowe Still Alive.

• 0

"Życia nie oszukasz"

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.