Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Zdjęcie

Szukam poleconych PPA - FireCash

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

arehiba

arehiba

Żaczek

• Użytkownik
  • 241 postów
Witam serdecznie.

Jeśli jesteś zainteresowany wysokimi zarobkami w serwisie PPA (FireCash.org) to zapraszam do mnie. Aktualnie zarabiam ok. 20$ dziennie, lecz w wakacje zarobki powinny wzrosnąć. Oferuję pomoc, nawet jeśli ktoś zaczyna od zera. Postaram się nakierować ucznia w odpowiednim kierunku oraz później dam jakiś nisze.

Zapraszam do mnie! :D

gg://9718692

lub PW.
  • 0

PtasioR

PtasioR

Zaawansowany

• VIP
  • 1112 postów
Proszę o ss zarobków,każdy może napisać iż zarabia 20$ a nie da dowodów.Najlepiej ss z dzisiejszą datą.
  • 0
Karczu: Sygnę wstaw sobie conajmniej 2krotnie niższą. Ludzie chcą tu konkretnej treści a nie jakiegoś anime na pół tematu w co drugim poście.

TruanT

TruanT

Świeżo zarejestrowany

• Użytkownik
  • 92 postów
dawaj banner ale ss
  • 0
Nak*rwiam TĘCZE

arehiba

arehiba

Żaczek

• Użytkownik
  • 241 postów
SS? Macie to, jeżeli nie starcza to wasza strata, ja nie muszę nikogo rekrutować na siłę :)
Na FireCash mam kolejne 60$ do wypłaty, a na wypłatę 50$ z G4F czekam już niestety z 3 tygodnie.

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0

arehiba

arehiba

Żaczek

• Użytkownik
  • 241 postów
Odświeżam, w razie chęci pomocy pisac na gg :) Poniżej przedstawiam łączne zarobki jedynie z FireCash :)

Dołączona grafika
  • 0

kuba485

kuba485

Żaczek

• Top Earner
  • 197 postów
Zarobiłeś ogólnie z 3000 zł i Ty tu tak jedziesz?:)
Nawet nie wiadomo przez jaki czas ;p

Co Ciekawego masz w swojej ofercie?
  • 0

http://firecash.org/sgn.php?id=4805&vtype=all

Kashino

Kashino

Żaczek

• Top Earner
  • 232 postów
I tak coś za mało jeśli zarabiasz 20$ dziennie ;)
  • 0
Dołączona grafika

Diqtion

Diqtion

Rozkręca sie

• VIP
  • 262 postów
Czy to ważne ile zarabia? Tutaj raczej liczy się to, czy potrafi pomóc.
  • 0

Dołączona grafika

arehiba

arehiba

Żaczek

• Użytkownik
  • 241 postów
Diqiton racja :) Mogę dać informację dotyczące pozycjonowania, pomóc w grafice strony, trochę szukanie nisz itd. :]
  • 0

Kashino

Kashino

Żaczek

• Top Earner
  • 232 postów
Ale jeśli nie zarabia dużo to znaczy, że jego metody nie działają lub są mało skuteczne. :)
Ja też mógłbym zbierać poleconych ale póki nie będę zarabiał przynajmniej 50$ dziennie, nie biorę się za to :)
  • 0
Dołączona grafika

kuba485

kuba485

Żaczek

• Top Earner
  • 197 postów
Słuszna uwaga,

20 $ dziennie a wogóle go w Topce nie widać..
Dowód wypłaty 40 $..
Słabo troszkę.. A nisze słabej jakości muszą być skoro umiesz pozycjonować a nie zarabiasz.
  • 1

http://firecash.org/sgn.php?id=4805&vtype=all

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!