Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

AdTaily.pl

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Krótki opis zawierający najważniejsze wg mnie informacje:

* polska strona, w 100% skuteczna i wypłacalna
* korzystają z niej olbrzymie portale typu spryciarze.pl, bash.org.pl, pudelek.pl, bloger Kominek i wiele innych
* każdy webmaster może dołączyć (posiadający duże i małe strony)
* wydawca reklam sam ustala sobie cenę reklam
* format reklam to 125x125 pixeli, formaty *.jpg, *.png lub *.gif (nieanimowany)
* kod widgetu reklamy to zwykły kod do wklejenia na stronę
* tuż po rejestracji można zacząć korzystać
* wydawca może dodawać tzw. "kampanie własne" (własne bezpłatne reklamy)
* bardzo szybka możliwość wykupu reklam (nawet przez sam widget)
* bardzo nieinwazyjna forma reklamy, przyjemna dla internautów
* możliwość wyłączenia moderacji (każdy może wykupić reklamę bez Twojej akceptacji)
* wypłata po zgromadzeniu 100 zł na konto PayPal
* możliwość ustalenia ilości reklam do wyświetlenia
* wizytówka strony dla Reklamodawcy

Czysty link: http://adtaily.pl
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

zbieracznik

zbieracznik

Żaczek

• Użytkownik
  • 123 postów
Minus taki że nie ma poleconych
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Ja nie uważam tego za wielki minus, system poleconych jakoś średnio by mi tam pasował :)
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

luki

luki

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 329 postów
świetny także z tego korzystam tylko słyszałem że wypłaty są od 100zł ale mają podobno coś zmienić
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
100 zł. to nie tak dużo, a im na pewno ułatwiało to kwestię podatkową :)
  • 0

luki

luki

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 329 postów
no na pewno mam już tam trochę pieniędzy nazbierane ale zanim dozbieram do 100zł
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Mi już dochodzi do 250, ale jeszcze nie wypłacam :) Niedługo zlecę wypłatę i wtedy dam tutaj dowód.
  • 0

luki

luki

Rozkręca sie

• Użytkownik
  • 329 postów
ooo to sporo już masz
  • 0

icetea00

icetea00

Żaczek

• Użytkownik
  • 184 postów
adtaily dobre jest :) dopiero zaczynam i narazie nie mam reklamodawców ;/
  • 0
Pomogłem ? Daj +

sobik

sobik

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 20 postów
Ja również polecam :)
  • 0
Dołączona grafika

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
W ostatnim czasie AdTaily wprowadziło nową opcję rozliczeń - CPC (cost per click, pieniądze za kliknięcia w bannerki).

CPC to jednak kampanie, które udostępnia nam samo AdTaily. Sami reklamodawcy chcący wykupować reklamy muszą tradycyjnie korzystać z tej formy, która była, czyli zapłata za dni odsłon.

Warto również wspomnieć, że stawki CPC są nadzwyczaj wysokie jak na polskie warunki, bo oscylują w granicach 40-50 gorszy za kliknięcie. Z takimi stawkami już zawsze będziemy mieć do czynienia, czy to póki co pozawyżane stawki, aby wydawców zachęcić do korzystania z tej formy reklam? Nie wiem, jednak uważam, że każda obca, płatna kampania jest dobra, a z takimi stawkami to już zwłaszcza :)
  • 0

Svirus

Svirus

Początkujący

• Użytkownik
  • 4 postów
Mi jako częstemu reklamodawcy podoba się opcja umożliwiająca reklamowanie się na tym portalu który aktualnie pasuje do moich wymagań.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.