Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

FireCash.org - Konta Silver dla Użytkowników Uploaduj.com - DYSKUSJA!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
35 odpowiedzi w tym temacie

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów

Dołączona grafika

FireCash.org wyszło ze specjalną inicjatywą tylko dla Użytkowników Uploaduj.com, dzięki której każdy za darmo może otrzymać Konto Silver, zamiast standardowego Bronze. Zastanawiasz się na jak długo będzie ważne to konto? Na stałe! Będziesz mógł oczywiście otrzymywać wyższe typy kont, natomiast niższego już nie! :)

JAKIE KORZYŚCI DAJE KONTO SILVER?  

* 20% większe zarobki
* 2 wypłaty normalne w przeciągu miesiąca
* dowolna ilość szybkich wypłat (prowizja 30%, czas realizacji 48h roboczych od daty zlecenia)

SPOSÓB OTRZYMANIA #1 (ZALECANY):  

Dostępny dla osób, które:
* Nie posiadają jeszcze konta na FireCash.org
* Posiadają już konto na FireCash.org, jednak są gotowe na założenie nowego

Aby je otrzymać, należy:
Zarejestrować się ze specjalnego linku tutaj: LINK REJESTRACYJNY (KLIK!)

Konto Silver przydzielone zostanie automatycznie po rejestracji!

SPOSÓB OTRZYMANIA #2:

Dostępny dla osób, które:
* Posiadają już konto na FireCash.org nie starsze niż 1 miesiąc
* Nie zarabiają na żadnych innych hostingach PPA

Aby je otrzymać, należy:
Złożyć na nie podanie w specjalnie przygotowanym wątku (klik!) według wzoru:
[b]Twój login na FireCash.org:[/b]
[b]Data założenia konta:[/b]
[b]Czy zarabiasz na innych hostingach PPA:[/b] TAK/NIE (niepotrzebne skreślić)
wzór dostępny również tutaj: http://pokazywarka.p...ver_zgloszenia/

Czas oczekiwania na Konto Silver tą metodą to okres około tygodnia, po rozpatrzeniu podania przez ekipę FireCash.org.

UWAGA - NAJWAŻNIEJSZE! 

Wątek ten służy TYLKO DO DYSKUSJI odnośnie tej specjalnej promocji od FireCash.org dla Użytkowników naszego frum.

Podania o Konta Silver (sposób #2) składamy TYLKO w specjalnym wątku tutaj: http://uploaduj.com/...jcom-zgloszenia

Złamanie tej reguły będzie surowo karane, a zgłoszenia zamieszczane tutaj będą ignorowane!

• 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

FireCash.org

FireCash.org

Żaczek

• Konto Oficjalne
  • 242 postów
Życzymy wysokich zarobków wszystkim użytkownikom Uploaduj.com i oczywiście zapraszamy do skorzystania z tej atrakcyjnej oferty promocyjnej. Jest ona dedykowana tylko i wyłącznie dla userów tego forum !!!
  • 0
Dołączona grafika
Zarabiasz u konkurencji? Możemy podwoić Twoje zarobki ! Napisz PW lub na gg(5990424) a otrzymasz indywidualną ofertę(gwarancja przebicia konkurencji)

Heniut

Heniut

Żaczek

• Użytkownik
  • 104 postów
Jeśli już jestem zapisany mogę prosić o zmianę mojego refa na ten? Mój nick na FC to HeniutX_PL
  • 0
Kontakt: PW

iGeoning

iGeoning

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 13 postów
Witam. Jestem już zapisany na Firecashu (iGeoning) Proszę o zmianę na reff uploaduj, i konto silver :P
  • 0

HexIU

HexIU

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 77 postów
wtakim razie jesli mozna to tez bym prosil o zmiane na silver (olsz12).:)
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów
Nie rozumiecie że ta promocja jest dla nowych użytkowników aby miały lepszy początek z zarabianiem na FC?
  • 0
Karczu: Sygnę wstaw sobie conajmniej 2krotnie niższą. Ludzie chcą tu konkretnej treści a nie jakiegoś anime na pół tematu w co drugim poście.

Heniut

Heniut

Żaczek

• Użytkownik
  • 104 postów
Jestem praktycznie nowy, bo mam na koncie jedynie 6$ i jestem pewien, że konto silver mi jakoś pomoże.
  • 0
Kontakt: PW

beziko

beziko

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 32 postów
Zarejestrowałem się z tego linku i mam brązowe...
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
beziko, wyższe konta będą przydzielane ręcznie z tego co wiem. Co do pozostałych osób, to nie wiem jak rozpatrzy to FC. Najlepiej poczekać aż ktoś z nich się pojawi.
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

ssdd

ssdd

Początkujący

• Użytkownik
  • 1 postów
Zarejestrowałem się (nick ssdd) :) I przy okazji witam karcza (pewnie mnie pamiętasz z darmówek :) )
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
Witaj, kojarzę :)

Dzisiaj albo najpóźniej jutro będę z FC dokładnie uzgadniał kwestię przydziału dla Was kont Silver (dokładnie chodzi mi o sposób, w jaki będzie się to odbywać). Będziemy też mówić o osobach, które chcą wziąć w tej promocji udział, a mają już konta na FC.

Musicie jeszcze troszkę poczekać, chcę wszystko dograć tak, by dla Was było jak najwięcej :) Konta jednak można już zakładać, na pewno dla nich będą Silverki rozdane.
  • 0

Mosiek20

Mosiek20

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów
W razie tego dogadania sie to licze na info bo też mam już konto na FC (ReaverQ) a nie chce zakładać nowego, chyba że bede musiał a szkoda tych 5$ ;p
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
No i wynegocjowałem dość ciekawe warunki, dzięki którym skorzystać mogą zarówno nowi Użytkownicy, jak i starzy (początkowo oferta miała być tylko dla nowych Użytkowników na FireCash.org).

Szczegóły i zgłoszenia: http://uploaduj.com/...dy-i-zgloszenia

Obecny wątek natomiast zmienia nieco formę i od teraz służy dyskusjom odnośnie tej oferty od FireCash.org :)
  • 0

Daroslawo

Daroslawo

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 63 postów
Zarejestrowałem się z linka z 2 dni temu i silvera jeszcze nie ma.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
Narazie proces ten nie jest automatyczny (programista nie pracuje w weekend). Później FV postara się, aby był (mam nadzieję, że się im uda). Dziś prawdopodobnie będą przydzielone konta Silver dla wszystkich osób zarejestrowanych z tego konta.

Edit: Lista do FC już poszła. Miejmy nadzieję, że uda im zrobić ten automat, najlepiej w miarę szybko :) Co do Silverów przydzielanych poprzez zgłoszenia, to trzeba już czekać aż FC się tym zajmie.
  • 0

Mosiek20

Mosiek20

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów
Warunki ciekawe lecz co zrobić gdy:
1. mam juz konto na FC (nie strarsze niz miesiac) i mam na nim z 6$
2. zarabiam na innych hostingach
3. nie chce robic nowego konta (chyba ze nie strace tych 6$)
4. no i jestem userem forum wiec spelniam warunek :)

Zrezygnowac i zrobic nowe konto na FC? Czy odpuscic sobie inne hostingi (no sry ale sa lepsze moim zdaniem)
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
To miała być promocja dla promocja tylko dla nowych Użytkowników, którzy mają się dopiero rejestrować na FC, więc i tak trzeba się cieszyć, że ktoś zarabaijący już na FC też ma szanse na taki bonus.

Według mnie najrozsądniejsze będzie dobicie do wypłaty i założenie nowego konta, jeśli opcja druga nie za bardzo Ci odpowiada.
  • 0

Mosiek20

Mosiek20

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 29 postów
I tak też prawdopodobnie zrobie :) Z tym że ta promocja jest ograniczona ilościa osob albo do jakiejś daty? czy mogę być spokojny o ta promocje i spokojnie zbierać jeszcze na ta wyplate? ;)
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5466 postów
Możesz spokojnie zbierać, póki co nie ma ograniczeń czaswych.
  • 0

Kashino

Kashino

Żaczek

• Top Earner
  • 232 postów
Witam nie posiadałem wcześniej konta na FireCash założyłem dzisiaj rano z twojego linku ale dalej mam range brązową, kiedy ona się zmieni i co z poradnikiem? ;)
  • 0
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!