Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Paypal, Hipay - Wpłata W Euro

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

Jerry13

Jerry13

Początkujący

• Użytkownik
  • 7 postów
Witam,

Chciałem przelać pieniądze na PayPal, ze swojego konta walutowego a Aliorze, w Euro. Mam pytanie, czy jest na to jakiś sposób, tak żeby uniknąć przewalutowania? Podobno jakoś się da. Początkowo chciałem wykorzystać do tego celu Hipay, ale tam można robić przelewy tylko do 750 euro (o ni jest ograniczenie bilansu do 150)

Ps. Nie wiedziałem, gdzie to wrzucić, więc daję tutaj, bo chyba najbardziej ogarnięci ludzie :)
  • 0

Siec Afiliacyjna

jackman

jackman

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 464 postów
Wchodzisz w paypala w moje konto -> opis (karta po zalogowaniu) -> konwerter walut, tam jest zarządzanie walutami, z rozsuwanej listy wybierasz euro i klikasz dodaj walutę, od tej chwili jak coś wpłynie w euro na twój paypal to w euro zostanie
  • 0

Jerry13

Jerry13

Początkujący

• Użytkownik
  • 7 postów

Wchodzisz w paypala w moje konto -> opis (karta po zalogowaniu) -> konwerter walut, tam jest zarządzanie walutami, z rozsuwanej listy wybierasz euro i klikasz dodaj walutę, od tej chwili jak coś wpłynie w euro na twój paypal to w euro zostanie

Tak, ale jak chcę dodać środki, to tam jest napisane:
"Możesz przelać pieniądze w walucie PLN ze swojego rachunku bankowego w Polsce na swoje konto PayPal w taki sam sposób, jak dokonując przelewu krajowego. Potrzebny Ci będzie identyfikator przelewów, który musisz wprowadzić dokładnie w takiej postaci, w jakiej jest widoczny poniżej."

Więc i tak nie mogę przelać w euro. Mógłbym zrobić przelew walutowy europejski, ale PayPal podaje mi tylko to konto do przelewu krajowego :/ Nie bardzo wiem jak to obejść.

Idealnie, jakby dało się zrobić przelew BluCash w euro, ale tam też akceptuje tylko złotówki :/ Kurcze, jak nie znajdę sposobu to będę kilka stówek w plecy, kursy na PayPalu są złodziejskie :(

Ps. A tak w ogóle, to dzięki za odpowiedź :)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!