Skocz do zawartości

Zmień kolory
Primary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Secondary: Sky Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Squares Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles
Welcome to Uploaduj.com - Forum Zarabianie przez Internet - Zarabianie na Uploadzie / Uploadingu
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account

Nawet 10 PLN za pobranie jednego pliku w Polsce? Sprawdź narzędzia w Lead.Network

Sieć afiliacyjnaSystem płatności online
Zdjęcie

CashWhiz.org

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów

Dołączona grafika

CashWhiz.org jest nową stroną typu PPA na rynku oferującą i gwarantującą najwyższe stawki za 1 pobranie z każdego kraju. Serwis oficjalnie ruszył 22 maja 2012 roku. Dane firmy można uzyskać po kontakcie email.

Krótkie info o serwisie:
- Stawka za 1 pobranie od 0,5$ do 20$
- 10% za poleconego
- Wypłaty na: Paypal, Alertpay (Payza), Konto bankowe
- Maksymalny rozmiar pliku: 100 MB
- Minimalna kwota do wypłaty: 10$
- Wypłacamy do 3 dni roboczych od zlecenia wypłaty bez pobiernia opłat!

Gwarancja najwyższych stawek!
Jeśli na innym serwisie typu PPA znajdziesz tę samą ofertę/ty co na CashWhiz z wyższą stawką, możesz się z nimi skontaktować za pomocą formularza kontaktowego. W emailu należy podać adres serwisu i nazwę oferty. CashWhiz to sprawdzi i jeśli się to to potwierdzi, natychmiastowo zwiększy stawkę. Skąd tak pewne posunięcie? CashWhiz na początek daje aż 80% zysków z sieci afiliacyjnych! Żaden inny serwis nie płaci aż tyle Uploaderom! W tej chwili korzystają z ofert z monetizedigital oraz adscenmedia.

Co jest planowane?
- Nowe Mirrory
- Wybór sieci (sami wybieramy jakie chcemy, z jakimi stawkami, można je zmienić po kliknięciu w nazwę pliku)
- Wiele konkursów, w których będzię można zgarnąć duże pieniądze
- Nowe sposoby płatności
- Wiele innych rzeczy o których będziemy się dowaidywać na bieżąco

Priorytety serwisu
- Zawsze najwyższe stawki!
- Support dostępny do kilku godzin.
- Wypłaty na czas, czyli do 3dni :)

Na moje oko warto się zarejestrować, bo mimo nienajlepszej grafiki - serwis z innych względów prezentuje się zacnie!

Link rejestracyjny:
CashWhiz.org
(proszę i zachęcam do rejestracji z tego linku!)

Czysty link:
CashWhiz.org

• 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Klopser

Klopser

Świeżo zarejestrowany

• Zbanowany
  • 81 postów
Serwery od G4F,widać że następne serwisik Starskiego.

Co do grafiki porażka.

BTW:
Karczu,Ty jako administrator powinieneś dać czystego linka z odnośnikiem,a nie jak bot się zachowywać.

CashWhiz na początek daje aż 80% zysków z sieci afiliacyjnych! Żaden inny serwis nie płaci aż tyle Uploaderom.
~Na Firecash obecnie są większe stawki ,lecz słyszałem że nawet po upływie konta ULTIMATUM będą ciut mniejsze,CF tak samo ma wysokie stawki.

2 Sieci afiliacyjne - mogło by być więcej,niech dadzą AdworkMedia.
Mirrory miały zostać wprowadzone tydzień temu,nadal nie ma.

SZAŁU NIE MA ,DUPY NIE URYWA.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Z tego co wiem niedługo mają wprowadzać nowe sieci afiliacyjne, na początek nie jest źle (niektóre startują nawet z jedną siecią :)). Grunt by stawki były dobre, a 80% z sieci to umożliwia (przypomnę, że do niedawna np. FC dawało podstawowym Userom stawki na poziomie 45-50% - różnica kolosalna).

Odnośnie Starsky'ego to sam już nie wiem. Ponoć jest współwłaścicielem CashBuzz, a cały Get4File należy do niego, co nigdy nie było potwierdzone. Z tego co wiem duża część kodu na CashWhiz jest taka jak na G4F właśnie. Osobiście nie wiem jak to wygląda i co jest jego, ale jak ma siłę ogarniać kilka serwisów, które prosperują dobrze, to szacunek dla niego. Jak ktoś będzie wybierał sobie z kilku hostingów powiedzmy 3, to wieksza szansa, że trafi na któryś należący do niego, a może nawet na dwa. Wbrew pozorom to nie jest takie głupie - budowac sobie kilka marek posiadając dobre zaplecze osobowe i techniczne.

Co do czystego linka to już poprawiłem, po prostu wziąłem ctrl+c i ctrl+v z tego co już mi wyświetlało :)

Ogółem wydaje mi się, że warto sprawdzić ten host i dać mu szansę - wg mnie ładnie wystartował, bez szumnych zapowiedzi i z dobrą ofertą dla Uploaderów. Jest wprawdzie jeszcze sporo do poprawki, ale stawki są podstawą.
  • 0

Interesują Cię płatności mobilne, przykładowo przyjmowanie wpłat za pośrednictwem SMS Premium bądź Direct Billing? Sprawdź ofertę HotPay.pl

Masz stronę internetową, bazę mailingową, fanpage na facebooku lub inne źródło dobrego ruchu? Sieć afiliacyjna Lead.Network dostarczy Ci najlepsze Programy partnerskie do zarobienia na Twoim zapleczu!

Klopser

Klopser

Świeżo zarejestrowany

• Zbanowany
  • 81 postów
Powiem tak,jaki by nie był host to i tak ciągle to samo , jedynie przejść na CPA Lead ,aby mieć te 99% z oferty (czy ileś tam). Co do osoby Starskiego , prawdopodobnie jest on właścicielem g4f , być może że CashWhiz prowadzi jakiś wspólnik dawny G4F (bo kto inny by miał kod).

Co do CashBuzz,kłamstwo.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów

Powiem tak,jaki by nie był host to i tak ciągle to samo , jedynie przejść na CPA Lead ,aby mieć te 99% z oferty (czy ileś tam).

Albo 100% z tego co sieć oddaje Użytkownikom, albo ok. 50% z tego, co reklamodawca płaci sieci :) Jednak porównując hostingi 80% z otrzymanych 50 to jednak wciąż chyba najwięcej :)

Co do Starskyego, to "pierun" go wie. Najlepiej to chyba byłoby jego spytać :)

• 0

szpilmen

szpilmen

Żaczek

• Użytkownik
  • 137 postów

Powiem tak,jaki by nie był host to i tak ciągle to samo , jedynie przejść na CPA Lead ,aby mieć te 99% z oferty (czy ileś tam). Co do osoby Starskiego , prawdopodobnie jest on właścicielem g4f , być może że CashWhiz prowadzi jakiś wspólnik dawny G4F (bo kto inny by miał kod).

Co do CashBuzz,kłamstwo.

Dojebałeś do ognia, mam pewnie informacje co do osoby Starskiego, wiem o nim dosyć sporo :) + mam dowody.

Przepraszam za offtop.

• 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
szpilmen, możesz się podzielić tymi infoemacjami dla ciekawych, a jeśli nie chcesz to na PW :)
  • 0

szpilmen

szpilmen

Żaczek

• Użytkownik
  • 137 postów

szpilmen, możesz się podzielić tymi infoemacjami dla ciekawych, a jeśli nie chcesz to na PW :)

To pisz PW.
  • 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów
Ma ktoś jakieś informacje czy wypłacają jeszcze? Przy czym chodzi mi o konkrety od osób które faktycznie coś tam zarabiają/ły i zlecały wypłatę, a nie opinie "coś gdzieś widziałem, coś gdzieś słyszałem".
  • 0

tochkan

tochkan

Żaczek

• Użytkownik
  • 161 postów

Dział CF do scamu wywaliliście,a CashWhiz już kilka miesięcy nie działa ,a temat nadal istnieje w nieodpowiednim dla niego dziele.

• 0

Karczu

Karczu

Administrator

• Administrator
  • 5471 postów

Słuszna uwaga, przenoszę tam gdzie jego miejsce.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Potrzebna Ci naprawdę dobra sieć afiliacyjna do monetyzowania ruchu bądź pozyskiwania klientów? Na Lead.Network znajdziesz tylko najlepsze programy partnerskie z sieci!
A może chciałbyś uruchomić płatności sms premium na swojej stronie internetowej? Do obsługi płatności sms premium rate, jedynym słusznym wyborem jest HotPay.pl!