Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjna System płatności online


Możesz nas wesprzeć!


Zdjęcie

Tribler, anonimowy klient sieci BitTorrent za pieniądze UE


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1
ulung

ulung

  Rozkręca sie

 • Tutor
 • 487 postów

Tribler, anonimowy klient sieci BitTorrent za pieniądze UE

[size=large]Tribler, anonimowy klient sieci BitTorrent za pieniądze UE

Naukowcy z Delft University of Technology podjęli się ambitnego zadania stworzenia klienta sieci BitTorrent, który na pierwszym miejscu stawiać będzie na prywatność użytkowników. Obecnie Tribler, bo tak nazywa się projekt, jest - jak twierdzą autorzy - jedyną aplikacją działającą w sposób całkowicie zdecentralizowany.

Tribler powinien być w pełni funkcjonalny nawet w sytuacji, gdyby z sieci zniknęły wszystkie serwisy torrentowe - i nie chodzi tu o obsługę linków typu magnet, ale i zintegrowanego wyszukiwania opartego o mechanizmy P2P.

Dołączona grafika

[img]

Kolejnym krokiem w rozwoju programu będzie zapewnienie jego użytkownikom anonimowości podczas wyszukiwania oraz pobierania danych. Dr Johan Pouwelse tłumaczy, że zespół zamierza osiągnąć to dzięki dodaniu do schematu działania sieci torrent kolejnej warstwy abstrakcji, która działałaby jako rodzaj rozproszonego bufora i proxy złożonego z dużej liczby węzłów. Powinno to poprawić prędkości pobierania oraz zapewnić większą prywatność. Naszym celem jest zapewnienie użytkownikom prędkości pobierania, jakie zaoferować mogą obecnie jedynie prywatne społeczności BitTorrentowe, połączonej z poziomem prywatności oferowanej wyłącznie przez płatne usługi VPN - twierdzi dr Pouwelse.

Zespół naukowców pracował nad tą technologią przez kilka lat i ma zamiar udostępnić ją w nowej wersji klienta w ciągu najbliższych miesięcy. Co interesujące, projekt dofinansowany jest przez fundusze unijne i rozwijany jest w formie Open Source, a jego zastosowania mogą być bardzo wszechstronne. Pod względem możliwości dystrybucji treści ma on dorównywać najszybszym na świecie scentralizowanym usługom typu YouTube, a dzięki technologii streamingu P2P może otworzyć okno do całkowicie nowe sposoby dystrybucji treści.

Najnowszą wersję Triblera dla systemów Windows, Mac i Linux można pobrać z:
http://www.tribler.org/trac/wiki


Źródło: http://www.dobreprog...nosc,33625.html
 • 0
Kazdy problem jest trudny do momentu, kiedy staje sie prosty ;)

#2
Karczu

Karczu

  Administrator

 • Administrator
 • 5471 postów
Nie podoba mi się kwestia "za pieniądze UE", bo wiadomo jak Euroland traktuje piractwo (tematy ACTA i inne bzdury związane z prawami autorskimi, patentami...). Z programu skorzysta kilkaset tysięcy Użytkowników, a wtedy ich olśni, że to przecież Piraci i polecą masowe pozwy do Użytkowników. Aplikację tą ratować może tylko to, że to Open Source, więc kod jest chyba otwarty. To nie zmienia faktu jednak, że aplikacja ma ponad 40Mb, przez co łatwo ukryć coś, co może nie być korzystne dla potencjalnych Użytkowników. Inna sprawa, że nawet jeśli nie ma takich planów obecnie, to upadający Euroland może na to wpaść później, gdy wywęszy dodatkowe miliony Ojro i takie coś będą mogli wepchnąć nawet w którejś z automatycznych aktualizacji, które są standardem w wielu programach przecież. Bo kto będzie sprawdzał kolejne aktualizacje w tak rozbudowanym kliencie, zwłaszcza jak ma już renomę "pewnego"?

Od siebie w każdym bądź razie polecam korzystać z innych rozwiązań, bez względu na to jaki to hiper-mega by ten "anonimowy" klient nie był.
 • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

 

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!
Jeżeli poszukujesz wiedzy na temat zarabiania przez internet, odwiedź forum internetowe o tematyce pracy w domu pod adresem Zarabiam.com.