Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online

Możesz nas wesprzeć!

Zdjęcie

HipHop- wątek ogólny.

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

DzienDobry

DzienDobry

Żaczek

• Użytkownik
  • 225 postów
Mnie najbardziej rozbawiło to ,że w temacie o bananowcach daliście linka do Tedego :D

//Posty ze starego wątku wydzielone. Na tematy związane z muzyką HipHop rozmawiamy tutaj
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Bo? Chyba brak Ci dystansu do HH. No ale nie róbmy offtopu.
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

tochkan

tochkan

Żaczek

• Użytkownik
  • 161 postów
Karczu, użytkownik DzienDobry ma rację. Dlaczego?

Bo taki Tede ,to był kimś kilka lat temu .Teraz nadeszła nowa moda , np. Bonus RPK , obraża (tak jak tu kolega wyżej to napisał) bananowców ,a sam zakłada sklepy z butami Nike ;).

Inni raperzy nie lepsi , na każdym kawałku , każdy nosi ciuszki firmowe.

Zobacz sobie:

(tutaj aczkolwiek Tede , nie sprzedał się).
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
To źle, że zarabiają hajs na rapie? Mają chodzić w łachach ze śmietnika, żebyście się lepiej czuli słuchając ich? Zupełnie nie czujecie klimatu TDF'a.

A Tedzik niezmienny jest od lat, ciągle ma to samo podejście do zarabiania hajsu itd. I to, że wciąż jest kimś potwierdził ostatnią płytą.

• 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Dokładnie. TeDe ma swój styl. Niektórym może się nie podobać, ale to nie zezwala im na hejting. Jak mi nie pasuje podejście danego artysty do HipHop-u to go po prostu nie słucham. Inna sprawa, że teraz młode społeczeństwo jest jak chorągiewka na wietrze. Pokazuje to najlepiej beef Chady i Donia. Na początku każdy gimnazjalista wieszał psy na Donie w komentarzach na YT, a wystarczył jeden dobry kawałek i w jednej chwili Chada stał się niczym. Nie pochwalam takiego zachowania. Z resztą w dzisiejszych czasach dissy to tylko marketing, nic więcej. Kończąc powiem, że HipHop miał nas łączyć, nie dzielić.
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów
To że raperzy mają firmowe łachy to za noszenie ich jeszcze im płacą.
Ogólnie to w Polskim Rapie autorzy tylko Ci którzy są od początku zasługują na miano raperów,inni Ci nowi dorwali się do majka i się lansują że są raperami.

Peace!

• 0
Karczu: Sygnę wstaw sobie conajmniej 2krotnie niższą. Ludzie chcą tu konkretnej treści a nie jakiegoś anime na pół tematu w co drugim poście.

DzienDobry

DzienDobry

Żaczek

• Użytkownik
  • 225 postów

To źle, że zarabiają hajs na rapie?

Na rapie w naszym kraju to zarabia chyba tylko Ostry który gra rocznie mnóstwo koncertów i ma chate pod koszalinem jak Blok wielką :D i mimo że go nie lubie to szanuję że doszedł do tego bez pajacowania , na samym rapie ,bez śmiesznych sklepów i pajacowania w serialach TVN - jak Wasz idol :D

• 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Zdziwiłbys się ile Peja zarobił na tych swoich złotach i platynach. Straszne z Was naiwniaki, jeśli uważacie, że legalnie wydający raperzy nie zarabiają hajsu na rapie lub wychodzą na 0. Widać ich marketing działa i dzięki takim psycho-fanom raperskiej biedoty zarabiają jeszcze więcej.

Przykto mi, ale takie są fakty. Zobaczcie jakimi furami jeżdżą na koncerty, spytajcie ile siana mają od sprzedanej płyty, a potem przemnóżcie przez liczbę sprzedanych krążków. Zobaczcie jakie mają chaty lub jak mają urządzone mieszkanka (liczba mnoga nieprzypadkowa). Spytajcie ile dostają za umowy z firmami odzieżowymi, pomijając oczywiście tych, którym umowy nie wystarczą i zakładają własne firmy odzieżowe. O kasie z ZAIKS'ów i innych tego typu tworów chyba już nawet nie muszę mówić, bo samo to gwarantuje im już niezłe wypłaty. Mają na to, bo zamiatają przed blokiem, czy temu, że zbierają puszki po śmietnikach? Każdy zarabia hajs, jedni więcej, inni mniej, ale biedni to oni nie są. I dobrze, bo trzeba zarabiać.

Kwestia, czy ich marketing działa i czy łykacie bzdury o ich biedzie, co jest nonsensem dla zaściankowców.
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Wszystko prawda, lecz tutaj trzeba dodać, że są różne zagrania marketingowe. Jedne bardziej inne mniej taktowne. Przy wydawaniu legalnego krążka nie sposób oderwać się od marketingu bądź jest to wręcz niemożliwe. Gorzej jeżeli marketing przeradza się w hipokryzję, ale tego dopuścili się do tej pory tylko jednostki.
  • 0

Husek

Husek

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów
Słyszeliscie o HST? Zastanawiam się ilu jest takich "prawilnych" raperów.

Z innej beczki, temat obraca się tylko wkoło polskiego rapu, polece jedno tłumaczenie od siebie, chyba nie macie za złe że zrobie sobie reklame :)

• 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Ja HST znam jedynie z Alfy i Omegi i z Czarnego Złota. Zupełnie przeciętne teksty i styl.
  • 0

Husek

Husek

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów
Też za nim nie przepadam, ale nie o to mi chodzilo, widac jeszcze nie slyszales. Swego czasu do neta wyciekl protokol od jednego z czlonkow Naglego Ataku Spawaczy, o tym jak HST kiedys sypal. Na fc(chyba na fc, mniejsza o to) kasowal komentarze na ten temat i walnal jakis tekst w stylu "kto ma wiedziec ten wie". Z czasem wydal kawalek w ktorym przyznaje sie, ze sypal. Dowiedzialem sie o tym od kumpla, bo sam nie slucham HST. Teraz co nawinie sie temat o nim jest szybko degradowany do rangi frajera, wiekszosc znajomych radzi go usuwac z telefonow i HDD :P

I o to mi chodzilo z ta prawilnoscia, bo wielu raperow głośno szczeka, a jak jest naprawdę?
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
No fakt, o tej aferze nie słyszałem. Słyszałem natomiast rozmowę telefoniczną z Juravielem, który umawia się na koncert charytatywny negocjując przy tym wysokość honorarium...

Słysząc o takich wybrykach, aż trudno się powstrzymać od hejtingu.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Jak oceniacie ten kawałek?

Mi (oprócz refrenu) się podoba :)
  • 0

HardPlayer

HardPlayer

Jestem Bogiem

• Administrator
  • 1620 postów
Cóż, na pewno teledysk zasługuje na pochwałę, ale i tekst nie najgorszy. Generalnie to jego poprzednie kawałki były gorsze. Jak utrzyma taki poziom to będzie dobrze.
  • 0

ARDLON

ARDLON

Początkujący

• Użytkownik
  • 3 postów
A co myslicie o Pezecie, jednym z moim osobistym zdaniem z lepszych tworcow hip hopu?
  • 0

sewirus

sewirus

Zaawansowany

• Tutor
  • 1059 postów
hmm pezet znam ale nie słucham go chyba że na featuring (czy jak to tam sie pisze) u kogoś.
  • 0

6wHy6rY.png

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów

Dzisiejszy kawałęk Ostrego z Hadesem.
Drastyczne sceny
  • 0
Karczu: Sygnę wstaw sobie conajmniej 2krotnie niższą. Ludzie chcą tu konkretnej treści a nie jakiegoś anime na pół tematu w co drugim poście.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.